Trzy najwieksze współczesne herezje

Jeśli mógłbyś podzielić się z innymi swoimi przeżyciami lub tekstem Biblii, który szczególnie Ciebie poruszył to zapraszamy do opisania tego w tym dziale
Agnieszka

Re: Trzy najwieksze współczesne herezje

Postautor: Agnieszka » ndz sty 29, 2017 6:06 pm

christianinroman pisze:Agnieszko, przepraszam bardzo, ale gdzie w moim poście wysłałem Cię do piekła, gdzie napisałem że MUSISZ być w jakiejś denominacji. Ilyad na podstawie SŁOWA Bożego wskazał, że pierwsi chrześcijanie trwali we wspólnocie. Ta dyskusja nie ma sensu, bo nie widzisz tego że właśnie Oblubienica PANA, inaczej ciało
( organizm - mój przypis ) musi mieć staranie o siebie samych, por. 1 do Koryntian 12 rozdział.
Miłość obejmuje również napominanie, strofowanie, karcenie, modltwy za świętych,itd.
To jest dla dobra naszego wspólnego .
Pozdrawiam

Romku , oczywiście że nie wysłałeś mnie do piekła :-) , napisałam to z przymrużeniem oka i przepraszam jeżeli odebrałes moje słowa dosłownie.
Chodzi o to , że poczułam się jak taki nikt - rozbitek na bezludnej wyspie , bo napisałeś mi , że ignoruje Słowo Boże i że żyje jakoby wg swego widzimisię. Oceniłeś mnie z góry jak jakiegoś...... - poczułam się jak odstępca.
Ja trwam w Chrystusie i chcę wytrwać do końca i modlę się o to żeby udało mi się to , natomist spotykam się z ludźmi uwielbiając Chrystusa lecz nie w denominacji. Poza tym nie chcę "powtórki z rozrywki" jak to było w organizacji śJ i próbowania przejęcia kontroli nad umysłami wiernych , itd.
Tak , wiem że OBLUBIENCEM jest Chrystus a OBLUBIENICA ci co trwają w Chrystusie.
To nasze ciało jest świątynią Boga 1 Koryntian 6 : 19 - 20.
Dziękuję za pozdrowienia i z wzajemnością.

Wróć do „Słowa, które dodają sił...”