Olsztyn i okolice

Tutaj znajdziesz grupy chrześcijan, które spotykają się w różnych miastach. Jeśli mieszkasz w pobliżu -skontaktuj się. Jeśli jesteś chrześcijaninem i mógłbyś wyciągnąć do kogoś pomocną rękę -zamieść swoje ogłoszenie.
Awatar użytkownika
Natan

Olsztyn i okolice

Postautor: Natan » czw lis 10, 2016 7:28 pm

Drodzy Forumowicze,

Miło mi Was poinformować, że zupełnie niedawno zawiązała się grupa wsparcia w Olsztynie. Jest w niej kilkanaście osób i odbyli już kilka spotkań. Zamierzają regularnie się zgromadzać na rozważanie Słowa Bożego.

Chętnym mogę udostępnić telefon kontaktowy w prywatnej wiadomości.

korba

Re: Olsztyn i okolice

Postautor: korba » czw lis 10, 2016 7:59 pm

To byłoby ciekawe

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pt lis 11, 2016 8:14 am

Świetnie :)
Aż kilkanaście osób. :)

korba

Postautor: korba » pt lis 11, 2016 4:19 pm

Jak wygląda to rozważanie słowa Bożego? Mają jakiś program? Ktoś przemawia?

Awatar użytkownika
Natan

Postautor: Natan » pt lis 11, 2016 6:39 pm

korba pisze:Jak wygląda to rozważanie słowa Bożego? Mają jakiś program? Ktoś przemawia?

Nie przedstawiłeś się na forum. Nie podałeś swojego świadectwa nawrócenia. Nie wiemy, kim jesteś. Więc, dlaczego miałbym przekazywać Tobie takie szczegóły?

Ilyad

Postautor: Ilyad » pt lis 11, 2016 7:07 pm

Natan pisze:
korba pisze:Jak wygląda to rozważanie słowa Bożego? Mają jakiś program? Ktoś przemawia?

Nie przedstawiłeś się na forum. Nie podałeś swojego świadectwa nawrócenia. Nie wiemy, kim jesteś. Więc, dlaczego miałbym przekazywać Tobie takie szczegóły?

Bracie natanie. Przecież to nie jest naruszenie ustawy o ochronie danych osobowych. ;) Sam jestem ciekaw jak to u nich wygląda.

Awatar użytkownika
Natan

Postautor: Natan » pt lis 11, 2016 7:20 pm

Ilyad pisze:
Natan pisze:

Bracie natanie. Przecież to nie jest naruszenie ustawy o ochronie danych osobowych. ;) Sam jestem ciekaw jak to u nich wygląda.

Jestem ostrożny, bo niektóre osoby usiłują wyłudzać informacje. Na sąsiednim forum pojawili się nawet szpiedzy z Nadarzyna.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pt lis 11, 2016 7:35 pm

Szpiedzy z Nadarzyna? O, to dobre :)
Odnośnie spotkań grup wsparcia to przecież nie jest żadna tajemnica. Bracia i siostry czytają Biblię, komentują, modlą się razem i nieraz wygłaszają różne ciekawe interpretacje lub nauki.

Szpiegów nie ma co się obawiać. Na szczęście żyjemy w wolnym kraju i konstytucja obowiązuje. ;)

korba

Postautor: korba » pt lis 11, 2016 7:53 pm

Właśnie, nie rozumiem, czy te spotkania są jakoś utajnione, w konspiracji i zakazane przez kogoś?
Spokojnie, szpiegiem nie jestem. Jaki sens ma to, że tu na forum to ogłaszasz?

Awatar użytkownika
Natan

Postautor: Natan » pt lis 11, 2016 7:59 pm

Przepraszam Was, że jestem może zbyt ostrożny. Ale ostatnio na sąsiednim forum były złe doświadczenia. Przepraszam Ciebie, Korba, ale nie przedstawiłeś się, jak to robią wszyscy na forum, i stąd moja nieufność.

Grupa w Olsztynie została zawiązana zupełnie niedawno. Odwiedził ich Tadeusz z Fundacji Słowo Nadziei i przedstawił im m.in. temat zmartwychwstania. Większość członków grupy to Świadkowie na wylocie organizacji, którzy jeszcze formalnie do niej należą.

Obecnie zadali sobie temat: Czy po zmartwychwstaniu będziemy sądzeni z uczynków dokonanych za życia doczesnego, czy też śmierć gładzi wszystkie doczesne grzechy? Mają w domu rozważyć rozdziały 5-8 Listu do Rzymian, a potem podzielić się spostrzeżeniami na najbliższym spotkaniu.

Nie wiem, jaką formę przybiorą spotkania tej grupy. Na razie widać, że będą po prostu rozważać Słowo Boże. Czasami zaproszą jakiegoś mówcę spośród byłych Świadków.

Wróć do „POLSKIE "GRUPY WSPARCIA"”