Manifestacja

Zapraszamy do zamieszczania informacji na temat wszelkiego rodzaju zjazdów chrześcijańskich na terenie Polski, które mają związek z tematem forum.
Agnieszka

Re: Manifestacja

Postautor: Agnieszka » wt kwie 04, 2017 5:08 pm

korba pisze:
Agnieszka pisze:Ale można pooglądać i posłuchać na jw brodcasting

Agnieszka... Na Broadcasting (jeśli to jest TO!!!) to nie na zgromadzeniach. Edward pisze, że to było na zgromadzeniach ;-)
Więc albo ktoś go wprowadził w błąd albo sam trochę nawymyślał :)

Kobra , Edward napisał na SALACH ZGROMADZEŃ a Ty od razu skojarzyłes z wielkim zgromadzeniem np. na stadionie :-) ; ja też używam sformułowania zamiast na zebraniach (bo zebranie może kojarzyć się ludziom postronnym np. z zebraniem rodziców w szkole , zebranie jakiejś rady / narady nadzorczej itp. :-) - na salach zgromadzeń śJ - bo ludzie przecież tam się zgromadząją / gromadzą :-)
Czytaj uważnie :-) ;-)

korba

Postautor: korba » wt kwie 04, 2017 5:38 pm

Sorry, ale MYLISZ SIĘ i to bardzo. Ten film nie był na ŻADNEJ SALI puszczany. Miesięczne odcinki Broadcasting są TYLKO w Internecie.
Zorientuj się zanim zaczniesz poprawiać.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » wt kwie 04, 2017 6:22 pm

korba pisze:Sorry, ale MYLISZ SIĘ i to bardzo. Ten film nie był na ŻADNEJ SALI puszczany. Miesięczne odcinki Broadcasting są TYLKO w Internecie.
Zorientuj się zanim zaczniesz poprawiać.

Kobra , czy ja napisałam , że odcinki brodcasting są transmitowane na sali ?
Napisałam o tym , że Edward napisał , że coś tam było transmitowane na SALACH ZGROMADZEŃ a nie na zgromadzeniu , a o jakiej transmisji pisał tego nie wiem.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » wt kwie 04, 2017 6:27 pm

P. S. To Ty czytaj uważnie :-)
Ja nie wiem jaki jest program i jak wyglądają teraz zebrania - zgromadzenia na salach - co jest czego nie ma ; skorygowalam tylko , że Edward napisał na salach zgromadzeń a nie zgromadzeniach typu obwodowe czy okręgowe jak Ty to odebrałes i tylko o to mi chodziło :-)

korba

Postautor: korba » wt kwie 04, 2017 6:31 pm

Wybacz, ale myślę, że chyba nie wiesz co napisałaś :-D
Edward napisał coś: FAKT.
Okazuje się, że nie napisał czegoś, co naprawdę zaistniało: DRUGI FAKT.
Nie mieszaj. Mylisz zgromadzenie z salą zgromadzeń itd.
Jak myślisz to było zgromadzenie czy na sali zgromadzeń był puszczany ten film? Bo ani jedno ani drugie.
Dlaczego tak beznadziejnie się z tobą rozmawia? Bo gubisz fakty, nie dbasz o szczegóły, wtrącasz się nie rozeznawszy sprawy.
Sorry, że tak walę między oczy, ale... czytam to forum i widzę, że w innych tematach z innymi też piszesz podobnie. :-)

korba

Postautor: korba » wt kwie 04, 2017 6:35 pm

Agnieszka pisze:P. S. To Ty czytaj uważnie :-)
Ja nie wiem jaki jest program i jak wyglądają teraz zebrania - zgromadzenia na salach - co jest czego nie ma ; skorygowalam tylko , że Edward napisał na salach zgromadzeń a nie zgromadzeniach typu obwodowe czy okręgowe jak Ty to odebrałes i tylko o to mi chodziło :-)

Skoro nie wiesz jak wygląda program to po kiego grzyba zabierasz głos?
Choć jako BYŁY świadek J. powinnaś wiedzieć, że SALA ZGROMADZEŃ to miejsce gdzie odbywają się zgromadzenia OBWODOWE.
Tutaj Edward robi pomyłkę w terminologii.
A nawet jeśli pod pojęciem 'sala zgromadzeń' ma na myśli zwykłą salę królestwa jakiegoś lokalnego zboru, to... też robi pomyłkę, gdyż w programie zebrań ten film TEŻ nie był puszczany.
Zapytałem go skąd wie o tym filmie i kiedy był puszczany. Nie odzywaj się PRZED NIM gdyż okaże się, że kompletnie nie masz pojęcia o czym mowa.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » wt kwie 04, 2017 6:54 pm

korba pisze:
Agnieszka pisze:P. S. To Ty czytaj uważnie :-)

Skoro nie wiesz jak wygląda program to po kiego grzyba zabierasz głos?
Choć jako BYŁY świadek J. powinnaś wiedzieć, że SALA ZGROMADZEŃ to miejsce gdzie odbywają się zgromadzenia OBWODOWE.
Tutaj Edward robi pomyłkę w terminologii.
A nawet jeśli pod pojęciem 'sala zgromadzeń' ma na myśli zwykłą salę królestwa jakiegoś lokalnego zboru, to... też robi pomyłkę, gdyż w programie zebrań ten film TEŻ nie był puszczany.
Zapytałem go skąd wie o tym filmie i kiedy był puszczany. Nie odzywaj się PRZED NIM gdyż okaże się, że kompletnie nie masz pojęcia o czym mowa.

Nie jestem byłym śJ tylko była glosicielka.
Tak czy owak wypowiedzi "mędrców" z Warwick na jw brodcasting są żenujące jak chociażby : "Spójrzcie co się dzieje w innych religiach , mój Boże......" - swojego już pod nosem nie widzą! Do kogo skierowane są te przemówienia ? Do śJ - nie ważne gdzie obejrzy się te wypowiedzi - czy na zebraniu , czy zgromadzeniu , czy w domu - istotny jest sam żenujący przekaz!
"Wiec nie dajcie się zwieść tym odstępcom i bądźcie ostrożni czytając internet".
Za chwilę odszukam fragment przetłumaczony po polsku na jednym z filmów.

korba

Postautor: korba » wt kwie 04, 2017 7:00 pm

No widzisz, treść treścią, to co innego. Po co było pisać tyle postów, aby skorygować Edwarda, że napisał, albo ktoś wprowadził go w błąd, że na zgromadzeniach puszczano jakiś film.
NIE puszczano. Jednak taki wpis, wywołuje wrażenie, że świadkowie są jakoś strasznie zdołowani czy choćby poruszeni, że ktoś w necie nagłaśnia sprawę pedofilii. Nie są. Wpis Edwarda niepotrzebnie wywołał takie wrażenie.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » wt kwie 04, 2017 7:00 pm

https://youtu.be/c_PJ180nKWw
Zaraz na początku filmu wypowiedź treści powyżej.

korba

Postautor: korba » wt kwie 04, 2017 7:04 pm

Rany Boskie!!!
Myślałem, że puścisz jakiś film nagrany przez świadków a ty dajesz link do smarkuli, sorry! która już nie jest świadkiem, tylko exem :-D
Zlituj się nade mną...
Masz styl! :-D

Wróć do „Zjazdy, konferencje i spotkania”