Bedzie lepiej.

Dział przeznaczony do zamieszczania różnego rodzaju ogłoszeń niekoniecznie związanych z przeznaczeniem forum.
Agnieszka

Re: Bedzie lepiej.

Postautor: Agnieszka » pt kwie 28, 2017 2:04 pm

Przebudzcie się z 2001 roku pt. Co zrobić , gdy ktoś chce na mnie wyładować złość?
I tu między innymi czytamy takie słowa : "Dzisiaj wielu młodych odpłaciłoby tą samą monetą. Ale to tylko przysparza napięć. Poza tym tracąc panowanie nad sobą, zniżasz się do poziomu człowieka ogarniętego wściekłością. W Księdze Przysłów 26:4 czytamy: „Nie odpowiadaj głupiemu według jego głupoty, żebyś i ty się z nim nie zrównał”.
Dalej wydawca pisze : "Ale co zrobić, jeśli rzeczywiście pobudziłeś kogoś do gniewu, być może mimowolnie? W takim razie przeproś, i to szybko! Niewykluczone, że to wystarczy, by uśmierzyć czyjeś zdenerwowanie. W obecnych czasach mnóstwo spraw wywołuje napięcia, toteż sporo osób łatwo się irytuje. Gdy jednak będziesz stosował w kontaktach międzyludzkich zasady biblijne, zapewne pomoże ci to wybrnąć z sytuacji, w których ktoś chce na tobie wyładować złość".
Czekam więc z wielką cierpliwością na przeprosiny od wydawców którzy wzywają nas chociażby od odstępców :-)

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » pt kwie 28, 2017 2:32 pm

Tadeuszu , a ja uważam i tak też odczuwam , że 2 w 1 : ślepe posłuszeństwo i zarazem gniew , bo czyż wyzywanie od odstepcow i swiatusów nie jest przejawem gniewu?[/quote]
Agnieszko z pozycji swiatkow odstepca to prawidlowa nazwa co do swiatusow to nich sobie mowia aby w lep nie bili.
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pt kwie 28, 2017 2:35 pm

Nie doceniasz menadzerow z Nowego Jorku 

A za cóż miałabym tych menadżerów doceniać? :D
Czyżby za zmieniające się nauki jak w kalejdoskopie?
Tadeuszu , otworzyłes wątek pt : "Będzie lepiej".
Jeśli masz chwilę czasu , obejrzyj ten film proszę.
https://youtu.be/OY6jncDIPS8

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pt kwie 28, 2017 2:47 pm

Agnieszko z pozycji swiatkow odstepca to prawidlowa nazwa co do swiatusow to nich sobie mowia aby w lep nie bili.

A jak czują się osoby nie z pozycji świadków wyzywane w taki sposób ? A jak to wygląda z pozycji Biblii? Czy jest to prawidłowa nazwa kierowana do ludzi bardzo często o szczerych sercach , wartościowych wewnętrznie tylko dlatego , że nie są świadkami Jehowy ?
A może jesteśmy odstepcami lecz od fałszywych i ciągle zmieniających się nauk ck? To by się akurat zgadzało - bynajmniej z mojej strony :-)
Czasami słowa mogą bardziej zranić niż jak to napisałeś : "aby w łeb nie bibi".

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pt kwie 28, 2017 3:24 pm

Przypomniała mi się rozmowa z śJ , a było to jakieś rok temu kiedy byłam w PL .
Temat - transfuzja krwi - i tu pod adresem naszych lekarzy z PL padły słowa z ust tego mężczyzny śJ , że nasi lekarze to ciemno gród Bardzo nieładnie obrażać w taki sposób lekarzy którzy stosują transfuzje krwi .
Ciekawa jestem czy o nas tzw. przez Was odstępcach też w taki sposób wypowiadacie się - bo być może wg Was nikt tak dobrze nie zna Biblii jak Wy drodzy śJ? ????
Czy takie słowa nie są prowokacja , podsycaniem do gniewu?
Gdybym była lekarzem pewnie dotknęłyby mnie tak prymitywne słowa.

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » pt kwie 28, 2017 3:48 pm

Agniesiu podzielam twoje stanowisko ,,slowa bardzij,rania , ,,niz bicie w lep,,i za to winnas doceniac menadzerow.Tyle lat doswiadczen, analizy, kalkulacji w odniesieniu od ,,poczadku ,,do czasow nowozytnych religia to biznes nic nie wkladasz a wycIagasz. Wiesz ze jestem bylym ,,biznesmenem,,mam znajomego ktoremu Bog nie blogoslawil oddal poklon wladcy i dalej prowadzi.Co mozemy widzic o spotkaniach comiesiecznych w gronie... .

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » pt kwie 28, 2017 4:03 pm

Agniesiu lekarze to kasta najbardziej zaklamana grupa zawodowa.Nie ma powodu okazywania im empatii.Wiem cos o tym,bylem 5.5 roku na zolnieniu lekarskim mimoych widoczn namacalnych dowodow nie otrzmalem zadnych swiadczen.Sumienie nie pozwalalo oddac poklonu.Zyje. pracuje na1/3 statystycznych mozliwosci.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pt kwie 28, 2017 4:06 pm

Wiesz ze jestem bylym ,,biznesmenem,,

Tadeuszu i co w związku z tym? Ja jestem przedsiębiorcą - businesswoman :D , lecz nigdy nie łącze spraw zawodowych z religią a już na pewno nie z błogosławieństwem bądź brak błogosławieństwa w sprawach biznesowych .
Doceniać menadżerów?????? Za to , że np. propagują w swoich publikacjach rozbijanie rodzin - bo jeden z współmałżonków ma tzw. odstepcze wierzenia???? Nie nadąża za nowym światłem niewolnika i nie podziela stanowiska w wielu sprawach tychże menadżerów :-) ?
P.S. Z tymi menadżerami Tadeuszu - strzał w dziesiątkę :D

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pt kwie 28, 2017 4:08 pm

tadeusz2904 pisze:Agniesiu lekarze to kasta najbardziej zaklamana grupa zawodowa.Nie ma powodu okazywania im empatii.Wiem cos o tym,bylem 5.5 roku na zolnieniu lekarskim mimoych widoczn namacalnych dowodow nie otrzmalem zadnych swiadczen.Sumienie nie pozwalalo oddac poklonu.Zyje. pracuje na1/3 statystycznych mozliwosci.

A mi lekarze uratowali życie i jestem im za to bardzo wdzięczna.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pt kwie 28, 2017 4:17 pm

P.S. Nie można w taki sposób generalizowac , że lekarze są tacy a owacy. Tak samo wśród lekarzy są różni ludzie , tak jak i w wielu religiach , ruchach religijnych możemy spotkać różnych ludzi i byłoby nierozsadne mówić np. że świadkowie Jehowy są zaklamani albo jeszcze jacyś tam w negatywnym świetle , bo nie wszyscy .
Nie można też obrażać się na cały personel medyczny ani obrażać wszystkich tylko dlatego , że jeden / kilku lekarzy popełniło błąd, albo operowali pod wpływem alkoholu.

Wróć do „Ogłoszenia różne”