Bedzie lepiej.

Dział przeznaczony do zamieszczania różnego rodzaju ogłoszeń niekoniecznie związanych z przeznaczeniem forum.
Awatar użytkownika
tadeusz2904

Bedzie lepiej.

Postautor: tadeusz2904 » ndz kwie 16, 2017 6:14 am

Dzis w wiekszosci sal krolestwa na calym swiecie zostanie wygloszony wyklad publiczny popamiatkowy pt.,,Jak pielegnowac pokoj w swiecie pelnym gniewu,,.Na zaproszeniach ogolnie zmieniono z zadnych zbiorek pieniedzy na nie trzeba skladac zadnych datkow.
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Awatar użytkownika
morwa

Re: Bedzie lepiej.

Postautor: morwa » ndz kwie 16, 2017 9:44 am

tadeusz2904 pisze:Dzis w wiekszosci sal krolestwa na calym swiecie zostanie wygloszony wyklad publiczny popamiatkowy pt.,,Jak pielegnowac pokoj w swiecie pelnym gniewu,,.Na zaproszeniach ogolnie zmieniono z zadnych zbiorek pieniedzy na nie trzeba skladac zadnych datkow.

I co z tego wynika...? Bedzie lepiej? Pod jakim wzgledem?
1Kor 4:5 bw "Przeto nie sądźcie przed czasem

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » ndz kwie 16, 2017 3:37 pm

Droga morwo.Zalozylem ten watek bo mialem takie prawo.Niestety. Zycie naklada tez obowiazki.Dziekuje za wystrztrzal az trzech pociskow.Prosze o wsparcie wszystkich mi zyczliwych.Sprawa nie jest lokalna .Mozna sie spodziwac ze wykladu wysluchalo kilkanascie mln.osob.Informacja o tym byla poprzedzona ogolnioswiatowa kampania.

Awatar użytkownika
morwa

Postautor: morwa » ndz kwie 16, 2017 3:50 pm

Aha,to z wykładu wynikało,że będzie lepiej? Dla kogo lepiej?
1Kor 4:5 bw "Przeto nie sądźcie przed czasem

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » ndz kwie 16, 2017 4:16 pm

Bedzie lepiej?
Nie jestem jasnowidzem.Moje rozeznanie oraz doswiadczenie zyciowe wskazuje ze trzeba enty. razy powtorzen .Nie widzialem osob robiacych notatki.Mowca plynnie ale raczej bez charyzmy emocji.Ale kim ze jestem zebym ocenial innych.Warto zauwazyc ze okres przed po pamiatkowy jest harowka.

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » ndz kwie 16, 2017 4:39 pm

Morwa mam nadzieje sistro w wierze.Dla Pana Jezusa moze nie lepiej ale zreczniej.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » wt kwie 18, 2017 6:06 am

tadeusz2904 pisze:Dzis w wiekszosci sal krolestwa na calym swiecie zostanie wygloszony wyklad publiczny popamiatkowy pt.,,Jak pielegnowac pokoj w swiecie pelnym gniewu,,.Na zaproszeniach ogolnie zmieniono z zadnych zbiorek pieniedzy na nie trzeba skladac zadnych datkow.

Dzień dobry Tadeuszu.
Szkoda , że nie wygłasza się jak pielęgnować pokój w rodzinie i wdrażać to w czyn.
Dlaczego wielu sJ pielęgnuje gniew i nie odzywa się do swoich najbliższych tylko dlatego , że przestali być śJ?
Generalizowanie na podstawie przynależności..... i wyzwanie od odstępców?
Jeżeli ktoś nie zadba o pokój wśród najbliższych - w tak małym kręgu , jakże można mówić o pokoju w świecie?
Piszesz też , że nie widziałeś aby ktoś robił notatki z wykładu. Dobrze jest mieć taką notatkę wpisaną w swoich sercach a nie nie tylko na ustach bądź na papierze gdyż nic to nie znaczy . Same słowa bez uczynków martwe są.

"Dobro to nie jest wiedza, to jest czyn" R. Rolland

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » pt kwie 28, 2017 10:31 am

Agnieszko bez przesady pielegnowania gniwu wsrod swiadkow _.Jezeli juz to slepe posluszenstwo.
Zazdrosze organizacji ze uczy sie zachowywac pokoj.Nie doceniasz menadzerow z Nowego Jorku .Gdzie oni by byli zeby nie korzystali z lat doswiadczen innych grup religijnych.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pt kwie 28, 2017 1:07 pm

tadeusz2904 pisze:Agnieszko bez przesady pielegnowania gniwu wsrod swiadkow _.Jezeli juz to slepe posluszenstwo.
Zazdrosze organizacji ze uczy sie zachowywac pokoj.Nie doceniasz menadzerow z Nowego Jorku .Gdzie oni by byli zeby nie korzystali z lat doswiadczen innych grup religijnych.

Tadeuszu , a ja uważam i tak też odczuwam , że 2 w 1 : ślepe posłuszeństwo i zarazem gniew , bo czyż wyzywanie od odstepcow i swiatusów nie jest przejawem gniewu?

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pt kwie 28, 2017 1:43 pm

Przysłów 15 : 1 : "Odpowiedź łagodna odwraca złość, lecz słowo bolesne wywołuje gniew”.
Z jednej strony uczy się o pokoju na świecie lecz z drugiej podsyca się do gniewu.
Przebudzcie się 2012 Skąd tyle gniewu? I tu między innymi czytamy takie słowa : "Gniew może się pojawić również wtedy, gdy ktoś nas znieważy lub nie okaże nam szacunku albo gdy czujemy, że coś zagraża naszemu autorytetowi bądź reputacji".
Czy zatem w otoczeniu wielu sJ nie brak jest czynników zapalnych które mogą wywołać gniew u innych chociażby poprzez słowa które przytoczyłam wcześniej?
Jak można uczyć o pokoju znieważajac takimi słowami swoich najbliższych?????

Wróć do „Ogłoszenia różne”