Konferencja Apollos - Warszawa 18.06.2016

Zapraszamy do zamieszczania informacji na temat wszelkiego rodzaju zjazdów chrześcijańskich na terenie Polski, które mają związek z tematem forum.
Awatar użytkownika
Datsun

Re: Konferencja Apollos - Warszawa 18.06.2016

Postautor: Datsun » sob kwie 13, 2019 1:15 pm

Niesamowite jest to co napisałaś, Iskierko :)

Natan

Postautor: Natan » sob kwie 13, 2019 5:35 pm

Iskierka pisze:
Iskierka pisze:Ja też jestem pod wrażeniem tej konferencji, jej ducha, budujących świadectw i wykładu Szymona M., a także pieśni w wykonaniu naszych młodych, zdolnych sióstr. Dziękuję Organizatorom i Uczestnikom.

.............. a jednak, nie znasz człowieku dnia i godziny co się stanie.... i właśnie te niesamowite, dynamiczne zwroty w akcji są zaskakujące i pokazują, że Bóg jest dobry.

Minęło sporo czasu od tej konferencji. Rok temu nawet prosiłam Darka Sz.z Apollosa aby wycofał moje świadectwo, nie zdając sobie jeszcze sprawy z tego, że to co mówiłam "pracuje" nadal. Prosił abym się jeszcze zastanowiła, potem wpadłam w wir innych zajęć i temat zostawiłam....

Obecnie jedną z największych radości jest dla mnie to, że niecały miesiąc temu poprzez to moje świadectwo rozpoznała mnie Siostra ze Świadków, którą znam od 30 lat. Ona postanowiła mnie odszukać i z pomocą innej Siostry dostała numer telefonu do mnie, ale również mnie powiadomiono, że poszukuje mnie Matylda. W zeszłym tygodniu doszło do pierwszego naszego spotkania po 30 latach. Chyba nie muszę Was przekonywać o obustronnej radości. Wróciły wspomnienia ale najważniejsze jest to, że Ona wraz z mężem pozostała w wierze w Boga i Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Poszukiwanie Prawdy w Chrystusie pomogło Im "obudzić się" z niewoli organizacji i iść za Panem.
To dla mnie wielka radość i tym chciałam się teraz z Wami podzielić :) .

Iskierko, dziękuję za opisanie ciekawych przeżyć. Ja też odbieram to emocjonalnie, gdy odnawiają się moje kontakty z kimś dobrze mi znanym po wielu latach, zwłaszcza jeśli to jest osoba z organizacji Świadków. Nieco mniejsze emocje czuję, choć też są żywe, gdy wracają do mnie znajomi z czasów punkowych. Mam jednak wznowiony kontakt także z kimś z obydwu środowisk: był w pierwszej załodze punkowej w Toruniu, jak i w gronie młodych, gorliwych Świadków - tworzyliśmy taką grupę przyjaciół. Był nawet w Betel, w Nadarzynie.

Awatar użytkownika
Ann78
Kontaktowanie:

Postautor: Ann78 » sob kwie 20, 2019 10:44 am

Już 15.06 następne spotkanie Apollosa, tym razem w Bydgoszczy :)
http://apollos.org.pl/
Będziecie?
Zapraszam na www.jwpomoc.pl

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » sob kwie 20, 2019 4:45 pm

Ann78 pisze:Już 15.06 następne spotkanie Apollosa, tym razem w Bydgoszczy :)
http://apollos.org.pl/
Będziecie?

Hej :)
Wybieramy się tam. Ogłoszenie o tej konferencji zamieściłem już wcześniej.
viewtopic.php?f=21&t=2117
Czekamy jeszcze na jakieś głębsze informacje na ten temat. ;)

Wróć do „Zjazdy, konferencje i spotkania”