świadkowie Jehowy odchodzą

W tym miejscu można opisywać wszelkiego rodzaju spostrzeżenia związane z byciem Świadkiem Jehowy
Awatar użytkownika
Datsun

świadkowie Jehowy odchodzą

Postautor: Datsun » czw lip 07, 2016 3:02 pm

Witam.
Poniżej wklejam film, który doskonale oddaje klimat jaki często panuje wśród członków religii świadków Jehowy oraz jak przebiega proces wykluczenia i odejścia:

https://www.youtube.com/watch?v=C_xSIYreKbo

Szaweł

Re: świadkowie Jehowy odchodzą

Postautor: Szaweł » wt lip 12, 2016 7:55 am

Odchodzili i będą odchodzić tak samo jak będą i nowi . A co do filmików to mogę ci nakręcić o przekrętach w kościele katolickim a tam nikt nie odchodzi bo nie mozesz odejść bo po chrzcie jesteś już na wieki katolikiem ;)

bernard

Postautor: bernard » pt lip 15, 2016 1:40 pm

Szawle,troche chybiasz,Datsun i wielu innych na tym forum to nie katolicy , wiec srednio ich to intetesuje co sie u nich dzieje ;)

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pt lip 15, 2016 2:10 pm

bernard pisze:Szawle,troche chybiasz,Datsun i wielu innych na tym forum to nie katolicy , wiec srednio ich to intetesuje co sie u nich dzieje ;)

Należy się więc zastanowić czy Szaweł przyjmie to do wiadomości, czy też nadal będzie indoktrynował i tłumaczył, że np. kult Marii jest niebiblijny.
Od jakiegoś przecież czasu ciągle wszystkim tłumaczy, że Bóg ma na imię Jahwe, a ja ciągle mu odpowiadam, że wiem i nie musi tego tłumaczyć. Na razie ciągle robi swoje ale jest szansa, że w końcu to do niego dotrze. :) Trzymajmy kciuki.

bernard

Postautor: bernard » pt lip 15, 2016 3:16 pm

Tez mam nadzieje ze z trybu ,,nadawania" przeskoczy na ,,odbieranie " ;)

Szaweł

Postautor: Szaweł » pt lip 15, 2016 3:40 pm

Datsun pisze:
bernard pisze:Szawle,troche chybiasz,Datsun i wielu innych na tym forum to nie katolicy , wiec srednio ich to intetesuje co sie u nich dzieje ;)

Należy się więc zastanowić czy Szaweł przyjmie to do wiadomości, czy też nadal będzie indoktrynował i tłumaczył, że np. kult Marii jest niebiblijny.
Od jakiegoś przecież czasu ciągle wszystkim tłumaczy, że Bóg ma na imię Jahwe, a ja ciągle mu odpowiadam, że wiem i nie musi tego tłumaczyć. Na razie ciągle robi swoje ale jest szansa, że w końcu to do niego dotrze. :) Trzymajmy kciuki.

A to czczenie Maryi jest biblijne ? Pierwsze słyszę . W co jeszcze wierzycie ?

bernard

Postautor: bernard » pt lip 15, 2016 3:50 pm

Szawle,zakoduj sobie ze Datsun i wielu innych nie jest katolikami ,wiec tematy maryjne mozesz sobie darować ;)

Szaweł

Postautor: Szaweł » pt lip 15, 2016 3:51 pm

bernard pisze:Szawle,zakoduj sobie ze Datsun i wielu innych nie jest katolikami ,wiec tematy maryjne mozesz sobie darować ;)

Myślalem, ze kult Maryi też uważacie za biblijny ;)
To kim wy jesteście ? :D

bernard

Postautor: bernard » pt lip 15, 2016 3:56 pm

Jakbys zaczą czytac wypowiedzi innych to bys wiedział .
Poza tym sa tu ludzie z roznych kosciolow i wspolnot ,ktorzy mimo roznic potrafia byc dla siebie uprzejmi.

Szaweł

Postautor: Szaweł » pt lip 15, 2016 4:21 pm

bernard pisze:Jakbys zaczą czytac wypowiedzi innych to bys wiedział .
Poza tym sa tu ludzie z roznych kosciolow i wspolnot ,ktorzy mimo roznic potrafia byc dla siebie uprzejmi.

Ja was bardzo lubię ale nie wciskajcie ludziom kitu :D
Zamykacie [przez to ludziom drogę do zbawienia.

Wróć do „Życie Świadka Jehowy”