Zrzeszenie Wolnych Badaczy Pisma Świętego

Informacje i spostrzeżenia o innych wyznaniach związanych z założycielem "Towarzystwa Strażnica" np. "Epifania", "Badacze Pisma Świętego", "Świt"
Awatar użytkownika
Datsun

Re: Zrzeszenie Wolnych Badaczy Pisma Świętego

Postautor: Datsun » pn cze 27, 2016 4:26 am

Cóż, jeśli to prawda to mamy przykład tego jacy ludzie potrafią być, jak mr.Hyde.
Na forum Biblia typowy ŚJ broniący za wszelką cenę świętych nauk Strażnicy, a na innych forach hajter kogut odreagowujący swoje frustracje na kim się da.
Przypominam sobie, że Krystian też to samo kiedyś napisał.

Aniu, nie przejmuj się ;)
On Ciebie zbanował za nic ale tutaj został zbanowany słusznie, bo za chamstwo.

Iskierka

Postautor: Iskierka » pn cze 27, 2016 6:31 am

Co do Bobo -Kogut-Robert-Kaśka-Martinez, to z forum świadkowego, tam gdzie jest gedeon, zorientowali się, że to jedna i ta sama osoba ma kilka nicków i został zbanowany. Ma widać jakiś cel i węszy po forach....

Iskierka

Postautor: Iskierka » pn cze 27, 2016 7:38 am

...uzupełniając Bobo to także Malutki, Korba.
Jak widzę dobrze wychwycili "kreta" i zdemaskowali.....

Robert

Postautor: Robert » pn cze 27, 2016 8:11 am

Datsun pisze:To jednak kogut to Bobo? :shock:
Jesteś tego pewna?

Nie może być tego pewna. Taką 'pewność' wmawia wszystkim tylko niejaki wtsarchive :-D
I jest w błędzie. Nie znosi niejakiego bobo i robi mu psikusa. To jakieś ponoć osobiste porachunki.
A wszyscy to łykają, bo... chcą łykać. Szkoda mi tylko tego bobo, bo on za to obrywa, ale on zdaje się ma to gdzieś.
Cześć!
Nie bądźcie naiwni. Tak zarzucacie świadkom jakieś psychomanipulacje a tu proszę, takie coś ze strony exów i przeciwników świadków.
Myślę, że raczej laurki nikt wam za to nie da :-)

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pn cze 27, 2016 10:12 am

Robert pisze:
Jesteś tego pewna?

Nie może być tego pewna. Taką 'pewność' wmawia wszystkim tylko niejaki wtsarchive :-D
I jest w błędzie. Nie znosi niejakiego bobo i robi mu psikusa. To jakieś ponoć osobiste porachunki.
A wszyscy to łykają, bo... chcą łykać. Szkoda mi tylko tego bobo, bo on za to obrywa, ale on zdaje się ma to gdzieś.
Cześć!
Nie bądźcie naiwni. Tak zarzucacie świadkom jakieś psychomanipulacje a tu proszę, takie coś ze strony exów i przeciwników świadków.

Wstydziłbyś się człowieku tutaj znowu zaglądać...
To co wypisywałeś na forum obraża prawdziwych świadków Jehowy, którzy starają się przestrzegać praw Bożych. Ludzie całkiem słusznie mają Ciebie za zwykłego hajtera, który czerpie pożywkę gdy komuś dokuczy.
Poza tym ponownie łamiesz regulamin forum rejestrując się pod innym nickiem, co jest wyraźnie zabronione:

"15. Osoba usunięta z forum za niestosowanie się do regulaminu nie może ponownie się zarejestrować pod innym lub podobnym nickiem chyba, że wyrazi na to zgodę administracja forum."

Mógłbyś dla przyzwoitości zapytać się mnie czy możesz się ponownie zarejestrować nad czym na pewno bym się zastanowił. Obrażasz mnie ignorując regulamin oraz lekceważysz sobie wszystkich użytkowników pojawiając się znowu tutaj.

