Możliwość otrzymania Biblii i literatury za drobny datek

W tym dziale można zamieszczać wszelkiego rodzaju artykuły o tematyce religijnej, które według Ciebie mogą być przydatne dla chrześcijanina.
Natan
Posty: 879
Rejestracja: ndz wrz 20, 2015 6:04 am

Możliwość otrzymania Biblii i literatury za drobny datek

Postautor: Natan » ndz gru 09, 2018 7:25 am

Drodzy, to ogłoszenie dotyczy osób czytających miesięcznik "Ziarno Prawdy":

Drogi Czytelniku Ziarna Prawdy,

Jesteśmy wdzięczni, że jesteś z nami i modlimy się, aby Ziarno Prawdy nadal było zachętą dla Ciebie i twoich bliskich.

Niedawno dowiedzieliśmy się o nieodpłatnej dostępności wartościowych chrześcijańskich książek oraz Biblii, publikowanych przez organizację o nazwie Eastern European Mission. Z przyjemnością wyślemy Ci dowolne egzemplarze, które Cię zainteresują. Jeśli chcesz dokonać opcjonalnej darowizny na pokrycie kosztów wysyłki, sugerowana wpłata wynosi 1,50 PLN za każdą książkę (nasze dane konta bankowego znajdują się na dole).

Zamówienia będą wysyłane w kolejności, w jakiej je otrzymaliśmy. Czas wysyłki książek może być dłuższy w zależności od dostępności książek.

Zamówienia prosimy składać na nasz adres e-mailowy, prosimy podać tytuł oraz ilość egzemplarzy: redakcja@ziarnoprawdy.pl

Uwspółcześniona Biblia Gdańska
Egzemplarz zawiera cały Nowy i Stary Testament

Oprawa: Twarda
Format: 14x21,5 cm (średni)
ISBN: 9781946110596

Przewodnik po Biblii dla każdego

Autor: Mike Armour
Oprawa: miękka
ISBN: 9781936479801
Liczba stron: 273

Przewodnik po Biblii dla każdego stanowi wspaniałe wprowadzenie do Biblii
pozbawione niezrozumiałych dla przeciętnego odbiorcy terminów, napisane, by pomóc wszystkim czytelnikom Biblii, a szczególnie tym, którzy poznają ją od niedawna.

W bezpośrednim i panoramicznym stylu Mike Armour pomaga nam spojrzeć na Biblię z nowej perspektywy, nakreśla jej całościowy obraz oraz pokazuje, jakie ta księga ma znaczenie i wpływ. Celem autora jest ukazanie ogólnego obrazu Biblii – raczej jak dokładne przyglądanie się całemu lasowi, niż szczegółowe badanie pojedynczych drzew.


Prawidłowe wychowanie - Kształtowanie charakteru dzieci
Autor: Lynda Alsobrook Landreth
Oprawa: miękka
ISBN: 9781936479801
Liczba stron: 273

Rodzice pragną, aby ich dzieci miały dobry charakter, ale nie zawsze wiedzą, jak pomóc im go rozwinąć. W miarę jak rola szkoły i społeczności w wychowaniu dzieci maleje, rodzice widzą potrzebę, aby odpowiednio ukierunkowywać, wspierać i dyscyplinować dzieci, ponieważ jest to niezbędne w procesie dojrzewania. Znajomość celu nie wystarczy - rodzice potrzebują wsparcia i informacji, w jaki sposób ich codzienne wybory mogą wpływać na przyszłe zachowanie i osobowość ich dzieci.

Prawidłowe wychowanie - jest przeznaczone dla rodziców jako pomoc w kształtowaniu charakteru dziecka.

Dobry charakter wyraża się poprzez życie w zgodzie z wartościami takimi jak:

Troska
Odwaga
Odpowiedzialność
Wiarygodność
Szacunek
Uczciwość
Sprawiedliwość
Nadzieja


Biblia dla młodych czytelników
Autor: Mike Armour
Oprawa: miękka
ISBN: 9781936479610
Liczba stron: 262

Ta pięknie ilustrowana Biblia dla dzieci składa się z kilku opowiadań ze Starego i Nowego Testamentu napisanych dla dzieci w wieku 7 do 10 lat. Jest to wspaniała książka, która zachęca młodych czytelników do samodzielnego odkrywania Biblii.


Po prostu Jezus

Autor: Nicholas Thomas Wright
Oprawa: miękka
ISBN: 9781946110428
Liczba stron: 328

“Jezus - taki Jezus, jakiego możemy odnaleźć dopiero wtedy, kiedy naprawdę szczerze Go szukamy - jest większy, bardziej niepokojący i ponaglający nas do działania niż kiedykolwiek byliśmy w stanie to sobie wyobrazić. Z powodzeniem nauczyliśmy się usprawiedliwiać sami przed sobą i unikać ogromnego, wstrząsającego światem wyzwania rzucanego przez Jezusa, a zawartego w Jego przesłaniu i dokonaniach. To my, chrześcijanie z różnych kościołów, doprowadziliśmy do spłycenia wielu ważnych pojęć. Zredukowaliśmy Królestwo Boże do własnej pobożności, zwycięstwo krzyża do spokoju sumienia, Wielkanoc do szczęśliwego zakończenia smutnej, mrocznej opowieści. Pobożność, spokój sumienia i poczucie szczęścia są ważne, ale nie tak ważne jak sam Jezus.”

N. T. Wright

Nicholas Thomas Wright jest uznanym angielskim znawcą Nowego Testamentu oraz teologii paulińskiej. W pracach akademickich publikował jako N. T. Wright. W 2010 roku uzyskał tytuł naukowy profesora prowadzącego badania nad Nowym Testamentem i wczesnym chrześcijaństwem w St. Mary's College na University of St. Andrews w Szkocji.

Jego dorobek pisarski obejmuje publikacje z dziedziny teologii i życia chrześcijańskiego oraz zależności między tymi dwiema sferami. Napisał ponad 70 książek.


Niech Bóg Cię błogosławi, w dalszej służbie Panu tam, gdzie jesteś.

Z Bogiem,

Zespół Ziarno Prawdy

Ziarno Prawdy
ul. Miłosza 8
05-300 Stara Niedziałka
www.ziarnoprawdy.pl

Fundacja „Dziedzictwo” ING Bank Śląski nr: 91 1050 1894 1000 0022 9084 2752

Wróć do „Książki lub opracowania, które polecasz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość