Witam Wszystkich. Jestem tu nowy zarejestrowałem sie o północy.

Jeśli jesteś nowy to na dobry początek zapraszamy abyś się przedstawił i napisał kilka słów o sobie.
PiotrP

Witam Wszystkich. Jestem tu nowy zarejestrowałem sie o północy.

Postautor: PiotrP » śr wrz 13, 2017 8:25 am

Witam wszystkich i pozdrawiam. Byłem świadkiem jehowy około dwadzieścia lat , właściwie to chyba nie jestem jeszcze wykluczony tylko nie byłem na żadnym zebraniu ani nie głosiłem przez osiem czy siedem lat i nie chce tam już wracać. Może teraz nie będę pisał dlaczego. Napisze teraz o czymś co uważam za ważniejsze. Zacznę od tego że kilka dni temu wróciłem z tak zwanych warsztatów metody dwupunktowej. Była tam mowa o tym ze prowadzący warsztaty i osoby które tam są maja kontakt z istotami z innych wymiarów. Wykonywaliśmy tam różne ćwiczenia jak oni to nazywają związane z tym aby kontaktować się z tak zwanym polem energii kwantowej. Na tych warsztatach poprzez te ćwiczenia zobaczyłem jakiś symbol który sobie narysowałem. Potem kiedy wróciłem do domu po zakończeniu warsztatów wykonałem jeszcze jedno takie ćwiczenie i narysowałem drugi symbol który był rozwinięciem poprzedniego. sprawdziłem w Internecie co te symbole oznaczają i się okazało że to symbole runiczne jeden z nich oznaczał demoniczny symbol przemiany a drugi symbol pochodził od jakiegoś Boga ludów z północnej Europy. Wtedy zrozumiałem że to nie są żadne istoty z innych wymiarów tylko demony który prowadzą tych ludzi na potępienie i kiedy to sobie uświadomiłem i postanowiłem wyprzeć się korzyści związanych z korzystania z tego pola energii zaraz przypomniały mi się dwa wersety Biblijne. Pierwszy to że gdy będą mówić pokój i bezpieczeństwo przyjdzie na niech nagła zagłada a na tych warsztatach dużo było mówione właśnie na ten temat. Oni uważają że nadchodzi nowy wspaniały świat gdzie ludzie będą mieli niezwykłe moce i umiejętności jak Bogowie. Drugi werset jaki mi się przypomniał to że przyjdzie wielu fałszywych proroków którzy będą czynić wielkie znaki i cuda. Na tych warsztatach był pokazane osoby które zostały uzdrowione i możliwości czynienia różnych cudów przez osoby które będą wykonywały ćwiczenia. Zrozumiałem że zbliża się ogłoszenie pokoju i bezpieczeństwa i wielki ucisk. To tyle na razie co chciałem napisać. Nie wiem czy nie za dużo napisałem? Chciałem napisać więcej ale na tym na razie poprzestanę.

Awatar użytkownika
alert

Re: Witam Wszystkich. Jestem tu nowy zarejestrowałem sie o północy.

Postautor: alert » śr wrz 13, 2017 9:07 am

Witaj w imieniu Pana Jezusa Chrystusa :)

Nie wnikam w Twoje poglądy, ale chcę tylko skierować na Słowo Boże które jedynie ma moc oddzielić to co jest w nas naturalnego (duszewnego) od tego co duchowe. W związku z tym konieczną rzeczą jest aby duch ludzki ożył, tego Ci życzę.
Jezus żyje i wkrótce Powróci

PiotrP

Postautor: PiotrP » śr wrz 13, 2017 9:34 am

Dziękuje bardzo. Przyszedłem tutaj ponieważ chce powrócić do Prawdziwego Boga I Pana Jezusa. Lecz nie wiem jak to zrobić. Zacząłem się znowu modlić i czytać Biblie . Ale potrzebuje wiary , cierpliwości i wytrwałości aby już nigdy nie zejść z tej drogi.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » śr wrz 13, 2017 9:43 am

PiotrP pisze:Dziękuje bardzo. Przyszedłem tutaj ponieważ chce powrócić do Prawdziwego Boga I Pana Jezusa. Lecz nie wiem jak to zrobić. Zacząłem się znowu modlić i czytać Biblie . Ale potrzebuje wiary , cierpliwości i wytrwałości aby już nigdy nie zejść z tej drogi.

