Nauka Świadków w świetle Biblii - Hajnówka 24.06.2017

Zapraszamy do zamieszczania informacji na temat wszelkiego rodzaju zjazdów chrześcijańskich na terenie Polski, które mają związek z tematem forum.
Awatar użytkownika
tadeusz2904

Re: Nauka Świadków w świetle Biblii - Hajnówka 24.06.2017

Postautor: tadeusz2904 » sob cze 24, 2017 7:38 pm

,,Weni widi wici,,z laciny tzn.bylem widzialem zwyciezylem.Cytat z mojej chusty rezerwisty jednostki karnej w Orzyszu 1370.Do Kosciola Chrescijan Baptystow z wejsciem nie mialem problemow natury osobistej.Dalej( za tadeuszem polgeskiem ,,Slowo Nadziei,,) jestem za kosciolem domowym Rym16.5 ,Mat18,20.Nie mialem zadnych oporow azeby moich rozmowcow nazywac bracmi widzac ich stanowisko co do boskosci Jezusa.Wydalem swiadectwo,,jeszcze rok temu predzj bym splynal krwia i padl martwy na posacke niz innowierce nazwal bratem pozatem juz dwa lata po chrzcie sumienie nie pozwalalo mi wejsc do budynku gdzie byl wyeksponowany krzyz.Tematy doktrynalne trudne moj dyktafon slabo przygotowany z notatkami nie zdazalem skorzystalem na 10 procent licze na plytke lub wrzut do internetu.
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Ilyad

Postautor: Ilyad » sob cze 24, 2017 7:49 pm

tadeusz2904 pisze:Dziekuje za usmiech ludzika.

Jak byłeś w Hajnówce, to może "odstępców" w Białymstoku byś odwiedził ? ;)

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » sob cze 24, 2017 8:05 pm

Nie mialem zadnych oporow azeby moich rozmowcow nazywac bracmi widzac ich stanowisko co do boskosci Jezusa.Wydalem swiadectwo,,jeszcze rok temu predzj bym splynal krwia i padl martwy na posacke niz innowierce nazwal bratem pozatem juz dwa lata po chrzcie sumienie nie pozwalalo mi wejsc do budynku gdzie byl wyeksponowany krzyz.

Tadeuszu a jak oceniasz stanowisko ciała kierowniczego i wielu sJ co do Boskości Jezusa , no i czy zauważyłeś jak jest ponizany Jezus w tej organizacji? W związku z tym co napisałeś - czy sJ są zatem Twoimi braćmi / nazwiesz ich swoimi braćmi czy innowiercami?

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » ndz cze 25, 2017 11:19 am

Oj przy wlasnych silach ciezko.Jezeli zjednoczyc mozliwosci zdarzenie wykonalne.Swoja droga jak przejezdzasz 19 wykrec, u zrodla dowiesz sie zobaczysz wiecej.W Dziadkowicach w prawo a pozniej na czuja albo ludzie powiedza. Ilad mimo ze oficjalnie sie nie przestawilem to i tak za przyslowiem(jaki jest kon kazdy widzi).

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » ndz cze 25, 2017 3:11 pm

Agnieszko stanowisko ck jest na jw.org.Juz podczas wybudzania zadawalem pytania dlaczego w straznicy ipubikacjach przedstawia sie Pana Jezusa bardzo dobrze ale ale wiara,chwala ,modlitwa , tylko naszmu przanajswietszemu Panu Bogu Ojcu. Konfrontuje ze stanowiskim ck np.w pytaniech na jw.org jestesmy chrzescijanami wierzymy obchodzimy ,itd.Wg.moich kryteriow Pan Jezus nie jest ponizany. Raczej dazy sie aby wspolwyznawcy mieli przeswiadczenie,, jakby nie bylo Jehowy to by nie bylo Pana Jezusa,,.
Ostatnio zmieniony ndz cze 25, 2017 5:36 pm przez tadeusz2904, łącznie zmieniany 1 raz.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » ndz cze 25, 2017 4:00 pm

