Zdumiewające odkrycie w Bazylice Grobu Pańskiego

Dział poświęcony bieżącym wydarzeniom, które chcielibyśmy skomentować.
Agnieszka

Re: Zdumiewające odkrycie w Bazylice Grobu Pańskiego

Postautor: Agnieszka » wt kwie 04, 2017 1:55 pm

P.S. I jesteśmy tzw. "wierzący".

bernard

Postautor: bernard » wt kwie 04, 2017 1:58 pm

Agnieszka
Dyskryminujesz wg Ciebie tych "wierzących" tylko na podstawie tego , ze nie uczęszczają do określonej denominacji

NIE MÓWIŁEM nic takiego . Mówiłem ogólnie o udziale w nabożeństwach ,co też zaznaczyłem jasno .

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » wt kwie 04, 2017 2:00 pm

bernard pisze:
Agnieszka pisze:Wybacz Bernardzie , ale dzisiaj wielu wiernych daje wiarę martwym placzacym figurkom i ich uswiecanie / uwielbieniem niżChrystusowi . Jak jest napisane w Biblii - cytuję z pamięci - zamienili chwałę Boga żywego na martwe przedmioty które nic uczynić nie mogą .

Czytasz w sercach ?
Wiesz , ja codziennie w modlitwie klękam przed kucyfiksem , wylewam swoją duszę przed Panem i całuje ten znak miłości Boga dla mnie / dla nas. I jestem w tym wszystkim wolny .
Jeżeli uważasz ze pokładam przez to nadzieje w stworzeniu to się bardzo mylisz i sadzisz po pozorach.

Ps.watek jest o czym innym i rad bym był , jeżeli ktoś chce dyskutować , trzymać się tego .

Nie czytam w sercach i Ty też tego nie czyń a już na pewno nie na podstawie tego czy ktoś uczęszcza na spotkania w denominacjach określając mnie / Ciebie czytelniku który również nie bierzesz udziału w spotkaniach w denominacji tzw. "wiedzącymi".
P.S. Bernardzie i ja nie potrzebuje Twojego zewnętrznego orędzia wiary - kogo i jak calujesz :-)

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » wt kwie 04, 2017 2:01 pm

"wierzącymi"

bernard

Postautor: bernard » wt kwie 04, 2017 2:05 pm

Wiesz , czasami się boje cokolwiek pisać bo wiem ze zaraz dostane ja albo mój Kościół po uszach .

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » wt kwie 04, 2017 2:05 pm

bernard pisze:Agnieszka
Dyskryminujesz wg Ciebie tych "wierzących" tylko na podstawie tego , ze nie uczęszczają do określonej denominacji

NIE MÓWIŁEM nic takiego . Mówiłem ogólnie o udziale w nabożeństwach ,co też zaznaczyłem jasno .

Nabozenstwem również mogą być spotkania w lesie , w parku , w domu gdzie nie ma niższych / wyższych / tytulujacych się.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » wt kwie 04, 2017 2:06 pm

bernard pisze:Wiesz , czasami się boje cokolwiek pisać bo wiem ze zaraz dostane ja albo mój Kościół po uszach .

:lol: ;-)

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » wt kwie 04, 2017 2:11 pm

A mi to się nie oberwalo po uszach :-) ;-)

bernard

Postautor: bernard » wt kwie 04, 2017 2:14 pm

Chętnie porozmawiam o tym o czym jest temat . Jeżeli chcesz Agnieszko oczywiście.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » wt kwie 04, 2017 2:32 pm

bernard pisze:Chętnie porozmawiam o tym o czym jest temat . Jeżeli chcesz Agnieszko oczywiście.

Spoko Bernardzie :-) Ja za bardzo nie chcę wypowiadać się na temat grobu Pańskiego i innych odkryć - co nie znaczy , że nie interesuje się taką tematyką i owszem oglądam / czytam...... :-)

Wróć do „Wydarzenia z kraju i ze świata”