Przygotowuję publikację o wykluczonych

Jeśli masz jakieś uwagi w sprawach forum to napisz w tym dziale.
Szaweł

Re: Przygotowuję publikację o wykluczonych

Postautor: Szaweł » śr lip 13, 2016 4:57 pm

Datsun pisze:
Szaweł pisze:Dobrze byłoby gdyby porozmawiał i z tymi wykluczonymi i z tymi, którzy wykluczają. Teraz napisałem ci jasno ? :D

Ciekawe tylko czy ci co wykluczają chcieliby z kimkolwiek rozmawiać z zewnątrz. To są sprawy poufne i wątpię aby wykluczający dopuścili do tajemnicy i szczegółów wykluczenia kogoś kto kwalifikuje się według nauki Strażnicy do zagłady w armagedonie, bo nie jest w "jedynej religii prawdziwej". Co najwyżej powiedzieliby, że tak należał zrobić bo tak (oczywiście według nich) uczy Biblia.

Nie wiesz co powiedzą więc dlatego warto i z nimi porozmawiać na ten temat zanim coś się opublikuje. Wykluczeni z tego co wiem zawsze wyolbrzymiają swoje cierpienia i ostracyzm. Na forach widać to szczególnie. Prawie męczennicy :D

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » śr lip 13, 2016 7:03 pm

Nic nie wiesz o tych cierpieniach i jak widać nawet nie próbujesz zrozumieć.

Szaweł

Postautor: Szaweł » śr lip 13, 2016 9:31 pm

Datsun pisze:Nic nie wiesz o tych cierpieniach i jak widać nawet nie próbujesz zrozumieć.

Może to dlatego , że nigdy nikt mnie nie zmanipulował tak jak tych o ktorych czytam na forach...to ich problem i niech sobie z nim walczą, ja zajmuję sie bardziej pożytecznymi rzeczami, które przynoszą mi i dochód i spokojne życie.
Poza tym fora na pewno nie są dobrym miejscem na użalanie się nad sobą. Wygląda to raczej groteskowo tak samo jak nagonki na SJ. Co oni wam zrobili ? :D

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » czw lip 14, 2016 4:22 am

Szawle, przecież widać jak na dłoni, że jesteś pod wpływem nauk Strażnicy. Nie ściemniaj, proszę bo zbyt dobrze znam temat.
Poza tym skoro jak piszesz wolisz poświęcać się zajęciom dochodowym ignorancko traktując zagadnienie problemów byłych świadków to co Ty tutaj robisz?
Skoro jesteś to spróbuj się czegoś nauczyć.
A propos Twojego dochodowego i spokojnego życia to pamiętaj, że kiedyś się to może skończyć i to Ty będziesz potrzebował pomocy. Może dopiero wtedy zrozumiesz położenie innych ludzi.

Szaweł

Postautor: Szaweł » czw lip 14, 2016 8:21 am

A to jest forum tylko dla byłych świadków ? Sądziłem , że przede wszystkim forum dla tych tez, którzy szukają prawdy zawartej w Biblii.
Skoro jest to forum dla tych którzy szukają pomocy po odejściu od ŚJ to po co jeszcze zajmujecie się ŚJ ? Znajdźcie im coś nowego, lepszego dla tych ludzi zamiast pastwić się nad organizacją ŚJ.
Szanowny Datsunie, skoro czytam w Biblii, że nie ma Trójcy a tylko ŚJ to głoszą, to jak inaczej możesz to zinterpretować jak tylko tak, że jestem "pod ich wpływem"? Każdy w Polsce czy na świecie, kto mówi, że Bóg ma na imię Jahwe od razu jest posądzany o konszachty ze ŚJ .

Ilyad

Postautor: Ilyad » czw lip 14, 2016 11:52 am

Szaweł pisze:A to jest forum tylko dla byłych świadków ? Sądziłem , że przede wszystkim forum dla tych tez, którzy szukają prawdy zawartej w Biblii.
Skoro jest to forum dla tych którzy szukają pomocy po odejściu od ŚJ to po co jeszcze zajmujecie się ŚJ ? Znajdźcie im coś nowego, lepszego dla tych ludzi zamiast pastwić się nad organizacją ŚJ.
Szanowny Datsunie, skoro czytam w Biblii, że nie ma Trójcy a tylko ŚJ to głoszą, to jak inaczej możesz to zinterpretować jak tylko tak, że jestem "pod ich wpływem"? Każdy w Polsce czy na świecie, kto mówi, że Bóg ma na imię Jahwe od razu jest posądzany o konszachty ze ŚJ .

Nie chodzi o to w co wierzysz. Z Twoich wypowiedzi przebija DOKTRYNERSTWO charakterystyczne dla ludzi "zarażonych" indoktrynacji Strażnicy. Napisz lepiej świadectwo byśmy mogli przekonać się że jesteś Chrześcijaninem i czy w ogóle spotkałeś się ze Zbawicielem i czy jesteś w gronie Jego uczniów.

Szaweł

Postautor: Szaweł » czw lip 14, 2016 12:53 pm

Nie chodzi o to w co wierzysz. Z Twoich wypowiedzi przebija DOKTRYNERSTWO charakterystyczne dla ludzi "zarażonych" indoktrynacji Strażnicy. Napisz lepiej świadectwo byśmy mogli przekonać się że jesteś Chrześcijaninem i czy w ogóle spotkałeś się ze Zbawicielem i czy jesteś w gronie Jego uczniów.[/quote]

Jakie doktrynerstwo ? Pisanie, że Bóg ma na imię Jahwe to doktrynerstwo ? Skoro nie chodzi o to w co wierzę to o co chodzi ?
A udowadnianie istnienia Trójcy, czyli czegoś co nie znajduje potwierdzenia w PŚ, to co to jest ?
A czym są zarażeni ci, ktorzy walczą z ŚJ nie mając na to żadnych argumentów , no może poza argumentem straszeniem wyrzuceniem z forum ? :D

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » czw lip 14, 2016 1:00 pm

Z forum możesz zostać wyrzucony za to, że zachowujesz się jak typowy troll internetowy. Piszesz w kółko i wszędzie to samo.

Szaweł

Postautor: Szaweł » czw lip 14, 2016 1:07 pm

Datsun pisze:Z forum możesz zostać wyrzucony za to, że zachowujesz się jak typowy troll internetowy. Piszesz w kółko i wszędzie to samo.

Nic nie poradzę na to, że jest tylko jedna Biblia i jest jedno imię Boga.....Biblia jest naprawdę prosta w zrozumieniu więc nie sposób pisać za każdym razem coś innego.
Może jakbym ukończył jakieś studia teologiczne to pisałbym jakieś glupoty o Trójcach czy Matkach Boskich albo o czyśćcach. :D

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » czw lip 14, 2016 5:07 pm

Więc masz zamiar non stop pisać o imieniu Bożym? Kto z Tobą o tym dyskutuje? :roll:

Wróć do „Ogłoszenia, propozycje, sugestie i pytania odnośnie forum”