Odolanów k/ Ostrowa Wlkp.

Tutaj znajdziesz grupy chrześcijan, które spotykają się w różnych miastach. Jeśli mieszkasz w pobliżu -skontaktuj się. Jeśli jesteś chrześcijaninem i mógłbyś wyciągnąć do kogoś pomocną rękę -zamieść swoje ogłoszenie.
Awatar użytkownika
morwa

Re: Odolanów k/ Ostrowa Wlkp.

Postautor: morwa » sob maja 14, 2016 2:50 am

christianinroman pisze:Droga Morwa. W niedzielę będą K. w Odolanowie z tymi ulotkami i wieczorem w niedzielę może już będę miał te ulotki. We Wrocławiu mogę bardzo tanio skserować ( 7 groszy za stronę A4), zależy ilustronicowa jest ta ulotka.

Romanie,dziękuję za szczere intencje ale nie kseruj...
Ja mogę skserować w domu ,ale to bez sensu, bo ja chcę mieć kilkaset sztuk...Chcę kupić z drukarni bo wiem że jest taka możliwość.
1Kor 4:5 bw "Przeto nie sądźcie przed czasem

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » sob maja 14, 2016 6:44 am

Witam.
Otrzymałem skargę, że używano nazwisk osób, których nie pytano o zgodę i nie życzą sobie tego. Bardzo proszę to uszanować.
Pozdrawiam. :)

Awatar użytkownika
Natan

Postautor: Natan » ndz maja 15, 2016 6:10 am

Datsun pisze:Witam.
Otrzymałem skargę, że używano nazwisk osób, których nie pytano o zgodę i nie życzą sobie tego. Bardzo proszę to uszanować.
Pozdrawiam. :)

Bracie Datsunie,

Proszę, edytuj cytat z Br. Romana dwa posty wstecz, gdzie także jest podane nazwisko małżeństwa byłych Świadków.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » ndz maja 15, 2016 7:27 am

Dzięki :)

Wróć do „POLSKIE "GRUPY WSPARCIA"”