Witam wszystkich bardzo serdecznie

Jeśli jesteś nowy to na dobry początek zapraszamy abyś się przedstawił i napisał kilka słów o sobie.
Roma

Witam wszystkich bardzo serdecznie

Postautor: Roma » czw cze 29, 2017 6:08 am

Witam. Bylam Swiadkiem Jehowy od urodzenia. W 1993 zaczelam miec watpliwosci. Nie pamietam czy rok czy 2 lata pozniej odlaczylam sie listownie. Nigdy nie dano mi spokoju. Dlatego tu jestem. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Datsun

Re: Witam wszystkich bardzo serdecznie

Postautor: Datsun » czw cze 29, 2017 6:46 am

Witamy Ciebie serdecznie :)
Romo, ja odszedłem mniej więcej w tym samym czasie, bo w 1996 roku razem z bratem i kilkoma innymi przyjaciółmi. Na forum jest dział "świadectwa", może zechciałabyś kiedyś opisać na forum swoją drogę.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Ann78

Postautor: Ann78 » czw cze 29, 2017 7:10 am

Dzień dobry Romo!
Cieszę się, ze jesteś z nami :)
Byłaś SJ od urodzenia. Czy mogę zapytać, co sprawiło, ze zaczęłaś wątpić w organizację?
Czuj się tu dobrze. Jesteśmy tu dla siebie nawzajem :)

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » czw cze 29, 2017 8:02 am

Witam Cię serdecznie Roma :-)

bernard

Postautor: bernard » czw cze 29, 2017 8:28 am

Witaj :)

Iskierka

Postautor: Iskierka » czw cze 29, 2017 8:05 pm

Roma pisze:Witam. Bylam Swiadkiem Jehowy od urodzenia. W 1993 zaczelam miec watpliwosci. Nie pamietam czy rok czy 2 lata pozniej odlaczylam sie listownie. Nigdy nie dano mi spokoju. Dlatego tu jestem. Pozdrawiam.

Witaj Roma,

Zastanawia mnie dlaczego nie dano Ci spokoju, skoro napisałaś list o odłączeniu, czyżby z troski o Ciebie, abyś powróciła? Zazwyczaj Ci co pisali o swojej decyzji odejścia z organizacji ( np. ja) mają "święty" spokój, bo boją się nas jako odstępców ;) :)

Iskierka

Postautor: Iskierka » czw cze 29, 2017 8:11 pm

Roma pisze:Witam. Bylam Swiadkiem Jehowy od urodzenia. W 1993 zaczelam miec watpliwosci. Nie pamietam czy rok czy 2 lata pozniej odlaczylam sie listownie. Nigdy nie dano mi spokoju. Dlatego tu jestem. Pozdrawiam.

Datsun pisze:Witamy Ciebie serdecznie :)
Romo, ja odszedłem mniej więcej w tym samym czasie, bo w 1996 roku razem z bratem i kilkoma innymi przyjaciółmi. Na forum jest dział "świadectwa", może zechciałabyś kiedyś opisać na forum swoją drogę.
Pozdrawiam :)

Lata 90-te to wielki "bum". Właśnie wtedy rozstrzygła się sprawa pokolenia 1914 r, a potem już mataczenie. Dużo osób, nawet grupy "studium książki" odeszły z organizacji, było głośno....

Wróć do „Tutaj możesz się przywitać :)”