Wykłady w Krośnie - 27 lutego 2016

Zapraszamy do zamieszczania informacji na temat wszelkiego rodzaju zjazdów chrześcijańskich na terenie Polski, które mają związek z tematem forum.
Awatar użytkownika
Kaznodzieya

Re: Wykłady w Krośnie - 27 lutego 2016

Postautor: Kaznodzieya » wt mar 15, 2016 11:29 am

Potwierdzam te słowa Iskierki. Znam także Natana osobiście i to od nastu lat. To wyjątkowy, empatyczny, uniżony w służbie i oddany ludziom szczery człowiek. Jest jednym z niewielu o którym nie mogę napisać żadnego niepochlebnego słowa.

Z całą pewnością należy mu się takie świadectwo prawdy.

Awatar użytkownika
Ida

Postautor: Ida » wt mar 15, 2016 12:46 pm

Nie znam osobiście Brata Szymona, ale z wirtualnego światka poznałam go całkiem nieźle. Dał podwaliny tego, co jest najwartościowsze u ex-śJ. Stał się nowonarodzonym chrześcijaninem usługującym m.in. innym zagubionym w organizacji. Z jego wypowiedzi i licznych wykładów przebija pokora i rozległa wiedza, co wcale nie jest takie oczywiste nawet wśród odrodzonych.
W domowym sloganie uwaga, że słuchamy Matusiaka, tyczy się wykładów licznych ewangelicznych chrześcijan. :) Szymon Matusiak reprezentuje wszystko , co warte uwagi a jednocześnie niebezpieczne dla lojalnych śJ. Jego wywody oparte są na PŚ i długoletnim doświadczeniu usługiwania w znanej nam organizacji.
Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam i na wieki.

Awatar użytkownika
Kaznodzieya

Postautor: Kaznodzieya » wt mar 15, 2016 3:22 pm

I tak oto jeden złośliwy w wymowie post "Trollowatego",
Bóg zamienia na potrójne świadectwo ducha o Jego słudze.

Chwała Ci Ojcze Niebieski !

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » wt mar 15, 2016 5:11 pm

Kaznodzieya pisze:I tak oto jeden złośliwy w wymowie post "Trollowatego",

Amen!
I w tym miejscu akuratnie stosowny jest dopiero werset, który zacytował kogut odnośnie Natana:

"Niech inny cię chwali, a nie własne usta, obcy, a nie własne wargi. (Prz 27:2)"

Nie zauważyłem aby Natan gdziekolwiek się chwalił, natomiast widzę jaką estymą cieszy się ów brat wśród wierzących byłych świadków i nie tylko.
Kogucie, Twoje próby zdyskredytowania Natana nic nie dadzą. Niestety Twoje krytykanckie nastawienie bardzo źle świadczy o Tobie. I to mnie smuci...

Awatar użytkownika
Ann78
Kontaktowanie:

Postautor: Ann78 » wt mar 15, 2016 7:33 pm

Kaznodzieya pisze:I tak oto jeden złośliwy w wymowie post "Trollowatego",

Tak jest!
Chwała Panu!
Zapraszam na www.jwpomoc.pl

Natan

Postautor: Natan » śr mar 16, 2016 1:02 pm

Drodzy w Panu,

Bardzo dziękuję Wam za to, że stanęliście w mojej obronie. Przypominają mi się natchnione Słowa Salomona: "Przyjaciel miłuje zawsze, w potrzebie wszakże staje się rodzonym bratem" (Przypowieści 17:17, Biblia Poznańska).

Niech Dobry Bóg Wam to wynagrodzi.

Pozdrawiam Was serdecznie.

Awatar użytkownika
Kaznodzieya

Postautor: Kaznodzieya » śr mar 16, 2016 2:16 pm

Mniemam że nie popełnię wykroczenia pisząc skromnie że w moim odczuciu nie nam chwała i dziękczynienie (choć miłe)
a Bogu ! Gdyż to z Jego Ducha w Nas.

Wracając: Cóż tam w Krośnie :) ?

Natan

Postautor: Natan » śr mar 16, 2016 2:51 pm

Kaznodzieya pisze:Mniemam że nie popełnię wykroczenia pisząc skromnie że w moim odczuciu nie nam chwała i dziękczynienie (choć miłe)
a Bogu ! Gdyż to z Jego Ducha w Nas.

Wracając: Cóż tam w Krośnie :) ?

W sobotę zrobiliśmy wykłady w formie wspólnego studium. Była spokojna, refleksyjna atmosfera, duże skupienie na Słowie Bożym, by to ono samo pokazywało nam Prawdę. Pomocą była nam technika, gdyż za pomocą projektora wyświetlaliśmy przygotowane w prezentacji wersety na ścianie.

Mogę też dodać, że miejscowi wierzący są bardzo gościnni i serdeczni. Niemniej zachęcam Was do modlitwy za Wspólnotą w Krośnie, gdyż są tam duże potrzeby. Ale o tym wolę już mówić prywatnie, nie publicznie.

Awatar użytkownika
Grzes55555

Postautor: Grzes55555 » czw sie 09, 2018 5:02 am

kogut pisze:
Kaznodzieya pisze:Znam człowieka. Nie mieści się w Twoich kategoriach jakie przypisujesz innym.

No przepraszam bardzo! Ale zachęty do zakupienia książek które samemu się pisało, to... autoreklama! :-D

Dla ścisłości - Autor większość swoich książek rozdał a nie sprzedał.

Wróć do „Zjazdy, konferencje i spotkania”