Czy Jezus Chrystus jest aniołem?

Osoba Jezusa Chrystusa oraz nasze z Nim relacje
Awatar użytkownika
Datsun

Re: Czy Jezus Chrystus jest aniołem?

Postautor: Datsun » czw paź 04, 2018 5:12 am

ZG63 pisze:
Datsun pisze:
ZG63 pisze:Biblia nie kłamie o ile ktoś tak jej nieudolnie i tendencyjnie nie przetłumaczy.

Werset 1 Tym 2:5 jest jednym z wielu wersetów na podstawie których wiemy że Jezus Bogiem nie jest, że nie jest częścią trójcy.

Od kiedy wierzysz że Pan Jezus jest Bogiem?

Biblia została nieudolnie i tendencyjnie przetłumaczona? :shock:
To rześ pojechał... ;)

BW, Iz 9:5
Albowiem dziecię narodziło się nam, syn jest nam dany i spocznie władza na jego ramieniu, i nazwą go: Cudowny Doradca, Bóg Mocny, Ojciec Odwieczny, Książę Pokoju.

To dobrze czy źle przetłumaczyli? :?
Domyślam się, że pewnie zrobiłbyś to lepiej?

A ja się pytałem czy pisywałeś na naszym forum pod innym nickiem. Uzyskam jakąś odpowiedź? :)

Masz wątpliwości? To skąd w biblii sprzeczności? Nie słyszałeś o fałszowaniu biblii, o niszczeniu? Nie znalazłeś różnic w różnych przekładach, pewnie dlatego że używasz tylko jednego. To błąd.

Mojżesza też nazwano bogiem, uważasz że też jest częścią trójcy? Zresztą nie tylko jego tak nazwano. W języku oryginalnym nie ma małych i dużych literek. To tak na marginesie.

Napisałeś wcześniej, że Biblia nigdzie nie nazywa Jezusa Bogiem. Podałem przykładowy tekst, który udowadnia, że się zwyczajnie mylisz.
Hej, proponuję zanim się coś już napisze to najpierw chociaż chwilę się nad tym zastanowić. ;)

ZG63 pisze:Dobrze się domyślasz.

Na tym forum też zadałem ci kilka pytań i nie mam odpowiedzi, nawet admin musi najpierw odpowiedzieć na moje wcześniejsze pytania.

Aha, domyślam się że jesteś zbanowanym za agresywne i wulgarne zachowanie forumowiczem "Zibi".
Ann78, szacun! Od razu to zauważyłaś. ;)

Nie było żadnych nieodpowiedzianych pytań. Ta metoda to zapożyczenie od Twojego kumpla Olaf/Sabekk, który znalazł powód aby się ponownie zarejestrować, bo podobno jakichś tematów niedokończył i mus było wrócić. :roll:
Zwykłe oszustwo, bo akceptowaliście i potwierdziliście regulamin, który tego wyraźnie zabrania.
Macie przecież swoje własne forum gdzie bez trzymanki plujecie na innych, a najbardziej na mnie. Za ciasno tam czy po prostu nuda?
Masz czelność się tutaj pojawiać po tym wszystkim z czystym sumieniem? :shock:
Doprawdy, tego nie ogarniam...
Ludzie, miejcie choć jakąś odrobinę przyzwoitości! :roll:

Na dodatek pojawiasz się "jakby nigdy nic" pod innym IP komputera, pouczasz innych, obrażasz i cytujesz Biblię. Normalnie szok...

Zibi/ZG63 pisze:Ciekawi mnie w ilu Bogów wierzysz, z tego co piszesz to przynajmniej ze dwóch?

Bóg jest jeden i gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem to byś to wiedział.
Zibi/ZG63 pisze:Ciekawe jaki duch Tobą kieruje? Chyba wiem :mrgreen:

Skup się lepiej nad sobą...
A mnie coś się zdaje, że macie tam problemy z alkoholem. Tego rodzaju agresja i zachowanie to typowe tego objawy.

Wróć do „Jezus Chrystus”