Warszawa, Zagórna 10

Zapraszamy do zamieszczania informacji na temat wszelkiego rodzaju zjazdów chrześcijańskich na terenie Polski, które mają związek z tematem forum.
Iskierka

Warszawa, Zagórna 10

Postautor: Iskierka » pn kwie 16, 2018 12:19 pm

W Warszawie, przy ul. Zagórnej 10, w Kościele Ewangelicznych Chrześcijan, odbędzie się "Koncert chóru gospel UnderGrace" - 20 kwietnia 2018 r. godź. 19,00 (dojazd z Centrum np. A 171 przystanek Górnośląska). Wstęp wolny.

Tekst ulotki:
"Chór gospel UnderGrace działa w Warszawie od 2014 roku. Tworzą go młodzi ludzie z pasją i chęcią dzielenia z innymi radości śpiewania. Chór wykonuje utwory z nurtu muzyki gospel, łączącym pełne energii brzmienie z głębokim przesłaniem ewangelii - zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Podczas koncertów chórowi towarzyszy zespół instrumentalny (pianino,gitara basowa, gitara, perkusja, instrumenty dęte) oraz profesjonalni soliści. Muzyka gospel napełnia słuchaczy radością i wyzwala uśmiech. Jest ciepło przyjmowana przez każdą publiczność, zarówno w przestrzeni kościelnej, jak i świeckiej. Chór został założony i jest prowadzony przez Kasię Kiklewicz - młodą wokalistkę i dyrygentkę, absolwentkę dyrygentury chóralnej na UMFC oraz wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach".

Znam tę społeczność od dłuższego czasu, poznałam Kasię i byłam też na innym Jej koncercie, zatem mogę polecić. Kasia wydała kilka płyt i możliwe, że będzie można je też kupić.
Jeśli Pan pozwoli - to będę :)

Wróć do „Zjazdy, konferencje i spotkania”