tadeusz2904 pisze:Agnieszko stanowisko ck jest na jw.org.Juz podczas wybudzania zadawalem pytania dlaczego w straznicy ipubikacjach przedstawia sie Pana Jezusa bardzo dobrze ale ale wiara,chwala ,modlitwa , tylko naszmu przanajswietszemu Panu Bogu Ojcu. Konfrontuje ze stanowiskim ck np.w pytaniech na jw.org jestesmy chrzescijanami wierzymy obchodzimy ,itd.Wg.moich kryteriow Pan Jezus nie jest ponizany. Raczej dazy sie aby wspolwyznawcy mieli przeswiadczenie,, jakby nie bylo Jechowy to by nie bylo Pana Jezusa,,.

Tadeuszu , a co myślisz o tym , że wydawcy piszą Dialel , Szatan z wielkiej litery w swoim przekładzie a w stosunku do Jezusa piszą - bóg , z małej litery . To uznanie dla diabła mają , a dla Jezusa to już nie?
Dlaczego też w swoim przekładzie dokonują manipulacji ?
Przyklady : 1 Jana 5 rozdział https://www.jw.org/pl/publikacje/biblia ... /1-jana/5/
20  My zaś wiemy, że Syn Boży przyszedł+ i obdarzył nas zdolnością umysłu,+ żebyśmy mogli poznać prawdziwego.+I jesteśmy w jedności+ z tym prawdziwym poprzez jego Syna, Jezusa Chrystusa. To jest prawdziwy+Bóg i życie wieczne.+ 21  Dziateczki, strzeżcie się bożków.+

20 Wiemy także, że Syn Boży przyszedł i obdarzył nas zdolnością rozumu, 
abyśmy poznawali Prawdziwego. 
Jesteśmy w prawdziwym Bogu, 
w Synu Jego, Jezusie Chrystusie. 
On zaś jest prawdziwym Bogiem 
i Życiem wiecznym. 
21 Dzieci, 
strzeżcie się fałszywych bogów!

Widzisz różnicę?

Na początku+ był Słowo,+ a Słowo był u Boga+ i Słowo był bogiem.+ 
W myśl tego co napisali wydawcy Jezus jest fałszywym bogiem .

To jest przykre kiedy otwiera się PNŚ i widzi się coś takiego - czyż nie jest to poniżenie naszego ZBAWICIELA?

Więcej ifo : http://piotrandryszczak.pl/polemika1/bo ... -cz.1.html

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » ndz cze 25, 2017 6:26 pm

Ojej to az takie rzeczy wynikna.Jednego na swiecie jestem pewien jak czlowiek manipuluje, wsadza palce do Slowa Bozego to ono sie nie ostoi nie bedzie spojne .A co jesli Swiadkowie maja racje.

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » ndz cze 25, 2017 7:23 pm

,,Mowia normalnym byc, mineralna pic, nalogom mowic nie, tozto zyc nie da sie,,z tekstu disko polo.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » ndz cze 25, 2017 7:40 pm

A co jesli Swiadkowie maja racje.

W czym Tadeuszu mają rację? W tym , że poniżaja Chrystusa pisząc bóg zamiast Bóg , w tym że Chrystus jest Michałem Archaniolem, w tym , że nie głoszą Ewangelii o Chrystusie?
Nie przestawali też codziennie w świątyni i po domach nauczać i zwiastować dobrą nowinę o Chrystusie Jezusie (Dz Ap 5:42)
Tadeuszu , wiele osób odchodzi z organizacji bo zaczynają zastanawiać się chociażby nad tym , dlaczego Jezus Chrystus jest ponizany , dlaczego nie można pomodlić się do Chrystusa - za co można być skarconym a nawet wykluczonym .

Natan

Postautor: Natan » pn cze 26, 2017 10:21 am

tadeusz2904 pisze: licze na plytke lub wrzut do internetu.

Są już nagrania ze spotkania:

http://chomikuj.pl/Kochany_synek/Konferencje+o+*c5*9awiadkach+Jehowy/Nauka+*c5*9aJ+w+*c5*9bwietle+Biblii+-+Hajn*c3*b3wka+24.06.2017

Wróć do „Zjazdy, konferencje i spotkania”