Poszukiwani przez pracodawców

W tym miejscu można opisywać wszelkiego rodzaju spostrzeżenia związane z byciem Świadkiem Jehowy
Agnieszka

Re: Poszukiwani przez pracodawców

Postautor: Agnieszka » czw kwie 20, 2017 2:33 pm

P.S. Dzisiaj na ulicy są zaczepiani zazwyczaj tzw.celebryci bądź osoby gloszace o Bogu którzy z resztą też zaczepiaja ludzi na ulicy i pytają ni z tego ni z owego np. Czy jest pani / pan prawdziwym nasladowca Chrystusa? Takie pytanie zadał mi kiedyś ni z gruszki ni z pietruszki sJ. Dlatego ja jutro zapytam kosmetyczkę do której idę jako klientka a która jest sJ , czy poszlaby z osobą która była skazana za pedofilie na głoszenie - pociagne temat i powysylam jej materiały m.in z wypowiedzi przed komisją w Australii.

korba

Postautor: korba » czw kwie 20, 2017 2:43 pm

Nic tak naprawdę nie wyjaśniasz, tylko INSYNUUJESZ, że z pedofilem byś nigdy nie głosiła. Może by ich od razu zabijać?
Czy ty wiesz o czym mówisz?
Kwestia z przebaczaniem się kłania. Nie potrafisz.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » czw kwie 20, 2017 3:36 pm

korba pisze:Nic tak naprawdę nie wyjaśniasz, tylko INSYNUUJESZ, że z pedofilem byś nigdy nie głosiła. Może by ich od razu zabijać?
Czy ty wiesz o czym mówisz?
Kwestia z przebaczaniem się kłania. Nie potrafisz.

Odpowiedz mi proszę na pytanie : Czy wybaczylbys komuś kto skrzywdzilby Twoje dziecko w tak obrzydliwy sposób, albo zgwałcił Twoja drugą połówkę i czy podałbyś rękę komuś takiemu ? Potrafilbys ? Krótka odpowiedz : TAK / NIE!
Piszesz , że ja insynuuje? :shock:
Piszesz : "Może od razu ich zabijać!" Oj ! Pewnie nie jeden rodzic gdyby złapał kogoś takiego.......
Patrz jak to jest , zabić nie można , ale zgwałcic w dodatku dziecko - a co tam.....
Gdybym miała wpływy - to dostałby dożywocie!

korba

Postautor: korba » czw kwie 20, 2017 3:54 pm

Agnieszka pisze:Odpowiedz mi proszę na pytanie : Czy wybaczylbys komuś kto skrzywdzilby Twoje dziecko w tak obrzydliwy sposób, albo zgwałcił Twoja drugą połówkę i czy podałbyś rękę komuś takiemu ? Potrafilbys ? Krótka odpowiedz : TAK / NIE!

Wybacz, ale zbyt emocjonalnie podchodzisz do tematu. Albo poruszasz kwestię, czy pedofil MOŻE w ogóle głosić a teraz wyskakujesz, czy Ja głosiłbym z pedofilem, który skrzywdził moje dziecko.
Myślę, że dostrzegasz różnicę i to zasadniczą. NIKT nie każe głosić rodzicowi z pedofilem. Jednak są tacy głosiciele, którzy są bardziej obojętni na sprawę i to nie dotyczy ich osobiście.

Zadałaś Jezusowi to pytanie? Odpowiedział ci krótko TAK/NIE?
Zresztą, odpowiedział ci już dawno, zanim zadałaś to pytanie: Piotr pyta ile razy mam przebaczać mojemu bratu? Siedem razy? A Jezus na to: nie siedem, ale SIEDEMDZIESIĄT SIEDEM RAZY!

Jezus nie rozgraniczył to wagi grzechu, takie grzechy masz przebaczać ale takich i takich nie możesz przebaczyć.

Sorry, ale nie jestem cię wstanie przekonać do metody Chrystusowej. Domyślam się dlaczego... bo TY jesteś od niego ważniejsza we własnych oczach. Jezus radzi tak, ale Agnieszka swoje... nazywam to: NARCYZMEM.