Witaj Piotrze.
Bardzo to ciekawe co opisałeś.
Jeśli mogę coś poradzić...
Zwróć się bezpośrednio do Pana Jezusa, wyznaj Mu swoje grzechy, żałując za nie szczerze i otwórz się na Jego działanie. Tutaj na forum spotkasz wiele świadectw gdzie ludzie odwrócili się od złych i martwych uczynków i przyszli do Pana Jezusa.
Pozdrawiam serdecznie :)

Iskierka

Postautor: Iskierka » śr wrz 13, 2017 10:12 am

PiotrP pisze:Witam wszystkich i pozdrawiam. Byłem świadkiem jehowy około dwadzieścia lat , właściwie to chyba nie jestem jeszcze wykluczony tylko nie byłem na żadnym zebraniu ani nie głosiłem przez osiem czy siedem lat i nie chce tam już wracać. Może teraz nie będę pisał dlaczego. Napisze teraz o czymś co uważam za ważniejsze. Zacznę od tego że kilka dni temu wróciłem z tak zwanych warsztatów metody dwupunktowej. Była tam mowa o tym ze prowadzący warsztaty i osoby które tam są maja kontakt z istotami z innych wymiarów. Wykonywaliśmy tam różne ćwiczenia jak oni to nazywają związane z tym aby kontaktować się z tak zwanym polem energii kwantowej. Na tych warsztatach poprzez te ćwiczenia zobaczyłem jakiś symbol który sobie narysowałem. Potem kiedy wróciłem do domu po zakończeniu warsztatów wykonałem jeszcze jedno takie ćwiczenie i narysowałem drugi symbol który był rozwinięciem poprzedniego. sprawdziłem w Internecie co te symbole oznaczają i się okazało że to symbole runiczne jeden z nich oznaczał demoniczny symbol przemiany a drugi symbol pochodził od jakiegoś Boga ludów z północnej Europy. Wtedy zrozumiałem że to nie są żadne istoty z innych wymiarów tylko demony który prowadzą tych ludzi na potępienie i kiedy to sobie uświadomiłem i postanowiłem wyprzeć się korzyści związanych z korzystania z tego pola energii zaraz przypomniały mi się dwa wersety Biblijne. Pierwszy to że gdy będą mówić pokój i bezpieczeństwo przyjdzie na niech nagła zagłada a na tych warsztatach dużo było mówione właśnie na ten temat. Oni uważają że nadchodzi nowy wspaniały świat gdzie ludzie będą mieli niezwykłe moce i umiejętności jak Bogowie. Drugi werset jaki mi się przypomniał to że przyjdzie wielu fałszywych proroków którzy będą czynić wielkie znaki i cuda. Na tych warsztatach był pokazane osoby które zostały uzdrowione i możliwości czynienia różnych cudów przez osoby które będą wykonywały ćwiczenia. Zrozumiałem że zbliża się ogłoszenie pokoju i bezpieczeństwa i wielki ucisk. To tyle na razie co chciałem napisać. Nie wiem czy nie za dużo napisałem? Chciałem napisać więcej ale na tym na razie poprzestanę.

PiotrP pisze:Dziękuje bardzo. Przyszedłem tutaj ponieważ chce powrócić do Prawdziwego Boga I Pana Jezusa. Lecz nie wiem jak to zrobić. Zacząłem się znowu modlić i czytać Biblie . Ale potrzebuje wiary , cierpliwości i wytrwałości aby już nigdy nie zejść z tej drogi.

