Wyprane mózgi

Jest to miejsce do dyskusji na wszelkiego rodzaju tematy Pisma Świętego
Awatar użytkownika
Datsun

Re: Wyprane mózgi

Postautor: Datsun » śr mar 28, 2018 2:38 pm

"Czytając Biblię można dać się zwieść" :shock: - różne takie i inne rzeczy wypisujesz na tym forum Pstryku. I to my mamy wyprane mózgi?
Normalnie aż strach czytać Biblię. :)
Ej, a przeczytałeś chociaż raz Biblię? Osobiście to wątpię...

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » śr mar 28, 2018 8:29 pm

Datsun pisze:"Czytając Biblię można dać się zwieść" :shock: - różne takie i inne rzeczy wypisujesz na tym forum Pstryku. I to my mamy wyprane mózgi?

Też nie przeczytałem Bibli :( .
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » czw mar 29, 2018 4:45 am

Nic chyba nie stoi na przeszkodzie abyś przeczytał :)

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » czw mar 29, 2018 1:11 pm

Datsun pisze:"Czytając Biblię można dać się zwieść" :shock: - różne takie i inne rzeczy wypisujesz na tym forum Pstryku. I to my mamy wyprane mózgi?

Ej, a przeczytałeś chociaż jeden z moich postów ze zrozumieniem? Osobiście to wątpię...
Byłeś świadkiem? Studiowałeś biblię? To i przeczytałeś ją nieraz.. I co? głosiłeś rozumiejąc co głosisz prawda?
I pewnie nie wprowadzałeś ludzi w błąd? Symbolizowałeś swoje oddanie bogu? No właśnie, któremu bogu? Widzisz Datsunie ja nie oddałem się fałszywemu bogu, ani nie ugiąłem się przed "autorytetem" CK. Generalnie przez tzw "autorytet" CK odszedłem z tamtąd z podniesioną głową! Jako nieochrzczony głosiciel z powodu doktryny/nauki z którą się nie zgadzałem i wskazówkami organizacyjnymi, które same w sobie jeszcze nie, ale zinterpretowane przez komitet służby wręcz uwłaczały mej godności.
Ostatnio zmieniony czw mar 29, 2018 1:28 pm przez Pstryk Provolone, łącznie zmieniany 1 raz.
Miarą wszystkich rzeczy jest człowiek.

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » czw mar 29, 2018 1:27 pm

...
Miarą wszystkich rzeczy jest człowiek.

Ilyad

Postautor: Ilyad » czw mar 29, 2018 2:37 pm

tadeusz2904 pisze:

Też nie przeczytałem Bibli :( .

No...nie masz się czym chwalić Tadeuszu. Powinieneś. Potem znowu....i znowu....i znowu. Dopuki żyjesz. Pozdrawiam Cię Pokojem Chrystusa. :)

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » czw mar 29, 2018 5:34 pm

Pstryk Provolone pisze:

Ej, a przeczytałeś chociaż jeden z moich postów ze zrozumieniem? Osobiście to wątpię...
Byłeś świadkiem? Studiowałeś biblię? To i przeczytałeś ją nieraz.. I co? głosiłeś rozumiejąc co głosisz prawda?
I pewnie nie wprowadzałeś ludzi w błąd? Symbolizowałeś swoje oddanie bogu? No właśnie, któremu bogu? Widzisz Datsunie ja nie oddałem się fałszywemu bogu, ani nie ugiąłem się przed "autorytetem" CK. Generalnie przez tzw "autorytet" CK odszedłem z tamtąd z podniesioną głową! Jako nieochrzczony głosiciel z powodu doktryny/nauki z którą się nie zgadzałem i wskazówkami organizacyjnymi, które same w sobie jeszcze nie, ale zinterpretowane przez komitet służby wręcz uwłaczały mej godności.

Nic nie wnosisz na to forum pozytywnego. ZUPEŁNIE NIC.
Jęki, pyskówki, narzekania i ataki personalne. Wszyscy na forum mają już tego serdecznie dosyć, bo dostaję ze wszystkich stron wiadomości o tym.
Negujesz wszystko po kolei, Biblię, chrześcijaństwo itd. Obrażasz tak naprawdę wszystkich forumowiczów, że mają wyprane mózgi -oprócz Ciebie rzecz jasna..., szkoda gadać...
Zachowaj chociaż minimum pokory i zastanów się nad sobą. Czytając Biblię można dać się zwieść? :shock: :shock: :shock:
Weź ją do ręki i przeczytaj "ze zrozumieniem" zanim cokolwiek o tej księdze powiesz.
Nie zaśmiecaj więcej forum, bardzo Ciebie proszę. Skoro znalazłeś lepsze od tego i "przyzwoitsze" to daj tutaj ludziom pożyć, człowieku...
Zamykam ten wątek, bo zupełnie nie wiem co on w ogóle robi w dziale "dyskusje teologiczne" i "różne zagadnienia Biblii". Poza tym kolejna pyskówka z udziałem Pstryka w roli głównej.

Wróć do „Różne zagadnienia Biblii”