Piszesz : "Może od razu ich zabijać!" Oj ! Pewnie nie jeden rodzic gdyby złapał kogoś takiego.......
Patrz jak to jest , zabić nie można , ale zgwałcic w dodatku dziecko - a co tam.....

Mówisz jak kobieta nierozsądna... wręcz szalona.
Wciąż przekazujesz/przemycasz ZŁO w swoich zdaniach. Od kiedy to świadkom można gwałcić dzieci...? :roll:
Czy ktoś cię w dzieciństwie skrzywdził, że pleciesz? Nie wiem czy to ma sens dalej ciągnąć ten głupi wywód.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » czw kwie 20, 2017 4:14 pm

korba pisze:
Agnieszka pisze:Odpowiedz mi proszę na pytanie : Czy wybaczylbys komuś kto skrzywdzilby Twoje dziecko w tak obrzydliwy sposób, albo zgwałcił Twoja drugą połówkę i czy podałbyś rękę komuś takiemu ? Potrafilbys ? Krótka odpowiedz : TAK / NIE!

Wybacz, ale zbyt emocjonalnie podchodzisz do tematu. Albo poruszasz kwestię, czy pedofil MOŻE w ogóle głosić a teraz wyskakujesz, czy Ja głosiłbym z pedofilem, który skrzywdził moje dziecko.
Myślę, że dostrzegasz różnicę i to zasadniczą. NIKT nie każe głosić rodzicowi z pedofilem. Jednak są tacy głosiciele, którzy są bardziej obojętni na sprawę i to nie dotyczy ich osobiście.

Zadałaś Jezusowi to pytanie? Odpowiedział ci krótko TAK/NIE?
Zresztą, odpowiedział ci już dawno, zanim zadałaś to pytanie: Piotr pyta ile razy mam przebaczać mojemu bratu? Siedem razy? A Jezus na to: nie siedem, ale SIEDEMDZIESIĄT SIEDEM RAZY!

Jezus nie rozgraniczył to wagi grzechu, takie grzechy masz przebaczać ale takich i takich nie możesz przebaczyć.

Sorry, ale nie jestem cię wstanie przekonać do metody Chrystusowej. Domyślam się dlaczego... bo TY jesteś od niego ważniejsza we własnych oczach. Jezus radzi tak, ale Agnieszka swoje... nazywam to: NARCYZMEM.

Mówisz jak kobieta nierozsądna... wręcz szalona.
Wciąż przekazujesz/przemycasz ZŁO w swoich zdaniach. Od kiedy to świadkom można gwałcić dzieci...? :roll:
Czy ktoś cię w dzieciństwie skrzywdził, że pleciesz? Nie wiem czy to ma sens dalej ciągnąć ten głupi wywód.

Nie potrafisz odpowiedzieć mi na tak proste pytanie ? Dlaczego uciekasz od odpowiedzi?
Owszem podchodzę nawet BARDZO EMOCJONALNIE do tematu , bo mam serce , z kamienia nie jestem! I widzę bardzo często jak cierpi moja kolezanka której mąż a ojciec zgwałcił 4 - letnia córeczkę! Dziewczynka nie będzie już nigdy miała szansy na urodzenie własnego dziecka! !!! Moja koleżanka nie potrafi wybaczyć temu zwyrodnialcowi. Rozumiem ją i nawet nie śmię mówić żeby wybaczyla!
Ja jestem szalona , nierozsądna ? :shock: , to kim w takim razie jest pedofil ?!
Mam następne pytanie i wybacz za bezpośredniosc - czy skrzywdziłes kogoś w taki obrzydliwy sposób?

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » czw kwie 20, 2017 4:16 pm

P.S. Już były mąż!!!!!!

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » czw kwie 20, 2017 4:21 pm

NIKOMU NIE WOLNO GWAŁCIĆ DZIECI CZY DOROSŁYCH!!!!!! A jednak wśród śJ też są i tacy co tak czynią!
Mało tego - potrzebuja dwóch świadków!!!!! A od kiedy to pedofil będzie przy swiadkach praktykowal swoje obrzydliwosci?!

korba

Postautor: korba » czw kwie 20, 2017 4:28 pm

Agnieszka pisze:Nie potrafisz odpowiedzieć mi na tak proste pytanie ? Dlaczego uciekasz od odpowiedzi?

