Literatura Świadków do odbioru w Olsztynie

Dział przeznaczony do zamieszczania różnego rodzaju ogłoszeń niekoniecznie związanych z przeznaczeniem forum.
Natan

Literatura Świadków do odbioru w Olsztynie

Postautor: Natan » pt cze 02, 2017 10:18 am

Drodzy Forumowicze,

Znajomy z Olsztyna, który odszedł od organizacji odda za darmo w dobre ręce roczniki Strażnic, Przebudźcie się! od lat siedemdziesiątych w górę oraz wiele książek i broszur Towarzystwa Strażnica.

Jest to zapakowane w kilka kartonów. Wchodzi w grę tylko odbiór osobisty. Numer telefonu i adres podam jedynie w prywatnej wiadomości, gdy ktoś do mnie napisze.

Może znacie kogoś, kto bada lub studiuje tematykę Świadków i potrzebuje starej literatury.

Agnieszka

Re: Literatura Świadków do odbioru w Olsztynie

Postautor: Agnieszka » pt cze 02, 2017 2:16 pm

Natan pisze:Drodzy Forumowicze,

Znajomy z Olsztyna, który odszedł od organizacji odda za darmo w dobre ręce roczniki Strażnic, Przebudźcie się! od lat siedemdziesiątych w górę oraz wiele książek i broszur Towarzystwa Strażnica.

Jest to zapakowane w kilka kartonów. Wchodzi w grę tylko odbiór osobisty. Numer telefonu i adres podam jedynie w prywatnej wiadomości, gdy ktoś do mnie napisze.

Może znacie kogoś, kto bada lub studiuje tematykę Świadków i potrzebuje starej literatury.

Witaj Natanie .
Z tego co zdążyłam zorientować się to jest osoba która bada tematykę śJ i udziela się na forach - nick tej osoby to Roszada - nie znam osobiście ani nigdy nie pisałam z tym człowiekiem , natomiast przeczytałam sporo wpisów.
A może pan Piotr Andryszczak? :-)
Może też zdarzyć się tak , że jakiś śJ zgłosi się do odbioru by inni nie skorzystali z możliwości pisania o nauczaniach niewolnika , zatem warto też i o tym pomyśleć ; a w internecie to różnie bywa z materiałami - dzisiaj są a jutro mogą być już sprzatniete.

Natan

Postautor: Natan » pt cze 02, 2017 2:56 pm

Agnieszka pisze:
Natan pisze:Drodzy Forumowicze,

Witaj Natanie .
Z tego co zdążyłam zorientować się to jest osoba która bada tematykę śJ i udziela się na forach - nick tej osoby to Roszada - nie znam osobiście ani nigdy nie pisałam z tym człowiekiem , natomiast przeczytałam sporo wpisów.
A może pan Piotr Andryszczak? :-)
Może też zdarzyć się tak , że jakiś śJ zgłosi się do odbioru by inni nie skorzystali z możliwości pisania o nauczaniach niewolnika , zatem warto też i o tym pomyśleć ; a w internecie to różnie bywa z materiałami - dzisiaj są a jutro mogą być już sprzatniete.

Witam Cię, Agnieszko,

Dziękuję za sugestie. Obydwu panów znam, ale oni są już dobrze zaopatrzeni.

Pozdrawiam Cię ze słonecznego, ale wietrznego Mazowsza.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pt cze 02, 2017 3:08 pm

Dziękuję Natanie za pozdrowienia i ja również Cię pozdrawiam z pochmurnego lecz bardzo parnego (27 stopni i nie ma czym dychac :-) ) Londynu :-)

Natan

Postautor: Natan » pt cze 02, 2017 3:40 pm

Agnieszka pisze:Dziękuję Natanie za pozdrowienia i ja również Cię pozdrawiam z pochmurnego lecz bardzo parnego (27 stopni i nie ma czym dychac :-) ) Londynu :-)

Bardzo dziękuję. W Londynie największe wrażenie zrobiło na mnie Muzeum Brytyjskie. A byłem zakwaterowany w londyńskim Betel w dzielnicy żydowskiej Mill Hill - taka ciekawostka.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pt cze 02, 2017 4:01 pm

Natan pisze:
Agnieszka pisze:Dziękuję Natanie za pozdrowienia i ja również Cię pozdrawiam z pochmurnego lecz bardzo parnego (27 stopni i nie ma czym dychac :-) ) Londynu :-)

Bardzo dziękuję. W Londynie największe wrażenie zrobiło na mnie Muzeum Brytyjskie. A byłem zakwaterowany w londyńskim Betel w dzielnicy żydowskiej Mill Hill - taka ciekawostka.

Natanie , byłam w British Museum dwa razy , bo zabrakło mi czasu żeby wszędzie dotrzeć , dzielnica Mill Hill też jest mi dobrze znana - uczęszczam tam na siłownię :-)
Jeżeli ktoś ma dylemat gdzie pojechać , pozwiedzać to polecam Londyn :-)

Natan

Postautor: Natan » pn cze 05, 2017 9:55 am

Ogłoszenie jest już nieaktualne.

Zgłosił się do mnie naukowiec zajmujący się badaniem sekt i nowych ruchów religijnych, który chętnie weźmie całą tę literaturę od mojego znajomego.

Życzę wszystkim Wam, Drodzy Forumowicze, błogosławionego dnia i tygodnia. :)

A Tobie, Agnieszko, dziękuję za informacje o Londynie.

Wróć do „Ogłoszenia różne”