Manifestacja

Zapraszamy do zamieszczania informacji na temat wszelkiego rodzaju zjazdów chrześcijańskich na terenie Polski, które mają związek z tematem forum.
Edward73

Re: Manifestacja

Postautor: Edward73 » pn kwie 03, 2017 10:47 am

Najważniejsze ,że informacja o manifestacji poszła w obieg,wiadomo ,że to ''kij w mrowisko'' dla organizacji .Dziś wiele tam się dzieje jak donoszą świadkowie.Bądźmy cierpliwi .Bóg nie da się z Siebie naśmiewać i to zaczyna być już widoczne.

Edward73

Postautor: Edward73 » pn kwie 03, 2017 10:50 am

Dostałem ostatnio wiadomość od siostry ,której rodzice jeszcze tkwią w sekcie .Dotyczy ona kłamstwa do jakiego posunęło się Towarzystwo.Wiem tyle ,że na salach zgromadzeń była transmisja podczas ,której członek ciała kierowniczego ''dementował plotki '' na temat zjawiska pedofilii w strukturach świadków.Członek tegoż ciała powiedział ;''nie ma czegoś takiego jak zjawisko pedofilii w organizacji, to tylko pomówienia ''-taki oto głos rozbrzmiewał z telebimów.
A więc w szeregach musi się dużo dziać na tym polu ponieważ rzecznicy WTS nie chcą rozmawiać z dziennikarzami na ten temat a w swym własnym gronie uciekają się ,zresztą jak to często u nich bywa - do kłamstwa.

korba

Postautor: korba » pn kwie 03, 2017 11:33 am

A ja myślę, że teraz to chyba ty sobie trochę pokłamałeś albo ktoś cię okłamał ;-)
Na zgromadzeniach obwodowych świadkowie NIE PUSZCZAJĄ NIC z telebimu.
Na kongresach regionalnych owszem, ale byłem i NIC takiego nie było (program jest wszędzie ten sam).
Natomiast lokalnie w zborach program jest do znalezienia w ich stronie i też tam NIC takiego nie ma.
Możesz przybliżyć coś więcej o jakie zgromadzenie chodzi, kiedy to miało miejsce itd?

Ilyad

Postautor: Ilyad » pn kwie 03, 2017 12:50 pm

Edward73 pisze:Dostałem ostatnio wiadomość od siostry ,której rodzice jeszcze tkwią w sekcie .Dotyczy ona kłamstwa do jakiego posunęło się Towarzystwo.Wiem tyle ,że na salach zgromadzeń była transmisja podczas ,której członek ciała kierowniczego ''dementował plotki '' na temat zjawiska pedofilii w strukturach świadków.Członek tegoż ciała powiedział ;''nie ma czegoś takiego jak zjawisko pedofilii w organizacji, to tylko pomówienia ''-taki oto głos rozbrzmiewał z telebimów.
A więc w szeregach musi się dużo dziać na tym polu ponieważ rzecznicy WTS nie chcą rozmawiać z dziennikarzami na ten temat a w swym własnym gronie uciekają się ,zresztą jak to często u nich bywa - do kłamstwa.

Jeden z braci na swoim kanale na YT poświęcił kilka odcinków zjawisku ukrywania pedofilii w Organizacji. Pamiętam też publiczną wypowiedź o której piszesz (jednego z grona CK):

https://www.youtube.com/watch?v=gsLx45NJmNY

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pn kwie 03, 2017 2:02 pm

korba pisze:A ja myślę, że teraz to chyba ty sobie trochę pokłamałeś albo ktoś cię okłamał ;-)
Na zgromadzeniach obwodowych świadkowie NIE PUSZCZAJĄ NIC z telebimu.
Na kongresach regionalnych owszem, ale byłem i NIC takiego nie było (program jest wszędzie ten sam).
Natomiast lokalnie w zborach program jest do znalezienia w ich stronie i też tam NIC takiego nie ma.
Możesz przybliżyć coś więcej o jakie zgromadzenie chodzi, kiedy to miało miejsce itd?

Ale można pooglądać i posłuchać na jw brodcasting ( oczywiscie w j. angielskim) - trochę dużo tego jest i ja swego czasu bardzo sporo materiału obejrzałam jacy to z nas odstępców kłamcy i żadnej pedofilii i innych złych rzeczy u nas przecież nie ma . Jak kiedyś znajdę czas - to podrzucę na forum wypowiedzi "mędrców" z Warwick :lol:

korba

Postautor: korba » pn kwie 03, 2017 2:14 pm

Agnieszka pisze:Ale można pooglądać i posłuchać na jw brodcasting

Agnieszka... Na Broadcasting (jeśli to jest TO!!!) to nie na zgromadzeniach. Edward pisze, że to było na zgromadzeniach ;-)
Więc albo ktoś go wprowadził w błąd albo sam trochę nawymyślał :)

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pn kwie 03, 2017 2:16 pm

Póki co znalazłam na szybkiego - można przenieść do wątku o pedofilii ( sorki ja nie mogłam znaleźć tego wątku - nie nam zbytnio czasu i tak odrywam się od swojej pracy zawodowej )
https://youtu.be/2BkF_4NWUbI
http://jwsurvey.org/general-information ... oes-online

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pn kwie 03, 2017 2:38 pm

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pn kwie 03, 2017 2:47 pm

Edward73

Postautor: Edward73 » wt kwie 04, 2017 11:33 am

Na salach zgromadzeń a dokładnie chodziło o lokalne zebranie w miejscowości Strzeżenice -zachodniopomorskie.Film leciał na prawdę z telebimu .Przepraszam jesli swoją wypowiedzią wprowadziłem w błąd .To była luźna rozmowa. Nie rozmyślam na temat tego co mówią w zborach .Więc sala Królestwa w Strzeżenicy- to pewna informacja.

Wróć do „Zjazdy, konferencje i spotkania”