Inowrocław, Janikowo i okolice

Tutaj znajdziesz grupy chrześcijan, które spotykają się w różnych miastach. Jeśli mieszkasz w pobliżu -skontaktuj się. Jeśli jesteś chrześcijaninem i mógłbyś wyciągnąć do kogoś pomocną rękę -zamieść swoje ogłoszenie.
bernard

Re: Inowrocław, Janikowo i okolice

Postautor: bernard » wt mar 21, 2017 6:32 pm

Masz racje , pewnych spraw bez pomocy Ducha Świętego trudno przyjąć.
Też Ci błogosławieństwa życzę :)

Ireneusz

Postautor: Ireneusz » wt mar 21, 2017 6:38 pm

Dziękuję i cieszy mnie, że mamy podobne zrozumienie co do rozeznania prawd biblijnych i Bożej pomocy... :)

bernard

Postautor: bernard » wt mar 21, 2017 6:42 pm

O , pewnie różnimy się w zrozumieniu pewnych kwestii .zgodni zas jesteśmy co do tego bez Boga ani rusz w naszym poznaniu. Jak i w miłości i nadziei. ;)

Iskierka

Postautor: Iskierka » wt mar 21, 2017 9:11 pm

Ireneusz pisze: Nie można całe życie wchodzić i wychodzić do różnych rzek tylko z ciekawości... Mam już trochę lat i jakiś już czas poszukuję prawdy Bożej i dzięki modlitwie o zrozumienie prawd biblijnych oraz logicznemu myśleniu jestem pewien tego elementu mojej wiary... Nie chcę tutaj szermować wersetami, bo to nie miejsce ku temu, a ponadto nie dążę nigdy do jałowych dyskusji akademickich i udowadnianiu za wszelką cenę swoich racji... Jeśli Bóg komuś nie objawi pewnych spraw to człowiek tym bardziej tego nie zrobi... Pozdrawiam z Bożym błogosławieństwem... :)

Bardzo rozsądne tłumaczenie. Czasami chęć spotykania się w grupie za wszelką cenę może osłabić nasz "duchowy" wzrok i stan końcowy naszej wiary może być gorszy niż jej początek :)

Wróć do „POLSKIE "GRUPY WSPARCIA"”