Jezus Chrystus - Zbawiciel

Osoba Jezusa Chrystusa oraz nasze z Nim relacje
Agnieszka

Re: Jezus Chrystus - Zbawiciel

Postautor: Agnieszka » wt lut 28, 2017 10:20 pm

Dla mnie Hallelujah znaczy - wychwalacie Zbawiciela . Kto jest tym Zbawicielem ? - Jezus Chrystus , bo nie ma w nikim innym zbawienia tylko w Jezusie , ale skoro Ty twierdzisz inaczej - nie będę wchodzić Ci w drogę - Ciebie proszę o to samo!

Arcykapłan

Postautor: Arcykapłan » wt lut 28, 2017 10:33 pm

Agnieszka pisze:Dla mnie Hallelujah znaczy - wychwalacie Zbawiciela . Kto jest tym Zbawicielem ? - Jezus Chrystus , bo nie ma w nikim innym zbawienia tylko w Jezusie , ale skoro Ty twierdzisz inaczej - nie będę wchodzić Ci w drogę - Ciebie proszę o to samo!

Hallelujah znaczy tyle co Chwalcie Jahwe. Nieważne jak ty sobie coś tłumaczysz, ważne co Biblia naprawdę oznacza. To, że ktoś tłumaczy sobie Biblię na swój sposób nie znaczy , że głosi prawdę. Póki co piszesz na forum publicznym - załóż swój blog i tam opisuj swoje objawienia na temat biblii ;)
„Jam jest Jehowa, twój Bóg ..." Wj 20,2, PNŚ

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » wt lut 28, 2017 11:17 pm

Arcykapłan pisze:
Agnieszka pisze:Dla mnie Hallelujah znaczy - wychwalacie Zbawiciela . Kto jest tym Zbawicielem ? - Jezus Chrystus , bo nie ma w nikim innym zbawienia tylko w Jezusie , ale skoro Ty twierdzisz inaczej - nie będę wchodzić Ci w drogę - Ciebie proszę o to samo!

Hallelujah znaczy tyle co Chwalcie Jahwe. Nieważne jak ty sobie coś tłumaczysz, ważne co Biblia naprawdę oznacza. To, że ktoś tłumaczy sobie Biblię na swój sposób nie znaczy , że głosi prawdę. Póki co piszesz na forum publicznym - załóż swój blog i tam opisuj swoje objawienia na temat biblii ;)

"arcy....." Ty też póki co piszesz na forum publicznym - załóż wiec swój blog i tam opisuj swoje objawienia Strażnicy! , a najlepiej to wyjedź z wózkiem z literatura na ulicę albo do Hyde Park i wykrzykuj wszystkim , że są w błędzie i tylko Ty jedyny głosisz prawdę.
Zobaczysz ilu gości będziesz miał z takim nastawieniem !

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » śr mar 01, 2017 5:54 am

Gubi się, gubi :)
Skoro Arcy zgodził się, że Tomasz nie skłamał to tym samym potwierdził, że dla Tomasza Jezus to Pan i Bóg. :)
To ilu Bogów czcił Tomasz?

Arcykapłan

Postautor: Arcykapłan » śr mar 01, 2017 8:05 am

Agnieszka pisze:
Arcykapłan pisze:

"arcy....." Ty też póki co piszesz na forum publicznym - załóż wiec swój blog i tam opisuj swoje objawienia Strażnicy! , a najlepiej to wyjedź z wózkiem z literatura na ulicę albo do Hyde Park i wykrzykuj wszystkim , że są w błędzie i tylko Ty jedyny głosisz prawdę.
Zobaczysz ilu gości będziesz miał z takim nastawieniem !

Pisałem już , ze nie czytam póki co Strażnic. Po raz kolejny piszesz kłamstwo na mój temat. Przeczytałem duużo więcej katolickich wydawnictw ;)
Ja nie muszę krzyczeć, prawda sama obroni się zawsze ! Jehowa doskonale dba o to aby Jego imię było znane na całym świcie i jest znane mimo tego że kościoły mocno walczą aby usunąć je w niepamięć ;)

Arcykapłan

Postautor: Arcykapłan » śr mar 01, 2017 8:10 am

Datsun pisze:Gubi się, gubi :)
Skoro Arcy zgodził się, że Tomasz nie skłamał to tym samym potwierdził, że dla Tomasza Jezus to Pan i Bóg. :)
To ilu Bogów czcił Tomasz?

