Wykształcenie - dobre czy złe?

W tym miejscu można opisywać wszelkiego rodzaju spostrzeżenia związane z byciem Świadkiem Jehowy
Awatar użytkownika
Datsun

Re: Wykształcenie - dobre czy złe?

Postautor: Datsun » czw sie 25, 2016 1:28 pm

forest pisze:Datsunie, to jaką naturę ma "Najświętsza Panienka" skoro ponoc jest w niebie i jest nawet królową Polski ? Czyż nie ma teraz takiej samej natury jak wasza trójca " Może więc pomyślcie o czczeniu Czwórcy ;)

Piszesz zwyczajne kalumnie przed czym ostrzegałem Ciebie abyś więcej tego nie robił i grzecznie o to prosiłem. Piszesz, że na forum wierzymy w "boską naturę matki boskiej" co jest zwykłym kłamstwem ponieważ nikt tego nigdzie nie napisał. W ten sposób oczerniasz ludzi i szkodzisz samemu forum.
Otrzymujesz ostrzeżenie i sugeruję więcej tego nie robić bo zakończy się to banem.

forest

Postautor: forest » pt sie 26, 2016 12:00 pm

Ja nie prowadze rejestru kto z was w co wierzy bo widze, ze każdy z was wierzy w różne rzeczy . Nie dziwi mnie to bo wasz bóg jest bogiem chaosu a nie jak Jehowa - Bóg porządku ;)

Ilyad

Postautor: Ilyad » pt sie 26, 2016 12:09 pm

forest pisze:Ja nie prowadze rejestru kto z was w co wierzy bo widze, ze każdy z was wierzy w różne rzeczy . Nie dziwi mnie to bo wasz bóg jest bogiem chaosu a nie jak Jehowa - Bóg porządku ;)

Bluźnisz przeciwko Bogu. Naśmiewasz się szyderczo z forumowiczów. Nie zdziw się jak On wkrótce zrobi z tobą "porządek"

"Nie błądźcie, Bóg się nie da z siebie naśmiewać; albowiem co człowiek sieje, to i żąć będzie.
"
Galatów 4:7

forest

Postautor: forest » pt sie 26, 2016 12:19 pm

Cytujesz coś co dokładnie dotyczy i ciebie, dziwne myślenie . Jehowa wspiera tych którzy głoszą jego imię i chwałe a nie tych, którzy z nim walczą.
Porządek ze mną - pewnie mnie zbanują jak i innych moich znajomych bo to jest jedyna wasza broń na głoszących prawdę ;)

Ilyad

Postautor: Ilyad » pt sie 26, 2016 12:36 pm

forest pisze:Cytujesz coś co dokładnie dotyczy i ciebie, dziwne myślenie . Jehowa wspiera tych którzy głoszą jego imię i chwałe a nie tych, którzy z nim walczą.
Porządek ze mną - pewnie mnie zbanują jak i innych moich znajomych bo to jest jedyna wasza broń na głoszących prawdę ;)

Wszyscy widzimy jak głosisz. Wątpię byś swoim bluźnierstwem, szyderstwem przynosił Jehowie chwałę. Jak cię zbanują, to raczej to nie będzie pierwszy raz, prawda ?

Wróć do „Życie Świadka Jehowy”