Przykro mi ale nawet nie będziesz miał możliwości cokolwiek więcej tutaj napisać.

Iskierka

Postautor: Iskierka » pn cze 27, 2016 10:27 am

Zastanawiałam się dlaczego tak jest, że sporo osób jest zarejestrowanych ( niektórzy nawet przywitali się, niemniej nic więcej o sobie nie piszą) i nie udzielają się w żadnym temacie. Mam przeświadczenie, że tym sposobem mogą pisać na PW, zdobywając osobiste kontakty, a pobudki mogą być różne....

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pn cze 27, 2016 10:59 am

Iskierka pisze:Zastanawiałam się dlaczego tak jest, że sporo osób jest zarejestrowanych ( niektórzy nawet przywitali się, niemniej nic więcej o sobie nie piszą) i nie udzielają się w żadnym temacie. Mam przeświadczenie, że tym sposobem mogą pisać na PW, zdobywając osobiste kontakty, a pobudki mogą być różne....

Nie popadajmy w paranoję ;)
Prawda jest taka, że większość ludzi woli czytać niż pisać na forach.
Czasami mi się zdarza, że ktoś dzwoni do mnie i doradza jak gdzieś na forum napisać. Gdy mu mówię aby sam to zrobił to odpowiedź brzmi, że "nie, bo nie chcę mi się ". :mrgreen:
Ot tak już jest i wszystko.
Aha, jest też sporo zarejestrowanych zbanowanych robotów, które kiedyś spamowały forum różnymi reklamami.
Cóż, jako admin mam nieraz pełne ręce roboty.

Awatar użytkownika
Ida

Postautor: Ida » pn cze 27, 2016 7:49 pm

Iskierka pisze:Zastanawiałam się dlaczego tak jest, że sporo osób jest zarejestrowanych ( niektórzy nawet przywitali się, niemniej nic więcej o sobie nie piszą) i nie udzielają się w żadnym temacie. Mam przeświadczenie, że tym sposobem mogą pisać na PW, zdobywając osobiste kontakty, a pobudki mogą być różne....

Nie wyciągałabym z faktu nieaktywności użytkowników forum dalekosiężnych
wniosków. Żyjemy w czasach, w których "dni są skrócone". Nie sądzę aby dla kogokolwiek pisanie na internetowym forum było priorytetowym zadaniem. Nie każdy może się pełnej zaangażować w wirtualną wymianę myśli. Mamy różne obowiązki i odmienne warunki czasowe. Poza tym nie wszystkim łatwo przychodzi przelać myśli na słowo pisane.
Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam i na wieki.

Awatar użytkownika
Ann78
Kontaktowanie:

Postautor: Ann78 » pn cze 27, 2016 8:16 pm

Ida pisze:

Nie wyciągałabym z faktu nieaktywności użytkowników forum dalekosiężnych
wniosków. Żyjemy w czasach, w których "dni są skrócone". Nie sądzę aby dla kogokolwiek pisanie na internetowym forum było priorytetowym zadaniem. Nie każdy może się pełnej zaangażować w wirtualną wymianę myśli. Mamy różne obowiązki i odmienne warunki czasowe. Poza tym nie wszystkim łatwo przychodzi przelać myśli na słowo pisane.

Nawet, gdy ma się czas, początkowo się tylko czyta (przynajmniej ze mną tak było ;) na moim pierwszym forum).
To nie jest nic złego.
Jeden pisze, drugi czyta ;)
Zapraszam na www.jwpomoc.pl

nike

Postautor: nike » pn cze 27, 2016 9:49 pm

Robert pisze:
Jesteś tego pewna?

Cześć!

Heheheh Robert ? Długo nie chciałam ciebie banować na moim forum, chociaż od początku wiedziałam, że Robert to Bobo jest, aż w końcu swoim zachowaniem nagrabiłeś sobie, szkoda bo kiedyś na webedzie ogólnie lubiliśmy się, pomimo różnic w doktrynie. :D

Wróć do „Wyznania i ruchy związane z C.T.Russellem”