Z prostego powodu: Jest źle zadane. Jest niechrześcijańskie a w Twoich ustach, gdy się chwalisz Chrystusem brzmi to co najmniej jak farsa.

I widzę bardzo często jak cierpi moja kolezanka której mąż a ojciec zgwałcił 4 - letnia córeczkę! Dziewczynka nie będzie już nigdy miała szansy na urodzenie własnego dziecka! !!!

Bóg Ojciec widział i cierpiał, jak zabijano jego syna. O co prosił Jezus w ostatnich chwilach swojego życia? WYBACZ IM Ojcze, gdyż nie wiedzą, co robią.
Tego nas i CIEBIE uczy Jezus.
Tylko o nim mówisz ale wcale go nie słuchasz. Twoje emocje więc proszę poskromić, gdyż mogą cię zgubić. To, że emocje grają nie oznacza, że są racjonalne w punktu widzenia chrystianizmu.
Czy ty chcesz mnie teraz przekonać do postawy: NIE WYBACZAĆ!?
Sorry, ale patrząc z boku widzę, że świadkowie Jehowy przerośli cię o niebo w tej kwestii.

Mam następne pytanie i wybacz za bezpośredniosc - czy skrzywdziłes kogoś w taki obrzydliwy sposób?

:aaa: :aaa: :aaa:
A co jeśli JA BYŁEM/JESTEM TAK SKRZYWDZONY?????? :-(
Nie ciągnijmy tematu... nie potrafisz. Z postu na post piszesz coraz więcej zła. Od teraz za każdym razem, gdy będziesz pisała o Chrystusie, będę traktował twoje wpisy jako... hipokryzję.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » czw kwie 20, 2017 4:34 pm

korba pisze:
Agnieszka pisze:Nie potrafisz odpowiedzieć mi na tak proste pytanie ? Dlaczego uciekasz od odpowiedzi?

Z prostego powodu: Jest źle zadane. Jest niechrześcijańskie a w Twoich ustach, gdy się chwalisz Chrystusem brzmi to co najmniej jak farsa.

I widzę bardzo często jak cierpi moja kolezanka której mąż a ojciec zgwałcił 4 - letnia córeczkę! Dziewczynka nie będzie już nigdy miała szansy na urodzenie własnego dziecka! !!!

Bóg Ojciec widział i cierpiał, jak zabijano jego syna. O co prosił Jezus w ostatnich chwilach swojego życia? WYBACZ IM Ojcze, gdyż nie wiedzą, co robią.
Tego nas i CIEBIE uczy Jezus.
Tylko o nim mówisz ale wcale go nie słuchasz. Twoje emocje więc proszę poskromić, gdyż mogą cię zgubić. To, że emocje grają nie oznacza, że są racjonalne w punktu widzenia chrystianizmu.
Czy ty chcesz mnie teraz przekonać do postawy: NIE WYBACZAĆ!?
Sorry, ale patrząc z boku widzę, że świadkowie Jehowy przerośli cię o niebo w tej kwestii.

:aaa: :aaa: :aaa:
A co jeśli JA BYŁEM/JESTEM TAK SKRZYWDZONY?????? :-(
Nie ciągnijmy tematu... nie potrafisz. Z postu na post piszesz coraz więcej zła. Od teraz za każdym razem, gdy będziesz pisała o Chrystusie, będę traktował twoje wpisy jako... hipokryzję.

Ja Twoje posty również będę traktować jak HIPOKRYZJE!
Wielu sJ przerosła reguła dwóch świadków! Niektórzy przerosli samych siebie !!!!!!!

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » czw kwie 20, 2017 4:40 pm

W takim razie w ustach wielu sJ słowa które głoszą ..... , o miłości do bliźnich też są hipokryzja! , bo jak można gniewac się na kogoś, wyzywać od odstępców, w tym najbliższą rodzinę tylko dlatego , że opuścili organizację a są wewnętrznie wspaniałymi ludźmi , a iść i głosić o szczesciu rodzinnym? !
ŻENUJĄCE!

Wróć do „Życie Świadka Jehowy”