analiza wybranych wersetów

Jeśli chciałbyś skomentować jakiś fragment Biblii lub chciałbyś poznać opinie innych użytkowników to jest to przeznaczone do tego miejsce.
Zibi

Re: analiza wybranych wersetów

Postautor: Zibi » pn wrz 12, 2016 8:07 am

Iskierka pisze:..... myślę, że szkoda czasu na Pana Zibi, sam sobie zaprzecza własnymi słowami...

Skoro coś pleciesz to pokaż w którym miejscu. Na razie udowodniłem że to wy pleciecie głupoty.

Iskierka

Postautor: Iskierka » pn wrz 12, 2016 8:28 am

Datsun, prosiłeś o komentarze.
Swój komentarz dała Morwa, Ann78, Iskierka po to, by po chamsku mógł odpowiedzieć Nam pan zibi, te same zwroty i epitety.

Pan Jezus dał dobrą radę: "a gdy do jakiegoś domu wejdziecie, najpierw mówcie: Pokój domowi temu. A jeśli tam będzie syn pokoju, spocznie na nim pokój wasz, a jeśli nie, wróci do was" (Łk. 10:5,6).
Werset dający dużo do myślenia, nie każdy jest "synem pokoju" jak widać, nie każdy chce nim być...

Zibi.... panu się wydaje, że coś udowodniłeś... a właściwie to udowodniłeś swoje chamstwo i brak kultury osobistej, za dużo było postów aby to nie zauważyć.

bernard

Postautor: bernard » pn wrz 12, 2016 8:34 am

Zibi
Tu jak byk PISZE ŻE JEZUS W NIEBIE JEST NADAL CZŁOWIEKIEM.

Dz.Ap. 17:31

Nie wiem czy wiesz , ale chrzescijanie wierza w to ze nasz Pan jest w Niebie nie jako jakis blizej nieokreslony duch cxy anioł .ale wlasnie jako czlowiek . Oczywiscie Jego ludzka natura zostala przemieniona , i w takim chwalebnym ciele wstapil do Nieba .
Tez wierzysz ze nasz Pan w Niebie jest w pelni czlowiekiem , czy moze wierzysz ze jest aniołem ?

Zibi

Postautor: Zibi » pn wrz 12, 2016 9:30 am

Wierze w to co pisze w biblii, Jezus w niebie jest człowiekiem. Oczywiście ma nowe inne ciało. Anioł to co innego.

Zibi

Postautor: Zibi » pn wrz 12, 2016 9:36 am

Iskierka pisze:Datsun, prosiłeś o komentarze.
Swój komentarz dała Morwa, Ann78, Iskierka po to, by po chamsku mógł odpowiedzieć Nam pan zibi, te same zwroty i epitety.

Pan Jezus dał dobrą radę: "a gdy do jakiegoś domu wejdziecie, najpierw mówcie: Pokój domowi temu. A jeśli tam będzie syn pokoju, spocznie na nim pokój wasz, a jeśli nie, wróci do was" (Łk. 10:5,6).
Werset dający dużo do myślenia, nie każdy jest "synem pokoju" jak widać, nie każdy chce nim być...

Zibi.... panu się wydaje, że coś udowodniłeś... a właściwie to udowodniłeś swoje chamstwo i brak kultury osobistej, za dużo było postów aby to nie zauważyć.

Trudno mi rozmawiać z ludźmi tak ograniczonymi jak wy..Nie rozumiecie najprostszych rzeczy..W szkole takie tępe osoby przenoszono do szkół specjalnych bo nie były w stanie się uczyć na równi z innymi. Wy nie rozumiecie NICZEGO co się do was mówi..Nawet w szkole specjalnej by was nie chcieli.

bernard

Postautor: bernard » pn wrz 12, 2016 10:55 am

Zibi pisze:Wierze w to co pisze w biblii, Jezus w niebie jest człowiekiem. Oczywiście ma nowe inne ciało. Anioł to co innego.

Ja tez w to wierze :)

bernard

Postautor: bernard » pn wrz 12, 2016 11:00 am

Zibi
Trudno mi rozmawiać z ludźmi tak ograniczonymi jak wy..Nie rozumiecie najprostszych rzeczy..W szkole takie tępe osoby przenoszono do szkół specjalnych bo nie były w stanie się uczyć na równi z innymi. Wy nie rozumiecie NICZEGO co się do was mówi..Nawet w szkole specjalnej by was nie chcieli.

Wiesz , Pan Jezus przyszedl wlasnie do takich ogranicxonych , tępych , grzesznych itd .
Nasz Pan tez powiedział
Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść;
byłem spragniony, a daliście Mi pić;
byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie;
36 byłem nagi, a przyodzialiście Mnie;
byłem chory, a odwiedziliście Mnie;
byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie".

Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili"

Dlaczego wiec pogardzasz innymi ?

Zibi

Postautor: Zibi » pn wrz 12, 2016 11:26 am

To nie pogarda, ja po prostu nazywam rzeczy po imieniu..Jeśli komuś coś powtarzam kilkadziesiąt razy i popieram to wersetami a osoba to ignoruje, to to albo idiota albo zniewolony przez demona.

bernard

Postautor: bernard » pn wrz 12, 2016 11:54 am

Okreslanie kogos per idiota to juz jest pogardliwe , za osoby zas opetane nalezy sie modlic.

bernard

Postautor: bernard » pn wrz 12, 2016 12:00 pm

Zibi , celem Ewangelizacji jest przyprowadzanie innych ( szvzegolnie tych grzesznych , opetanych itd ) do Jezusa , a nie , odrzucanie i pogardzanie .

Wróć do „Komentarze do wersetów”