propozycja spotkania w Strzelcach Opolskich

Zapraszamy do zamieszczania informacji na temat wszelkiego rodzaju zjazdów chrześcijańskich na terenie Polski, które mają związek z tematem forum.
christianinroman

propozycja spotkania w Strzelcach Opolskich

Postautor: christianinroman » ndz sie 14, 2016 7:41 pm

Witam serdecznie. Od piątku do niedzieli byłem w Strzelcach Opolskich w pewnym zborze ewangelicznym i codziennie słyszałem o świadkach Jehowy, a to że ktoś ma w rodzinie, a to że rozmawiał ze św.Jehowy, itd. Strzelce Opolskie mają kilkanaście tysięcy mieszkańców i byłem po prostu zdziwiony ilością informacji o nich. Zborowy tego zboru zaproponował zorganizowanie spotkania z byłymi świadkami. Będę coś więcej wiedział to poinformuję. Spokojnej nocy, z Panem Bogiem. Roman

Awatar użytkownika
morwa

Re: propozycja spotkania w Strzelcach Opolskich

Postautor: morwa » ndz sie 14, 2016 8:08 pm

christianinroman pisze:Witam serdecznie. Od piątku do niedzieli byłem w Strzelcach Opolskich w pewnym zborze ewangelicznym i codziennie słyszałem o świadkach Jehowy, a to że ktoś ma w rodzinie, a to że rozmawiał ze św.Jehowy, itd. Strzelce Opolskie mają kilkanaście tysięcy mieszkańców i byłem po prostu zdziwiony ilością informacji o nich. Zborowy tego zboru zaproponował zorganizowanie spotkania z byłymi świadkami. Będę coś więcej wiedział to poinformuję. Spokojnej nocy, z Panem Bogiem. Roman

A czy w tym zborze ewangelicznym są byli SJ ?
Znamy ze Strzelec pewne małżeństwo Świadków które pochodzi z naszego miasta,są bardzo zaangażowani i zmanipulowani... On starszy zboru,ona pionierka...
Ich rodzice,rodzeństwo to też SJ,nie sądzę aby coś do nich kiedyś dotarło... Oczywiście z nami by nie rozmawiali,ale jeśli ktoś ich zna z tamtejszych chrześcijan ewangelicznych,to może próbować pobudzać ich do myślenia.
A kiedy to spotkanie miałoby się odbyć?
1Kor 4:5 bw "Przeto nie sądźcie przed czasem

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » ndz sie 14, 2016 8:30 pm

Ciekawa i pożyteczna inicjatywa, bracie Romanie. :)

DanielNowakowski

Postautor: DanielNowakowski » wt sty 10, 2017 5:38 pm

Mieszkałem w Strzelcach Opolskich i tam też zostałem świadkiem Jehowy. To jest miasto pełne tej społeczności. Pomysł całkiem trafiony celowo i modlić się należy aby Pan nasz wysłuchał naszych próśb w modlitwach w tej intencji.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » wt sty 10, 2017 6:19 pm

Witaj Danielu
To miło, że nas odwiedziłeś. :)
Nie wiedziałem, że w Strzelcach Opolskich jest tak wielu świadków.

Wróć do „Zjazdy, konferencje i spotkania”