Ja się nie gubię ;)

Napisałem już że nawet Izajasz prorokujący w imieniu Jehowy mówi o Jezusie jako o Mocnym Bogu. Proszę was o wskazanie kiedy to Jehowa czy Jezus czy apostołowie piszą o Jezusie jako o Bogu Wszechmogącym lub przynajmniej równym Jehowie.
A jak już tak wyrywacie słówka z kontekstów to przypominam wam, że szatan też jest Bogiem, czyż nie ? ;)

Przypomnijcie sobie ten piękny fragment Biblii :
"Bo chociaż są tacy, których zwą „bogami”,+ czy to w niebie,+ czy na ziemi,+ jako że jest wielu „bogów” i wielu „panów”,+ 6 dla nas wszakże jest jeden Bóg,+ Ojciec,+ z którego jest wszystko, a my dla niego;+ i jeden jest Pan,+ Jezus Chrystus,+ przez którego jest wszystko+ i my przez niego." 1 Kor 8,5-6

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » śr mar 01, 2017 8:26 am

Szatan nie jest czczony przez chrześcijan o ile mi wiadomo. Jezusa stawiasz na równi z szatanem? Nieźle...

Arcykapłan

Postautor: Arcykapłan » śr mar 01, 2017 8:33 am

Datsun pisze:Szatan nie jest czczony przez chrześcijan o ile mi wiadomo. Jezusa stawiasz na równi z szatanem? Nieźle...

To nie ja piszę w Biblii o szatanie jako o Bogu ;)
Ja czytam o tym w Biblii :
"wśród których bóg tego systemu rzeczy+ zaślepił umysły niewierzących,+ aby nie mogło przeniknąć+ oświecenie+ chwalebną dobrą nowiną+ o Chrystusie, który jest obrazem+ Boga. 2 Kor 4,4

"Wiemy, że pochodzimy od Boga,+ lecz cały świat podlega mocy niegodziwca." 1 Ja 5,19

Zrzucony więc został wielki smok,+ pradawny wąż,+ zwany Diabłem+ i Szatanem,+ który wprowadza w błąd całą zamieszkaną ziemię;+ zrzucony został na ziemię,+ a z nim zostali zrzuceni jego aniołowie. Obj 12,9

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » śr mar 01, 2017 9:58 am

W Biblii szatan został nazwany bogiem - prawidłowo przez małe "b" tego świata , a wydawcy PNS piszą o Jezusie raz miejscami przez duże "B" a w większości przez małe "b" jako Bogu , natomiast wielkim uznaniem darzą diabła pisząc wielkimi literami : Szatan , Diabeł , Kusiciel.
P.S. Idź do Hyde Park wyzywać wszystkich od kłamców - tak ja wyzywasz mnie , że kłamie , że w Biblii Jezus nie jest Bogiem - to przekonasz się czy wrócisz do domu cały i zdrowy !
Będziesz potraktowany tak jak sam innych traktujesz - będą Ci czynić tak jak Ty czynisz innym "arcy....".
Good luck !

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » śr mar 01, 2017 11:36 am

Arcykapłan pisze:

"arcy..." to ja teraz pokaże Ci jak tłumaczy to Biblia .
Objawienie 19 : 1 BT i przekład NT po hebrajsku który podałam wcześniej w linku. Po słowie HALLELUJAH mamy HAJESZUAH - po polsku Jezusowi - Zbawicielowi chwala moc Boga naszego. Prosty werset po hebrajsku :-)
Tak więc ja zaspiewam HALLELUJAH HAJESZUAH - Chwała Jezusowi - Zbawicielowi!
Prawda jaka jest Zbawiciel - Jezus broni się sama!

Wróć do „Jezus Chrystus”