Dyskusja o forum

Jeśli masz jakieś uwagi w sprawach forum to napisz w tym dziale.
Iskierka

Re: Dyskusja o forum

Postautor: Iskierka » pn gru 04, 2017 8:27 am

Ann78 pisze:
morwa pisze:Forum jest przyjazne osobom o innych poglądach jedynie do czasu...
Jeśli ktoś ma jednak skrystalizowane poglady i nie jest skłonny tego pogladu zmienić jest osądzany przed czasem...

Morwo, nikt tutaj nikogo nie osądza.
Datsun prowadzi to forum bardzo liberalnie, czasami nawet może się wydawać - za bardzo liberalnie.
Pozwala każdemu wypowiadać się bez względu na to, czy ta osoba przedstawia biblijny pogląd, czy nie.
Nie ma nikogo, żadnego "nauczyciela", który byłby niekwestionowanym autorytetem i prowadził ludzi na forum ze "swiadkowego" zwiedzenia do biblijnej wiary. Tych, którzy prawdziwie chcą słuchać.

Na forum po prostu prowadzone są dyskusje. Każdy może wynieść z nich, co chce. Wpisy nie są kasowane.
Twoje zarzuty są zatem, moim zdaniem, absolutnie nieuzasadnione.

Myślę, że nie zarzuty, bo to trochę za mocne słowa, ale spostrzeżenia co do forum. :) Czy nieuzasadnione? Dużo racji przyznaję Morwie, bo nie jest Ona jedyną osobą, która tak mówi czy myśli....wiem, bo mam prywatny kontakt z innymi, którzy niestety nie dali rady "udźwignąć" sprzecznych poglądów biblijnych.

Datsun ma odpowiedzialną rolę...... i wcale Mu nie zazdroszczę ;)

Ann78, na forum, obojętnie na jakim, tak naprawdę nie będzie żadnego "nauczyciela" jako niekwestionowanego autorytetu czy to dla świadków, czy innych, inaczej wierzących.
Musimy przyznać, że autorytetem może być tylko Boże Słowo- Biblia i jakkolwiek są różnice w zrozumieniu, to czasem warto temat pozostawić, niż udowadniać na siłę, że ma być tak czy inaczej, bo wtedy nie Bóg staje się autorytetem, ale MY. :)

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pn gru 04, 2017 4:30 pm

Jeśli ktoś ma jednak skrystalizowane poglady i nie jest skłonny tego pogladu zmienić jest osądzany przed czasem...
To mój wniosek ogólny po ponad 2 letniej bytności tutaj...
Zdarzają się jednak wyjątki...i tym osobom...
Dziękuję...

Kto Ciebie osądził, Morwo...?
Skąd to wzięłaś? :shock:
Sama założyłaś przecież ten wątek:
viewtopic.php?f=28&t=1109

Nie powinnaś się dziwić gdy ktoś podejmuje dyskusję i podaje kontrargumenty z Biblii. Wypadałoby się do tego ustosunkować i nie obrażać się. Mile byłaby też widziana merytoryczna dyskusja bez ataków personalnych.

Na forum tolerowane są wszystkie poglądy i szanowane. Jeśli ktoś jednak próbuje czegoś nauczać lub zwyczajnie chce podzielić się swoimi spostrzeżeniami to jedynym autorytetem w dyskusji powinno być Słowo Boże.
Na zalinkowanym wątku co jakiś czas robiłaś jakąś wrzutkę, więc nie powinnaś się specjalnie dziwić, że nawiązuje się dyskusja.
Widzę, że dyskusja na temat tzw. "piekła" bardzo Ciebie denerwuje. Nie rozumiem zupełnie dlaczego co jakiś czas do tego wracasz i powstają niepotrzebne kwasy...

P.S.
Dziękuję za obiektywne wpisy Iskierki i Ann78 ;)

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » pn gru 04, 2017 4:38 pm

Ja osobiście uważam że Biblia powinna być tylko i wyłącznie prywatnym autorytetem jeśli już.
Przemyślcie te słowa wszyscy.
Miarą wszystkich rzeczy jest człowiek.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pn gru 04, 2017 5:11 pm

Pstryk Provolone pisze:Ja osobiście uważam że Biblia powinna być tylko i wyłącznie prywatnym autorytetem jeśli już.
Przemyślcie te słowa wszyscy.

Zgodziłbym się z Tobą Pstryku gdyby to było forum świeckie. To forum jest tematyczne o charakterze chrześcijańskim. Tylko Biblia jest w stanie rozstrzygać pewne zagadnienia.

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » wt gru 05, 2017 7:58 am

Dziękuję...

Obrazek

A JA co nie istnieję.
,,Tadeusza nikt nie rusza"
To co piszesz -temu daję wiarę- myślę, że przemyślany wniosek.
Takie mamy czasy,ludzie są obciążeni nadmiernymi obowiązkami,nikt nie jest niezależny.
Ja gdybym założył forum i potrzebował modratora powierzył bym to zadanie Datsunowi.
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » sob gru 23, 2017 9:45 pm

Jeśli ktoś ma jednak skrystalizowane poglady i nie jest skłonny tego pogladu zmienić jest osądzany przed czhttps://www.youtube.com/watch?v=FGNMc ... ex=7asem...
Dziękuję...

Obrazek

A gdzie Morwa.
Przynajmniej Ja tęsknię za Tobą.
Dla Ciebie te rozkwitające kwiaty.
https://www.youtube.com/watch?v=FGNMclx ... Jg&index=7
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Wróć do „Ogłoszenia, propozycje, sugestie i pytania odnośnie forum”