Hai!

Jeśli jesteś nowy to na dobry początek zapraszamy abyś się przedstawił i napisał kilka słów o sobie.
Pstryk Provolone

Re: Hai!

Postautor: Pstryk Provolone » pn paź 30, 2017 10:36 am

Nie musisz się tak czuć wśród nas. Tutaj swego czasu każdy z nas z osobna niewiele wiedział. Czytaj, pytaj, wyciągają wnioski.
Miarą wszystkich rzeczy jest człowiek.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pn paź 30, 2017 12:00 pm

Savo pisze:glupio sie czuje jak czytam te wypowiedzi, za malo wiem :{

Savo, przecież nie musisz wcale dużo wiedzieć i nikt nie oczekuję tego od Ciebie :)
Spotkałem dla odmiany kiedyś osoby, które ciągle mają coś do powiedzenia i lubią gdy się ich słucha. Wiedza nadyma... ;)

Awatar użytkownika
Ann78
Kontaktowanie:

Postautor: Ann78 » pn paź 30, 2017 3:43 pm

Savo pisze:glupio sie czuje jak czytam te wypowiedzi, za malo wiem :{

Niepotrzebnie, tu w ogóle bowiem nie o wiedzę chodzi, ale o zawierzenie Chrystusowi.
Savo, śmiało pisz, w ogóle nie przejmuj się :)
Zapraszam na www.jwpomoc.pl

Savo

Postautor: Savo » pn paź 30, 2017 8:29 pm

ehhh sprawy sa tak trudne, ze nawet nie wiem od czego zaczac.

Chcialbym sobie ulozyc zycie i duchowe i to drugie, ale nie uloze zycia doczesnego bez porzadku duchowego :{

Iskierka

Postautor: Iskierka » pn paź 30, 2017 8:42 pm

Savo pisze:ehhh sprawy sa tak trudne, ze nawet nie wiem od czego zaczac.

Chcialbym sobie ulozyc zycie i duchowe i to drugie, ale nie uloze zycia doczesnego bez porzadku duchowego :{

Witaj Savo, :)

Zacznij od początku, to znaczy zastanów się jaki temat, jakie pytanie, notorycznie Ci się nasuwa i szukaj odpowiedzi. Trzymanie się "dziesięciu srok" naraz, spowoduje mętlik w głowie. ;) .
Przejrzyj tematy na forum, może jest coś, co w pierwszej kolejności będziesz chciał poznać.
pozdrawiam :)

Natan

Postautor: Natan » wt paź 31, 2017 7:09 am

Witam Cię, Savo, pokojem Bożym!

Przede wszystkim sięgaj do źródła - krystalicznie czystego Słowa samego Boga, Biblii. Ludzkie opinie bywają najróżniejsze. Niektórzy, jak pisał Ignacy z Antiochii umierają wśród swoich dysput. Człowieka przemija jak cień i jak trawa, ale Słowo Boże trwa na wieki.

Dlatego porównuj nasze wnioski (i myśli każdego człowieka, w tym swoje) z Pismem Świętym.

Rozgość się tu, i czuj się dobrze!

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Natan Chesed

Wróć do „Tutaj możesz się przywitać :)”