Kielce i okolice

Tutaj znajdziesz grupy chrześcijan, które spotykają się w różnych miastach. Jeśli mieszkasz w pobliżu -skontaktuj się. Jeśli jesteś chrześcijaninem i mógłbyś wyciągnąć do kogoś pomocną rękę -zamieść swoje ogłoszenie.
Awatar użytkownika
Karzurmass

Kielce i okolice

Postautor: Karzurmass » pt wrz 18, 2015 12:47 pm

W Kielcach jestem organizatorem nieregularnych grup wsparcia oraz spotkań związanych z badaniem Słowa Bożego dla byłych lub obecnych Świadków albo osób nie związanych ze Świadkami. Serdecznie zapraszam. Jeśli nie jesteś z Kielc albo nie chcesz się ujawniać możesz również porozmawiać ze mną na skype lub telefonicznie. Serdecznie zapraszam :)

Anga

Re: Kielce i okolice

Postautor: Anga » pn lut 22, 2016 8:37 pm

Drogi Bracie,byłam ŚJ 10 lat,teraz mam pragnienie chrztu w imię Ojca,Syna i Ducha św.,i bardzo chciałabym pojechać w tym celu na konferencję do Dąbrowy Górniczej.Wolałabym nie jechać sama i szukam kogoś ,kto tam się wybiera z Kielc lub okolic.Ja mieszkam w Starachowicach,ale będę u córki w Kielcach i mam zamiar jechać stamtąd.Czy jesteś w stanie mi pomóc?
Pozdrawiam Cię w Panu ! Anna.

Awatar użytkownika
Karzurmass

Postautor: Karzurmass » ndz lut 28, 2016 7:17 pm

Jasne mozemy jechac razem . Napisze do Ciebie w prywatnej wiadomosci. ;)

Awatar użytkownika
Kaznodzieya

Postautor: Kaznodzieya » wt mar 29, 2016 7:57 am

Zainicjowane posty za i przeciw doktrynie trynitarnej przeniosłem do istniejącego już wątku.

viewtopic.php?p=4243#p4243

Wróć do „POLSKIE "GRUPY WSPARCIA"”