Olsztyn i okolice

Tutaj znajdziesz grupy chrześcijan, które spotykają się w różnych miastach. Jeśli mieszkasz w pobliżu -skontaktuj się. Jeśli jesteś chrześcijaninem i mógłbyś wyciągnąć do kogoś pomocną rękę -zamieść swoje ogłoszenie.
Tomasz

Re: Olsztyn i okolice

Postautor: Tomasz » ndz kwie 23, 2017 1:20 pm

Witam, poproszę namiary na grupę w Olsztynie.
Natanie napisałem do Ciebie PW Proszę o odpowiedź.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » ndz kwie 23, 2017 2:46 pm

Witaj Tomaszu
Powiadomię Natana przez SMS
Pozdrawiam

Natan

Postautor: Natan » śr maja 17, 2017 8:12 am

Natan pisze:Drodzy Forumowicze,

Miło mi Was poinformować, że zupełnie niedawno zawiązała się grupa wsparcia w Olsztynie. Jest w niej kilkanaście osób i odbyli już kilka spotkań. Zamierzają regularnie się zgromadzać na rozważanie Słowa Bożego.

Chętnym mogę udostępnić telefon kontaktowy w prywatnej wiadomości.

Drodzy Forumowicze,

Z przykrością Was zawiadamiam, że ta grupa wsparcia się praktycznie rozpadła. Powodem jest fakt, że część członków obrała sobie nowego "niewolnika", pewnego byłego Świadka, który stał się ich niepodważalnym urzędem nauczycielskim. Ślepo przyjęli oni jego nauki i idą za nim jak w ogień.

Jednak Brat Ryszard z żoną są stali w wierze opartej tylko na Biblii (nie poszli za tym nowym "niewolnikiem") i chętnie pomogą każdemu, kto wychodzi z organizacji. Jak pisałem, kontakt do Brata Ryszarda udostępniam w prywatnej wiadomości.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » śr maja 17, 2017 12:46 pm

Zasmuciłem się ta sytuacją w Olsztynie, bracie Natanie.
Dobrze, że są tam też bracia którzy nie dali się zwieść i nie poszli za człowiekiem.
Pozdrawiam.

Natan

Postautor: Natan » śr maja 02, 2018 5:09 pm

Mam dobre wieści.

Kolejne osoby odchodzą w Olsztynie i okolicy z organizacji. Chociaż grupa nie ma ustalonych dni spotkań, to regularnie spotykają się na budujących rozmowach, a nawet zorganizowali doroczną Wieczerzę Pańską w dniu 14 Nisan.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » śr maja 02, 2018 7:11 pm

Cieszę się :)

Wróć do „POLSKIE "GRUPY WSPARCIA"”