Pozdrowienia

Jeśli jesteś nowy to na dobry początek zapraszamy abyś się przedstawił i napisał kilka słów o sobie.
GrzegorzS04

Re: Pozdrowienia

Postautor: GrzegorzS04 » sob mar 10, 2018 11:15 am

Milena pisze:Nie narzucam nikomu niczego, nie propaguje.Kazdy sam musi zadecydować w kwestii swego zbawienia.

Mileno,milczenie też jest odpowiedzią,a myśl Twoja tu zacytowana którą kierujesz do innej osoby potwierdza,że nie masz ochoty podzielić się swymi przemyśleniami ze mną.
Szanuję to,bo każdy powinien działać w harmonii z samym sobą i własnym sumieniem.Pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego.

Milena

Postautor: Milena » sob mar 10, 2018 3:03 pm

Grzegorzu wybacz mi - napiszę do Ciebie trochę później- dzisiaj mam uroczystość rodzinną i jak to w takiej chwili bywa bardzo dużo się dzieje- myślałam, że zdążę do południa odpisać na forum do wszystkich, ale zdążyłam tylko napisać w pośpiechu do 1 osoby i już musiałam wyjeżdżać. Teraz zajrzałam tylko na chwilę i czytam Twoje słowa- jeszcze raz przepraszam Cię i obiecuję wrócić do tematu.Pozdrawiam Cię i życzę miłego dnia.

Natan

Postautor: Natan » sob mar 10, 2018 5:59 pm

Milena pisze:Witaj Bracie Natanie!
Uważam podobnie jak Ty, że każdy powinien osobiście przyjść do Pana. I ja, będąc w Kościele Ewangelicznych Chrześcijan, nie narzucam nikomu (Boże broń mnie od takiej mojej postawy) ani nie propaguje żadnej denominacji- to Pan Jezus musi dotknąć serca czlowieka i wtedy taki czlowiek wie za kim ma iść.Zycze Ci błogosławieństwa Pana na każdym kroku.Z Panem Bogiem :D

Bardzo dziękuję za miłe słowa i życzenia.

Dla równowagi muszę podać, że jako wątpiący Świadek odwiedziłem wszystkie możliwe społeczności chrześcijańskie w mojej miejscowości, te o profilu ewangelikalnym. Jednak najbardziej zrównoważoną i stabilną wspólnotą był zbór Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan. Obecnie mieszkam gdzie indziej i należę do o wiele lepszego zboru tego samego wyznania niż tamten mój pierwotny.

Wróć do „Tutaj możesz się przywitać :)”