Manipulacja

W tym miejscu można opisywać wszelkiego rodzaju spostrzeżenia związane z byciem Świadkiem Jehowy
Awatar użytkownika
Ann78

Re: Manipulacja

Postautor: Ann78 » śr lut 22, 2017 7:14 pm

Arcykapłan pisze:Tu ostro piętnujecie tylko ŚJ - może zacznijcie pisać o brudach innych religii - wnioski będą zaskakujące nawet dla was ale po tym co tu czytam wy naprawdę jesteście zmanipulowani nienawiścią do ŚJ.

My nie piętnujemy SJ. Musisz zrozumieć, że jest wręcz przeciwnie, piszemy z miłości do nich.
Obnażamy SYSTEM, który z Bożym systemem i Kościołem, nie ma nic wspólnego.
Rozumiesz różnicę?

Arcykapłan

Postautor: Arcykapłan » śr lut 22, 2017 10:35 pm

Agnieszka pisze:Ja nie jestem za żadna denominacja i do żadnej nie należę ale z tego co wiem KRK KP KCh itd. nie nauczaja żeby nie rozmawiać z innymi ktorzy do tych denominacj nie naleza / przestali nalezec a tym bardziej wyrzekac się rodziny - rodzina jest świętością i z tego co się orientuje to przywódcy tych kościołów nawołują nawet do reperowania małżeństw które "wiszą na włosku" , a w organizacji sJ i tu malzenstwo moich rodziców a moje i mojej siostry dzieciństwo stało się koszmarem a moi rodzice są po rozwodzie - moja mama "nie tanczyla" tak jak mój ojciec sJ "gral" - wyzywal swoją żonę od diabłów , odstepcow , znęcał się nad nami fizycznie i psychicznie bo nie chciała / nie chcielismy już uczęszczać na zebrania - faktycznie "wspaniały" scenariusz!

Przykro mi, że oceniasz nauki ŚJ przez porażki w twoim życiu prywatnym.
Ja znam kilku ŚJ i niczego takiego co piszesz nie zauważyłem u nich. Jest wręcz przeciwnie. Wzorowe rodziny. A nieporozumienia zdarzają się w każdej rodzinie. Może zalezy to też np od poziomu ludzi ;)
„Jam jest Jehowa, twój Bóg ..." Wj 20,2, PNŚ

Arcykapłan

Postautor: Arcykapłan » śr lut 22, 2017 10:36 pm

Ann78 pisze:
Arcykapłan pisze:Tu ostro piętnujecie tylko ŚJ - może zacznijcie pisać o brudach innych religii - wnioski będą zaskakujące nawet dla was ale po tym co tu czytam wy naprawdę jesteście zmanipulowani nienawiścią do ŚJ.

My nie piętnujemy SJ. Musisz zrozumieć, że jest wręcz przeciwnie, piszemy z miłości do nich.
Obnażamy SYSTEM, który z Bożym systemem i Kościołem, nie ma nic wspólnego.
Rozumiesz różnicę?

Z miłości do ŚJ piszecie nieprawdę nawet o tym co głoszą ? Dobre żarty ;)

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » śr lut 22, 2017 10:41 pm

Jest Ci przykro , że oceniam tak nieludzkie zachowania / nauki , a skoro już piszemy o naukach - to brzydzę się takimi naukami , że określa się Jezusa Chrystusa padliną i ścierwem . Coś mi się wydaje , że nie jesteś zbyt dobrze zaznajomiony z organizacją śJ.
Za chwilę wyślę linki - tylko poszukam.

Arcykapłan

Postautor: Arcykapłan » śr lut 22, 2017 10:46 pm

Agnieszka pisze:Jest Ci przykro , że oceniam tak nieludzkie zachowania / nauki , a skoro już piszemy o naukach - to brzydzę się takimi naukami , że określa się Jezusa Chrystusa padliną i ścierwem . Coś mi się wydaje , że nie jesteś zbyt dobrze zaznajomiony z organizacją śJ.
Za chwilę wyślę linki - tylko poszukam.

To co piszesz to dla mnie rewelacje ! Podaj mi źródła tych twoich rewelacji bo naprawdę jestem zdumiony tym co piszesz ! ;)

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » śr lut 22, 2017 10:55 pm

Ostatnio zmieniony pn wrz 25, 2017 4:43 pm przez Agnieszka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ann78

Postautor: Ann78 » śr lut 22, 2017 10:59 pm

Arcykapłan pisze:Z miłości do ŚJ piszecie nieprawdę nawet o tym co głoszą ? Dobre żarty ;)

Proszę o przykłady pisania przez nas kłamstw nt nauczania SJ.

Arcykapłan

Postautor: Arcykapłan » śr lut 22, 2017 11:04 pm

Znowu te YouTuby....prosze cie o podanie gdzie świadkowie Jehowy nazywają Jezusa padliną ? Jest różnica do porównywania kogoś do czegoś co obrazuje Biblia a nazywanie kogoś padliną ? Przeczytaj dokładnie co cytujesz. Nie zauważasz, że to Jezus mówi o padlinie i o sępach ? Jak myślisz, po co Jezus zastosował takie porównanie ?

Arcykapłan

Postautor: Arcykapłan » śr lut 22, 2017 11:05 pm

Ann78 pisze:
Arcykapłan pisze:Z miłości do ŚJ piszecie nieprawdę nawet o tym co głoszą ? Dobre żarty ;)

Proszę o przykłady pisania przez nas kłamstw nt nauczania SJ.

Chociazby to co pisze Agnieszka. Własnie pisze, że ŚJ nazywają Jezusa padliną ;)

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » śr lut 22, 2017 11:07 pm

Ty czytaj ze zrozumieniem a nie spamujesz.

Wróć do „Życie Świadka Jehowy”