Piosenki religijne

W tym miejscu można zamieszczać odnośniki do stron internetowych o tematyce Świadków Jehowy
jacek_talin

Piosenki religijne

Postautor: jacek_talin » pt mar 15, 2019 7:18 am

Witam,

proszę o ocenę nowego portalu https://piesni-religijne.pl/ na którym znajdziecie Państwo różnego rodzaju modlitwy i pieśni religijne.

Natan

Re: Piosenki religijne

Postautor: Natan » pt mar 15, 2019 12:03 pm

jacek_talin pisze:Witam,

proszę o ocenę nowego portalu https://piesni-religijne.pl/ na którym znajdziecie Państwo różnego rodzaju modlitwy i pieśni religijne.

Witam serdecznie,

Dziękuję Panu za wpis.

Forum, na które Pan napisał dotyczy byłych i obecnych Świadków Jehowy, przy czym większość z tu obecnych jest albo niezrzeszona w żadnym kościele czy wyznaniu, albo należy do wyznania ewangelikalnego czy zielonoświątkowego. Praktycznie prawie nie ma tu katolików, a Pańska strona jest typowo rzymskokatolicka.

Ogólnie strona mi się podoba, jest przejrzysta, logicznie podzielona i łatwa w wyszukiwaniu potrzebnych informacji.

Widzę pewien brak na stronie - brak modlitwy "Chwała Ojcu". Jeśli się mylę, to proszę mi podać link.

Ponadto znam alternatywną formę Modlitwy Jezusowej:
Panie Jezu Chryste, Synu Boży,
zmiłuj się nade mną grzesznikiem.

Awatar użytkownika
Datsun

Re: Piosenki religijne

Postautor: Datsun » pt mar 15, 2019 3:09 pm

Witam.
Zalinkowana strona internetowa jednocześnie propaguje modlitwę do Marii:

"Wielu z nas ma potrzebę tworzenia własnych pieśni maryjnych. Jest to doskonała forma wyciszenia się jak i modlitwy"

Na tym forum oraz na wielu innych udowodniono biblijnie, że modlitwa do Marii jest zwykłym bałwochwalstwem. Tego typu pieśni/modlitwy zamiast do prawdziwego Boga kierują uwagę ludzi na kult tzw. "świętych".
W mojej więc ocenie z oczywistych względów nie polecałbym tej strony, choć niektóre pieśni na pewno są ładne.
Jacku, pytałeś o ocenę, więc mam nadzieję, że się nie obrazisz. ;)
Pozdrawiam :)

Wróć do „Polecane strony internetowe”