Jezus Chrystus to archanioł Michał?

Osoba Jezusa Chrystusa oraz nasze z Nim relacje
Awatar użytkownika
Datsun

Re: Jezus Chrystus to archanioł Michał?

Postautor: Datsun » czw lip 19, 2018 5:06 am

korba pisze:
Datsun pisze:I co z moim pytaniem na które nie odpowiedziałeś?

Bo namieszałeś. Ten tekst był do Sadlora a nie do Ciebie. Co, znów wyciskanie kolanem? :roll:

Wypisujesz bez żadnego potwierdzenia jakieś wydumki i nawet nie można zapytać? :shock:
To może mam jeszcze za to przeprosić? :)
Chłopie, to jest publiczne forum i chyba coś się Tobie naprawdę pomieszało.
W danym temacie gdzie twierdzisz zwykłą herezję , że Pan Jezus to archanioł Michał chcesz decydować na jakie pytania możesz odpowiedzieć, a na jakie nie?
Nie, no po prostu się uśmiałem :lol:

korba

Postautor: korba » czw lip 19, 2018 6:07 am

Datsun pisze:W danym temacie gdzie twierdzisz zwykłą herezję , że Pan Jezus to archanioł Michał chcesz decydować na jakie pytania możesz odpowiedzieć, a na jakie nie?

I tu jest pies pogrzebany, Datsun. TAK, JA DECYDUJĘ kiedy i jak odpowiem. Jeśli chcesz te rzeczy narzucić, to wybacz, ale nie pojmujesz sensu forum i wolności wypowiedzi.
Dlatego zapewne niedługo zniknę z forum, bo uwierają mnie Twoje kolana. Albo sam mnie wyrzucisz szybciej.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » czw lip 19, 2018 11:51 am

korba pisze:
Datsun pisze:W danym temacie gdzie twierdzisz zwykłą herezję , że Pan Jezus to archanioł Michał chcesz decydować na jakie pytania możesz odpowiedzieć, a na jakie nie?

I tu jest pies pogrzebany, Datsun. TAK, JA DECYDUJĘ kiedy i jak odpowiem. Jeśli chcesz te rzeczy narzucić, to wybacz, ale nie pojmujesz sensu forum i wolności wypowiedzi.
Dlatego zapewne niedługo zniknę z forum, bo uwierają mnie Twoje kolana. Albo sam mnie wyrzucisz szybciej.

Jak chcesz zniknąć to jak chcesz, raczej płaczu z tego powodu nie będzie.
Odnośnie wyrzucenia to owszem mogę to zrobić, bo pomimo moich próśb ciągle wyskakujesz do kogoś z chamskimi odzywkami. Jako świadkowy "głosiciel" dajesz na tym forum niestety ale bardzo złe świadectwo.

Wróć do „Jezus Chrystus”