Konferencja w Dabrowie Gorniczej 19.03.2016

Zapraszamy do zamieszczania informacji na temat wszelkiego rodzaju zjazdów chrześcijańskich na terenie Polski, które mają związek z tematem forum.
Awatar użytkownika
Ann78

Re: Konferencja w Dabrowie Gorniczej 19.03.2016

Postautor: Ann78 » pn lip 25, 2016 2:13 pm

Zibi pisze:Nauczając nieprawdę stajecie się dziećmi diabła..

Tyle razy już pisałam, no i napisze jeszcze raz ..., ze Pan Jezus przewidział i jest to napisane w Jego Słowie, ze Jego uczniowie bedą słuchali pod swoim adresem powyższych i im podobnych epitetów Mat. 10, 25.
Skoro i Jego nazywali belzebubem, tak samo i Jego uczniów.
Nic nowego pod słońcem...

P.S. Nie nauczamy nieprawdy, ale głosimy Prawdę, która jest w Chrystusie. Tę samą Dobrą Nowinę głosili Apostołowie.

Ilyad

Postautor: Ilyad » pn lip 25, 2016 2:16 pm

Dla mnie kłamca, czy oszust zwłaszcza uporczywy nie zasługuje na szczególny szacunek.

Dla mnie również. Kłamstwo to ŚWIADOME wypowiadanie nieprawdy. Problem polega na tym że nikt z nas tutaj ŚWIADOMIE kłamstwa nie naucza, więc nazywanie nas tu kłamcami jest co najmniej nieuprzejme. Gdybym miał Cię mierzyć tą samą miarą, wielokrotnie zostałbyś nazwany kłamcą. Miło by Ci było ? Sugeruję Ci zastanowić się nad tym po co uczestniczysz w tym forum. Jeżeli przez uporczywe nazywanie nas kłamcami chciałbyś byśmy "ugięli się" i przyznali Ci rację, raczej nie przyniesie to rezultatu, chyba że jesteś tu by "bić pianę", to co innego. Tylko pytanie brzmi PO CO ? Czy prawdziwych uczniów Chrystusa poznawano po tym że wszędzie, wszystkich myślących inaczej nazywali kłamcami, czy po czymś innym ?:

Ale wam, którzy słuchacie, powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych, dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą, (28) błogosławcie tym, którzy was przeklinają, módlcie się za tych, którzy was krzywdzą.

Awatar użytkownika
Ann78

Postautor: Ann78 » pn lip 25, 2016 3:29 pm

Ilyad pisze:Ale wam, którzy słuchacie, powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych, dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą, (28) błogosławcie tym, którzy was przeklinają, módlcie się za tych, którzy was krzywdzą.

Amen!
Po owocach poznacie ich...

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » wt lip 26, 2016 11:59 am

Polemikę na temat jaki się wyłonił przeniosłem tutaj:
viewtopic.php?f=32&t=753

Wróć do „Zjazdy, konferencje i spotkania”