Zaproszenie na chrzest

Zapraszamy do zamieszczania informacji na temat wszelkiego rodzaju zjazdów chrześcijańskich na terenie Polski, które mają związek z tematem forum.
christianinroman

Zaproszenie na chrzest

Postautor: christianinroman » sob lip 01, 2017 2:26 pm

Zapraszam wszystkich na chrzest wiary przez zanurzenie w wodzie, do Wrocławia na godz.11:00 ul. Na Grobli, około 1 kilometra za kładką dla pieszych na rzece Odra. Z organizacji następne osoby są przyłączame do Ciała Pańskiego.
Serdecznie zapraszam, Brat w Chrystusie Roman

Iskierka

Re: Zaproszenie na chrzest

Postautor: Iskierka » sob lip 01, 2017 5:33 pm

christianinroman pisze:Zapraszam wszystkich na chrzest wiary przez zanurzenie w wodzie, do Wrocławia na godz.11:00 ul. Na Grobli, około 1 kilometra za kładką dla pieszych na rzece Odra. Z organizacji następne osoby są przyłączame do Ciała Pańskiego.
Serdecznie zapraszam, Brat w Chrystusie Roman

Prywatnie wiem, że chrzest jest jutro- 2 lipca (zapomniałeś napisać). Szkoda, że tak późno jest info.
Ja jutro jestem zaproszona na chrzest do Grodziska Maz.(kilka osób) ale to raczej nie będą byli SJ, niemniej mam szansę na spotkanie z Braćmi ze społeczności, w której brałam chrzest, gdyż Oni też będą gościnnie w tym zborze.

Awatar użytkownika
Ann78

Postautor: Ann78 » sob lip 01, 2017 6:21 pm

Wspaniałe wiadomości.
Za każdą osobę opowiadającą się za Chrystusem, chwała i dzięki Panu Bogu!

christianinroman

Postautor: christianinroman » czw lip 06, 2017 10:57 am

Cudowne święto było w niedzielę 2 lipca i wspaniałe świadectwa. W jednym przypadku to świadkowie niemieccy pomogli siostrze ( proponowali jej literaturę, ale równocześnie studiowali z nią Biblię ) skoncentrować swoje myśli i pragnienia tylko przy Słowie Bożym i odrzucić literaturę świadomą. Ostatecznie to Kościół PANA JEZUSA powiększył się tego dnia o 11 dusz. Chwała Panu Jezusowi, Alleluja!!!

Wróć do „Zjazdy, konferencje i spotkania”