Witaj Piotrze,

Opisałeś ciekawe swoje doświadczenie, jednak jak zauważyłeś niebezpiecznie jest dryfować na granicy nieznanych mocy duchowych i wejść pod wpływ demonów. Cieszy mnie to, że chcesz powrócić do Boga i Pana Jezusa. To pierwszy krok ku zbawieniu. Wiara rodzi się ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Boże jak mówi Biblia. Dobrze więc, że zacząłeś ponownie czytać Biblię i modlisz się.
Każdy z nas potrzebuje cierpliwości, wytrwałości w wierze, więc nie zniechęcaj się, ale małymi krokami krocz ku Zbawicielowi. Tylko Pan Jezus jest Drogą, Prawdą i Życiem.
Witaj na forum :)

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » śr wrz 13, 2017 11:09 am

Witaj na forum Piotrze.

Ilyad

Postautor: Ilyad » śr wrz 13, 2017 12:27 pm

Przyszedłem tutaj ponieważ chce powrócić do Prawdziwego Boga I Pana Jezusa. Lecz nie wiem jak to zrobić. Zacząłem się znowu modlić i czytać Biblie . Ale potrzebuje wiary , cierpliwości i wytrwałości aby już nigdy nie zejść z tej drogi.

Witaj na forum.
Miło że budzi się w Tobie taki głód. Piszesz że chcesz powrócić do Boga. A czy jesteś pewien że JUŻ KIEDYŚ DO NIEGO PRZYSZEDŁEŚ ? Wiesz...zmiana religii, jednego zestawu doktryn na inny nie oznacza automatycznie że ten ktoś przyszedł do Boga.
Jana 5:38-39

Awatar użytkownika
morwa

Postautor: morwa » śr wrz 13, 2017 12:56 pm

PiotrP pisze:Witam wszystkich i pozdrawiam. Byłem świadkiem jehowy około dwadzieścia lat , właściwie to chyba nie jestem jeszcze wykluczony tylko nie byłem na żadnym zebraniu ani nie głosiłem przez osiem czy siedem lat i nie chce tam już wracać.

Witaj Piotrze, :)
To znaczy że aktywnym świadkiem byłeś około 12-13 lat.
Ja zaczęłam głosić nauki świadków na długo przed chrztem w 1978 roku kiedy nie miałam jeszcze kontaktu ze SJ w moim miejscu zamieszkania. W sumie aktywna byłam do 2008 roku czyli około 30 lat... Długo,ale postrzegam to jako dopust Bozy...
Dziś z perspektywy lat odbieram to jako swego rodzaju psychomanipulację...
Ale zauważam również ,że nie tylko u SJ ma ona miejsce.
Jest wiele innych podobnych grup,które próbują zawładnąć umysłem drugich tak, iż popadają oni w niewolę,wcale nie zdając sobie z tego spraw
y.
Dlatego zalecałabym Ci daleko idącą ostrożność,zawierzenie Bogu i Jezusowi modląc się o ich prowadzenie w Twoich poszukiwaniach. Pozdrawiam...

Obrazek
1Kor 4:5 bw "Przeto nie sądźcie przed czasem

Natan

Postautor: Natan » śr wrz 13, 2017 3:56 pm

Witam Cię, Piotrze, pokojem Bożym!

Uciekaj jak najdalej od wszystkiego, co okultystyczne. Faktycznie te zwodnicze cuda torują drogę Nowemu Porządkowi Świata, który będzie zdecydowanie anty-Chrystusowy (Mateusza 24:24; 2 Tesaloniczan 2:9-10). Pozbądź się, proszę wszelkich przedmiotów związanych z tą grupą, ale nie sprzedawaj ich, ani nie oddawaj nikomu innemu (Dzieje Apostolskie 19:19).

PiotrP

Postautor: PiotrP » śr wrz 13, 2017 5:29 pm

Dziękuje wszystkim którzy napisali pod moim postem i dawali mi różne rady. Pozbywam się tego wszystkiego pale to w piecu. Ale zostało mi jeszcze kilka książek. Nie wiem czy wszystkie będą chciały się spalić? Bo jedna jest w twardej oprawie. Chciałbym się spotykać z osobami ale z osobą która od dłuższego czasu prowadzi studium Biblii. Najlepiej z okolic Częstochowy albo Pajęczna w ostateczności z Łodzi. Czy są tu może takie osoby?

Wróć do „Tutaj możesz się przywitać :)”