Witajcie siostry i bracia,

Jeśli jesteś nowy to na dobry początek zapraszamy abyś się przedstawił i napisał kilka słów o sobie.
Awatar użytkownika
Datsun

Re: Witajcie siostry i bracia,

Postautor: Datsun » pn maja 22, 2017 7:35 pm

Waldemar pisze:Ciesze się ze po 20 latach niebycia swiadkiem. Do niedawna żyłem w poczuciu winy a teraz jestem wolny, od tej sekty i nie chce trafić do następnej a tu jak się domyślam to nie sekta chyba jakaś nowa składająca się z byłych świadków .

Witaj Waldemarze.
Większość z nas była kiedyś świadkami Jehowy. Uczestnicy forum przeważnie nie znają się z widzenia i możesz być spokojny, żadną sektą nie jesteśmy. Rozejrzyj się po forum to sam zobaczysz.
W dziale świadectwa są nasze opisy nawróceń. :)
Pozdrawiam.

DohnBaptismus

Re: Witajcie siostry i bracia,

Postautor: DohnBaptismus » pn maja 22, 2017 10:26 pm

Waldemar pisze:Ciesze się ze po 20 latach niebycia świadkiem. Do niedawna żyłem w poczuciu winy a teraz jestem wolny, od tej sekty i nie chce trafić do następnej a tu jak się domyślam to nie sekta chyba jakaś nowa składająca się z byłych świadków .

Pozwól proszę na małą wrzutkę... Łuk. 11:9-13 tu cytuję tylko wers 13: "Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą" (BT) oraz Jana 14:13, 14 i następne...
poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli...

Wróć do „Tutaj możesz się przywitać :)”