Pozdrowienia

Jeśli jesteś nowy to na dobry początek zapraszamy abyś się przedstawił i napisał kilka słów o sobie.
Milena

Pozdrowienia

Postautor: Milena » wt mar 06, 2018 5:49 pm

Witam wszystkich serdecznie :D

Natan

Re: Pozdrowienia

Postautor: Natan » wt mar 06, 2018 6:22 pm

Witam Cię serdecznie, Mileno.

Pozdrowienia z Mazowsza.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » śr mar 07, 2018 5:32 am

Witaj na forum Mileno :)

Awatar użytkownika
Ann78

Postautor: Ann78 » śr mar 07, 2018 6:52 am

Pozdrawiam :)

Milena

Postautor: Milena » śr mar 07, 2018 10:35 pm

Dziękuję Natanowi,Datsunowi oraz Ann78 za pozdrowienia w związku z moją pierwszą wizytą na Forum- pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz dziękuję za ciepłe powitanie- to bardzo miłe z Waszej strony. Oby Pan miał Was w swojej opiece :D

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » czw mar 08, 2018 5:23 am

Milena pisze:Dziękuję Natanowi,Datsunowi oraz Ann78 za pozdrowienia w związku z moją pierwszą wizytą na Forum- pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz dziękuję za ciepłe powitanie- to bardzo miłe z Waszej strony. Oby Pan miał Was w swojej opiece :D

Bardzo nam miło, Mileno :)
Jak do nas trafiłaś?

Awatar użytkownika
Ann78

Postautor: Ann78 » czw mar 08, 2018 1:28 pm

Milena pisze:Dziękuję Natanowi,Datsunowi oraz Ann78 za pozdrowienia w związku z moją pierwszą wizytą na Forum- pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz dziękuję za ciepłe powitanie- to bardzo miłe z Waszej strony. Oby Pan miał Was w swojej opiece :D

Dziekuje.
Czy powiesz troszkę o sobie?

Milena

O sobie

Postautor: Milena » czw mar 08, 2018 8:04 pm

Mieszkam na Śląsku.Zostalam Świadkiem Jehowy jeszcze w latach 80-tych.Szczerze kochałam Boga i kocham nadal całym sercem i dlatego czułam się szczęśliwa w organizacji wśród braci i sióstr.Przezylam wiele dobrych chwil i dlatego zachowałam w sercu miłe wspomnienia.Z czasem zmieniające się coraz częściej tzw."nowe światło" dawało coraz więcej do myślenia i niepokoiło.Szukanie i analizowanie, a przede wszystkim modlitwa -to wszystko sprawiło,ze postanowiłam odłączyć się od organizacji. Dzisiaj jest jeszcze za wcześnie- może kiedyś napiszę więcej-jeszcze boli to, że tzw."ciało kierownicze" manipulowało mną i oszukiwało.Ale z każdym dniem jest lżej- jestem we wspólnocie ewangelicznych chrześcijan-miłość do Pana i Jego Słowa i to,że mogę wielbić Mojego Zbawcę Pana Jezusa każdego dnia a nie raz w roku dodaje sił i idąc za Nim ( a nie za człowiekiem )wiem,że się nie zawiodę. Pozdrawiam Was serdecznie :D

Iskierka

Re: O sobie

Postautor: Iskierka » czw mar 08, 2018 8:41 pm

Milena pisze:Mieszkam na Śląsku.Zostalam Świadkiem Jehowy jeszcze w latach 80-tych.Szczerze kochałam Boga i kocham nadal całym sercem i dlatego czułam się szczęśliwa w organizacji wśród braci i sióstr.Przezylam wiele dobrych chwil i dlatego zachowałam w sercu miłe wspomnienia.Z czasem zmieniające się coraz częściej tzw."nowe światło" dawało coraz więcej do myślenia i niepokoiło.Szukanie i analizowanie, a przede wszystkim modlitwa -to wszystko sprawiło,ze postanowiłam odłączyć się od organizacji. Dzisiaj jest jeszcze za wcześnie- może kiedyś napiszę więcej-jeszcze boli to, że tzw."ciało kierownicze" manipulowało mną i oszukiwało.Ale z każdym dniem jest lżej- jestem we wspólnocie ewangelicznych chrześcijan-miłość do Pana i Jego Słowa i to,że mogę wielbić Mojego Zbawcę Pana Jezusa każdego dnia a nie raz w roku dodaje sił i idąc za Nim ( a nie za człowiekiem )wiem,że się nie zawiodę. Pozdrawiam Was serdecznie :D

Witaj Mileno, :)

Cieszę się, że zawitałaś do nas i witam Cię na forum. Masz duży staż "świadkowski" za sobą, podobnie jak ja, te same lata 80-te. Mam podobne odczucia do Twoich i w pełni Ciebie rozumiem.
pozdrawiam serdecznie :)

Milena

Postautor: Milena » czw mar 08, 2018 10:25 pm

Dziękuję Iskierko za miłe słowa i także pozdrawiam Cię serdecznie.Cieszy świadomość,że ktoś rozumie co przeszłam i ma podobne odczucia.Takie forum jak to jest potrzebne jako wsparcie, bo w tak ważnej dziedzinie( o ile nie najważniejszej )w naszym
życiu jak duchowe potrzeby zostaliśmy głęboko zranieni.Mam nadzieję,ze jeszcze nie raz uda nam się porozmawiać.Pozdrawiam Cię ciepło :D

Wróć do „Tutaj możesz się przywitać :)”