Czy wierzysz i wyznajesz..

Osoba Jezusa Chrystusa oraz nasze z Nim relacje
Awatar użytkownika
Datsun

Re: Czy wierzysz i wyznajesz..

Postautor: Datsun » ndz kwie 29, 2018 5:51 am

Nikt nie czci należycie Jezusa? :shock:

Faryzeuszy zawiodły ich nieczyste serca, a nie treść Pisma Świętego. Nie opowiadaj głupot, bo to co napisałeś brzmi naprawdę podejrzanie jak na chrześcijańskie forum.

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » ndz kwie 29, 2018 11:30 am

Czy pismo oddziałuje na ludzi? Za sprawą czego tak właściwie faryzeusze pomijali to co ważniejsze w prawie, mianowicie: sprawiedliwość i miłosierdzie? Sanczo Pansa nawet wie. Kamień młyńskie tym którzy swą wyniosłą i twardą ręką egzekwują od maluczkich. Grzech podlega kategoryzacji w momencie czynu (martwego uczynku). Czyż faryzeusze nie byli nadymani wiedzą (fragmentami) z pisma świętego, co wykorzystywali w czynach i słowach, bardziej lub mniej świadomie???
Zadziwia mnie twa pewność... jest ona twą głupotą ze względu na lekceważenie rozmówcy. Mówisz że piszę głupoty, że zaśmiecam wątki... iście chrześcijańska wdzięczność.
Miarą wszystkich rzeczy jest człowiek.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » ndz kwie 29, 2018 2:14 pm

Pstryk Provolone pisze:Zadziwia mnie twa pewność... jest ona twą głupotą ze względu na lekceważenie rozmówcy.

Pstryku, przecież już obiecałeś, ba wręcz deklarowałeś, że nie będziesz więcej tutaj pisywał. Zmieniłeś zdanie i znowu bruździsz? :cry:
Gdzie Twoja konsekwencja?
Chłopie, pisałeś że znalazłeś lepsze forum od naszego. Czyżby okazało się takie jak... każde? :roll:
Może byś tak uszanował mnie i czytelników forum i mnie publicznie nie obrażał???
Pstryk pisze:Mówisz że piszę głupoty, że zaśmiecam wątki... iście chrześcijańska wdzięczność.

Nie mam być za co wdzięczny. Twoja arogancja i wytykanie wszystkim, oprócz siebie samego rzecz jasna, błędów np. że nikt nie czci Jezusa należycie lub, że Biblia może zwodzić ludzi to czyste brednie i absurdy.
Nikt na tym forum nawet nie chce już do Ciebie odpisywać -może byś to w końcu zauważył?
Proszę Ciebie grzecznie Pstryku abyś nie zaśmiecał forum. Czy to takie trudne do wykonania? To łatwizna, bo po prostu nic nie rób. ;)

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » ndz kwie 29, 2018 4:48 pm

Zauważ że pisząc o tym że nikt nie czci go należycie, miałem na myśli również siebie. Jakże pełnym pychy musi być człowiek który myśli inaczej!? To ty ciągle czepiasz się mnie że piszę głupoty, brednie, absurdy, że rozmijam się z celem forum, że pisze nie na temat, że zaśmiecam wątki, że moje wpisy to śmieci że brużdżę, czepiasz się każdego mojego wpisu. Nie traktujesz mnie poważnie, każesz mi otwierać biblię jakbym jej nigdy nie czytał... nie jestem ślepy Datsunie, widzę i czuję że nikt nie odpisuje. Ale wiem że moje wpisy czytane są z niezmierną ciekawością, wnioskuję po ilości wyświetleń różnych wątków w których się udzielam. I tak dla przykładu sam wątek o płaskiej ziemi ma już 6500 wyświetleń. Tzn że niektórzy przynajmniej próbują zrozumieć co mówię, a do wielu dociera! Gdyby nie było posłuchu to bym się tak nie produkował i nie pisał ponownie narażając się na twoje osądzenie o niekonsekwencje i twoje drwiny. Ja jestem ponad swoim ego i wyniosłością, chciałbym się z tego cieszyć, lecz zasmucasz mego ducha.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » ndz kwie 29, 2018 5:35 pm

Pisz na temat i nie obrażaj nikogo (również mnie). O nic więcej nie proszę. Czy da się to załatwić?
Posty nie na temat, które w różnych wątkach zamieszczasz będę usuwał.

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » pn kwie 30, 2018 10:17 am

Ja też o nic więcej nie proszę, jak o WZAJEMNY SZACUNEK!

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » pn kwie 30, 2018 11:15 am

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pn kwie 30, 2018 1:21 pm

Nie da się inaczej?
Musisz zaśmiecać po kolei wątki, linkować i zmuszać innych do czytania Twoich bluzgów?
Czy rozumiesz napisane przeze mnie słowo "proszę"?
Myślisz, że nie mam co robić, tylko usuwać lub przenosić celowo pisane przez Ciebie zaśmiecające posty?

Ostrzegam. Jak nie przestaniesz to zwyczajnie wylecisz.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pn kwie 30, 2018 4:25 pm

Cały dzień bezsensownej roboty z usuwaniem zaśmiecających postów na różnych wątkach. Przykro mi ale wielokrotnie prosiłem, a na koniec ostrzegałem że tak może się skończyć, czyli banem. Nie potrafię tego pojąć ale normalnie sam tego chciałeś :roll:

Ilyad

Postautor: Ilyad » pn maja 07, 2018 11:45 am

trójak pisze:Oj Datsunie, to wasze fora...;) Żal czytać te wasze wypociny dlatego zapraszam serdecznie na stronę jw.org - cała prawda o Jehowie !

są trzy rodzaje prawdy, powiadają...

Wróć do „Jezus Chrystus”