pomoc dla Marty Wiesner

Dział przeznaczony do zamieszczania różnego rodzaju ogłoszeń niekoniecznie związanych z przeznaczeniem forum.
Awatar użytkownika
morwa

pomoc dla Marty Wiesner

Postautor: morwa » pt cze 09, 2017 4:06 pm

[YouTube][/YouTube]Witam wszystkich... Chciałabym przybliżyć Wam osobę Marty która była Świadkiem Jehowy...
Marta jest nadal osobą wierzącą,nie związaną konkretnie z żadnym ugrupowaniem...
Apeluję do wrażliwych serc o pomoc DLA NIEJ I JEJ CHOREGO MĘŻA... nie tylko materialną, bo nie każdy może takiej udzielić ale i duchową ,o pokrzepienie dla Marty Wiesner która była w organizacji i która znalazła się w sytuacji nie do pozazdroszczenia...
Od długiego już czasu opiekuje się nieuleczalnie chorym mężem,który ma właśnie być odesłany z hospicjum do domu chyba już na umarcie... W tym doswiadczeniu prawie sama,rodzina ich nie wspiera
Niektórzy ex SJ kiedyś ją zawiedli gdy poprosiła o pomoc...... Może ktoś jest w stanie dla niej coś zrobić... Skontaktować ją z kimś w pobliżu,by odwiedził, (mieszka w Toszku na Śląsku) można do niej napisać... podnieść na duchu... Tu jest jej stronka na fb.

https://www.facebook.com/marta.wiesner1
Ostatnio napisała...

Drodzy znajomi nie od dziś wiecie że borykam się z dużymi problemami .za którymi stoi nieuleczalna choroba mojego męża Adama. Ma nieoperacyjnego guza mózgu i aktualnie wymaga całodobowej opieki. Jego pobyt w hospicjum dobiega końca ( nie umarł w terminie ) w związku z tym biorę go do domu. Pielęgnowanie tak chorej leżącej osoby wiąże się z dodatkowym obciążeniem finansowym ,którego mój ograniczony budżet nie jest w stanie udźwignąć. Za namową brata w wierze postanowiłam schować dumę do kieszeni i wzorem chrześcijan z pierwszego wieku odwołać się do słów z Jakuba 1:27.
Pomimo że nie jestem teoretycznie wdową to praktycznie nawet gorzej.
Podaję numer konta
13 1050 1285 1000 0091 3158 7306 ing konto polskie.
66 1050 1285 1000 0091 3158 8874 ing to jest konto walutowe.
Jeśli po modlitwie do Boga uznacie że warto mi pomóc to Chwała Bogu .

Marta boryka się nie tylko z przygnębieniem z powodu sytuacji w jakiej się znalazła ale miewa nastroje dwubiegunowe,posiłkuje się poezją którą sama pisze i śpiewem...

To filmik sprzed kilku tygodni...

Dziś jej mąż już nie chodzi...

1Kor 4:5 bw "Przeto nie sądźcie przed czasem

Iskierka

Re: pomoc dla Marty Wiesner

Postautor: Iskierka » pt cze 09, 2017 6:15 pm

Dziękuję Morwo za to ogłoszenie. Nie wiem dlaczego ale nie mam linków podawanych przez Ciebie nie tylko tu, ale też przy innych tematach, czy coś jest z moim komputerem? Po prostu puste pół strony :(
..............

morwa pisze:[YouTube][/YouTube]
Marta jest nadal osobą wierzącą,nie związaną konkretnie z żadnym ugrupowaniem...

Nawiążę do tego zdania.Jak widać można mieć "znajomych braci i siostry w Panu" rozsianych po kraju (fb, forum) ale tak naprawdę pomoc praktyczną udziela miejscowy zbór, gdyż w zgromadzeniu najlepiej wiadomo kto i jakiej potrzebuje pomocy. Nie można mieć pretensji, że ktoś zawiódł, bo pastorzy albo starsi zboru mają pieczę. Nie dziwi mnie to, że jest tzw. członkostwo, co nie znaczy, że gdy ktoś chodzi regularnie do zboru nie będąc członkiem pozbawiony jest opieki. Niestety z tym problemem borykają się byli świadkowie, bo po opuszczeniu organizacji "błąkają się" jak wolne elektrony (to tak wspomniałam na marginesie).

Awatar użytkownika
morwa

Postautor: morwa » pt cze 09, 2017 6:36 pm

Iskierko, link facebook'owy chyba dlatego Ci się nie otworzył bo nie jesteś tam zarejestrowana...
A filmiki otwierają się?
Co do pomocy o której piszesz... rózne bywają sytuacje...
Nie każdy ex ŚJ ma możliwości należeć do jakiegoś zboru... tym bardziej jak wyszedł z organizacji poraniony. A tak było w jej przypadku...
Marta opiekuje się mężem od kilku lat... Przeszedł 3 operacje mózgu,po ostatniej nastapiło pogorszenie...
Jej sytuację znają znani ex-owie celebryci z netu... i jeden z nich zamiast ją pokrzepić to jeszcze zdołował...
A ona nie ściemnia,bo przecież jej sytuacja uwidoczniona jest na zdjęciach filmach...
Dziś do mnie pisze o swojej sytuacji...gdy czeka sama w domu na odejście męża...

"Boję się bardzo, taka prawda będę non stop płakać z nim w domu. Masakra..."

Iskierka

Postautor: Iskierka » pt cze 09, 2017 8:21 pm

Morwo, żadne filmiki tu na forum nie otwierają się bo ich nie mam, po prostu pusta strona i tylko się domyślam, że coś powinno być. Wiem, że link facebook'owy się nie otworzy bo nie jestem zarejestrowana.
Napisz mi prywatnie jak skontaktować się z tą siostrą. Może trzeba tam osobiście do Niej jechać?

A swoją drogą to faktycznie są celebryci z netu, odkąd stali się za bardzo medialni......może fakt, że ostatnio pewne osoby kłamały, nadużyły czyjegoś zaufania, bo głośno o tym było na fb ,spowodowało to, że teraz niektórzy "dmuchają na zimne" i to jest przykre, że ten kto tej pomocy potrzebuje, nie otrzyma jej. :(

Awatar użytkownika
morwa

Postautor: morwa » sob cze 10, 2017 6:05 pm

Pytanie do pozostałych forumowiczów... Czy filmiki które wstawiłam są dla Was widoczne?
Będę wdzięczna za odpowiedz. Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » sob cze 10, 2017 7:41 pm

U mnie filmiki się otwierają, a profili na fb nie mam.
Odnośnie tej sytuacji to jestem w szoku. Zamiast próbować pomóc to jeszcze ktoś zdołował?
Celebrytom chyba się już w głowach przewraca...

Wróć do „Ogłoszenia różne”