Lublin i okolice

Tutaj znajdziesz grupy chrześcijan, które spotykają się w różnych miastach. Jeśli mieszkasz w pobliżu -skontaktuj się. Jeśli jesteś chrześcijaninem i mógłbyś wyciągnąć do kogoś pomocną rękę -zamieść swoje ogłoszenie.
Awatar użytkownika
Natan

Lublin i okolice

Postautor: Natan » pn sty 25, 2016 6:02 pm

Drodzy Bracia i Siostry,

W Lublinie bardzo szybko rośnie liczba Świadków wychodzących z organizacji i nawracających się przez Chrystusa do Boga Ojca. U pewnej miłej i gościnnej rodziny odbywają się spotkania dla byłych i odchodzących Świadków. Informacje kontaktowe podaję, gdy ktoś zainteresowany napisze do mnie prywatną wiadomość.

Awatar użytkownika
Datsun

Re: Lublin i okolice

Postautor: Datsun » śr mar 01, 2017 7:21 pm

Witam. :)
Brat Sławek był wiele lat w "organizacji" i teraz jest czynnym działającym chrześcijaninem, który chętnie pomoże się odnaleźć świadkom i byłym świadkom Jehowy w środowisku uczniów Jezusa.
Osoby zainteresowane spotkaniem z byłymi świadkami Jehowy w Lublinie mogą dzwonić pod nr.tel: 793 444 855

Awatar użytkownika
Natan

Postautor: Natan » ndz maja 14, 2017 7:30 pm

Natan pisze:Drodzy Bracia i Siostry,

W Lublinie bardzo szybko rośnie liczba Świadków wychodzących z organizacji i nawracających się przez Chrystusa do Boga Ojca. U pewnej miłej i gościnnej rodziny odbywają się spotkania dla byłych i odchodzących Świadków. Informacje kontaktowe podaję, gdy ktoś zainteresowany napisze do mnie prywatną wiadomość.

Drodzy Forumowicze,

Z przykrością zawiadamiam Was, że te spotkania dla byłych i odchodzących Świadków już się nie odbywają u wspomnianej rodziny, która zajęła się teraz innymi sprawami. W rezultacie nie ma już tej konkretnej grupy wsparcia. Praktycznie takich regularnych spotkań w Lublinie raczej nigdzie nie ma, chyba, że ja nie wiem. Niedawno jednak odbył się tam chrzest, na którym gościł Br. Tadeusz z Gdyni. Ochrzciło się małżeństwo ex Świadków z Lublina i ktoś jeszcze. Zatem są tam nadal aktywni duchowo byli Świadkowie.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pn maja 15, 2017 6:23 am

Zainteresowani spotkaniami niech dzwonią do brata Sławka, którego numer telefonu podałem post wcześniej. Brata Sławka znam od lat i pod względem wiary i chęci niesienia pomoc byłym lub obecnym śJ jest stały jak monolit. :)

Awatar użytkownika
Ida

Postautor: Ida » ndz maja 28, 2017 1:31 pm

Datsun pisze:Zainteresowani spotkaniami niech dzwonią do brata Sławka, którego numer telefonu podałem post wcześniej. Brata Sławka znam od lat i pod względem wiary i chęci niesienia pomoc byłym lub obecnym śJ jest stały jak monolit. :)

Potwierdzam. :) Brat Sławek jest bardzo pomocny, dojrzały i moim zdaniem dosyć 'obryty" biblijnie. A przy tym bardzo pokorny. Zapraszam na spotkania czwartkowe o godz.18 do KWCh w Lublinie ul. Prusa 4- atmosfera kameralna, rodzinna. Część korzystających to osoby z wiadomą przeszłością czyli byli śJ.
Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam i na wieki.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » ndz maja 28, 2017 6:39 pm

Witaj Ido :)
Brata Sławka odwiedziłem w ubiegły wtorek właśnie pod adresem, który podałaś. Poznałem też przy okazji pastora zboru. Mogliśmy razem porozmawiać na różne tematy. Zbór jest świadomy potrzeby pomagania ludziom i bracia wiedzą o sytuacji świadków i byłych świadków Jehowy.
Pozdrawiam serdecznie. :)

Wróć do „POLSKIE "GRUPY WSPARCIA"”