Zdrowie i jeszcze raz zdrowie...

Ten dział poświęcony jest zagadnieniom zdrowotnym. Można tutaj podzielić się sugestiami odnośnie diety oraz wszelkimi radami, które pomagają przywrócić zdrowie lub utrzymać się w jak najlepszej formie.
Awatar użytkownika
Datsun

Re: Zdrowie i jeszcze raz zdrowie...

Postautor: Datsun » śr gru 06, 2017 2:46 pm

korba pisze:No... i chyba to jest TO, że mało KTO chce w taki bełkot wchodzić :)
No sorry, ale tak naprawdę to o czym MY TU PISZEMY?
Toż to jakiś jazgot i NIC więcej. OK. Może Datsun PROMUJE tego typu wpisy, ale... co to ma wspólnego z IDEĄ forum lub głównymi tematami?
Moim zdaniem NIC.

Znowu krytyka...
Człowieku, czy naprawdę nie umiesz inaczej...?
Nie promuję tutaj żadnych wpisów. Po co nawet tutaj złośliwie wtrącasz swoje "trzy grosze" ?
Nikt przecież Ciebie nie zmusza do czytania lub pisania. Uszanuj innych forumowiczów i jeśli tylko możesz: również mnie ;)

Co się z Tobą stało, Korbo...? Na początku pisałeś grzecznie i jakoś tak po ludzku. Teraz to szkoda gadać... :(

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Re: Zdrowie i jeszcze raz zdrowie...

Postautor: tadeusz2904 » śr gru 06, 2017 4:19 pm

korba pisze:No... i chyba to jest TO, że mało KTO chce w taki bełkot wchodzić :)
No sorry, ale tak naprawdę to o czym MY TU PISZEMY?
Toż to jakiś jazgot i NIC więcej. OK. Może Datsun PROMUJE tego typu wpisy, ale... co to ma wspólnego z IDEĄ forum lub głównymi tematami?
Moim zdaniem NIC.

Korba.
No przecież ... .
,,Cóż więc należy czynić,bracia?
Gdy się schodzicie, jeden ma psalm, drugi ma naukę, inny ma objawienie, inny ma język, inny ma tłumaczenie" 1Kor.14,26.Pnś.

A, swoją drogą, to teraz tak uczą- ażeby wszystko krytykować.

Ja, tak z czystego serca, chciałem się podzielić swymi obserwacjami, i stąd moje przekonania w tym temacie.
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Wróć do „Zdrowie”