analiza wybranych wersetów

Jeśli chciałbyś skomentować jakiś fragment Biblii lub chciałbyś poznać opinie innych użytkowników to jest to przeznaczone do tego miejsce.
Awatar użytkownika
Datsun

Re: analiza wybranych wersetów

Postautor: Datsun » pn wrz 12, 2016 1:13 pm

Zibi pisze:Trudno mi rozmawiać z ludźmi tak ograniczonymi jak wy..Nie rozumiecie najprostszych rzeczy..W szkole takie tępe osoby przenoszono do szkół specjalnych bo nie były w stanie się uczyć na równi z innymi. Wy nie rozumiecie NICZEGO co się do was mówi..Nawet w szkole specjalnej by was nie chcieli.

Niestety Zibi ale dłużej to trwać już tak nie może...
Bardzo mi przykro, prosiłem tyle razy abyś kulturalnie zwracał się do forumowiczów. Pomimo próśb i napomnień ciągle zrażasz ludzi do pisania tutaj. Nie rozumiesz tego, że każdy ma prawo do własnego zdania i nie potrafisz tego tolerować. Wydzieliłem specjalnie wątek abyś mógł tutaj jasno i merytorycznie rozmawiać. W ogóle nie odnosisz się do tego co inni argumentują biblijnie. Przykro mi ale tak dłużej już nie może być. Jeśli nie umiesz inaczej z ludźmi rozmawiać to lepiej abyś na forum już nie pisał.
A prosiłem tyle razy o kulturę, nawet na pw...

Wróć do „Komentarze do wersetów”