Przygotowuję publikację o wykluczonych

Jeśli masz jakieś uwagi w sprawach forum to napisz w tym dziale.
Paulina 123

Re: Przygotowuję publikację o wykluczonych

Postautor: Paulina 123 » pn wrz 18, 2017 11:12 am

Witaj. Chętnie pisze się na rozmowę.. jestem z Pomorza. Jeśli masz na trasie okolice Starogardu Gdańskiego . Zapraszam do kontaktu.

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » pn wrz 18, 2017 4:21 pm

Dzień Dobry- Paulinko!
W sąsiedztwie mój post,nie ukrywam,że obudzone resztki pokładów dżentelmena mobilizują do wsparcia zagubionej kruszynki.
Twoja sytuacja nie jest zła,jesteś osobą wykształconą,mieszkasz w malowniczym i jak na Polskę bogatym regionie(dla rozluznienia sytuacji, u nas mówi się, że są tam rzetelne zakłady spirytusowe).
Cieszymy się,że jesteś szczęśliwą mamą dwójki dzieci.
Znając utarte orzecznictwo sądowe, dzieci zapewne zostały przy Tobie.
Mając taką sytuację, jako takie zdrowie i jaki taki wiek,żyć nie umierać.

Przy dzisiejszej komunikacji fizycznej i medialnej do Starogardu G.blisko.
Pozdrawiam Ciebie serdecznie.
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Paulina 123

Postautor: Paulina 123 » pn wrz 18, 2017 8:22 pm

Witaj tadeusz2904 ;) - rzetelne zakłady spirytusowe..hmm no zakłady a konkretnie jeden ale czy rzetelny hihi...

Tak dzieci są przy mnie...jednak nie podążajmy schematem -> tradycyjne czy utarte orzecznictwo sądowe... dzieci są ze mną z prostej przyczyny, kocham je a one mnie . Czują że mama jest dla nich na 100% a ojciec... ojciec pewnie też je kocha...one go też.. jednak nie umiałby być na 100% bo przecież religia.... przecież Zebrania...obowiązki teokratyczne...służba... etc. Jest werset biblijny który mówi ' na wszytsko jest wyznaczony czas...' eeh jednak nie wszyscy to rozumieją. Fanatyzm to obsesja.. obsesja to choroba. A chorobę trzeba leczyc :roll:
Również pozdrawiam :) serdecznie ;)

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » wt wrz 19, 2017 2:50 pm

Witaj Paulinko!
Zwracam się do ciebie po ojcowsku.
Czy miałaś na myśli werset z 1Pt.4:17.Jeśli tak to :
,,Jest bowiem wyznaczony czas,... to jakiż bedzie koniec tych ,którzy nie są posłuszni dobrej nowinie Bożej?,,.
Przekład Nowego Świata.
,,Nadszedł bowiem czas,...to jaki będzie koniec tych,którzy nie są posłuszni ewangelii Bożej?,,.
Uwspółcześniona Biblia Gdańska.
Znawcom ewangelia, czy dobra nowina to to samo,ale w powszechnym zrozumieniu nie.
Zapewne głosiłaś,,mamy dla pana/i dobrą nowinę.Jehowa poprzez swoje słowo Pismo Święte obiecał, że na ziemi nie będzie wojen,złych ludzi itd.no i Izajasza( cytuję z pamięci) 2:2,Ps37:10,Jer.10,23,,.
Natomiast głoszenie ewangelii(relacji chociażby Marka)10:11,,I powiedział im:Kto oddala swą żonę i żeni się z inną,cudzołoży wobec niej,,.Warto zauważyć, że nie wobec Boga tylko niej.
Cała ewangelia wg.twego męża jest o Królestwie Bożym a wg.innych o miłości do bliźniego.
Więc dobrze napisałaś, ilu ludzi tyle poglądów.
Dobrze, że dzieci są przy Tobie bo nawet sześć dziecka już wsparcie fizyczne.
Pozd.serdecz. :)
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Wróć do „Ogłoszenia, propozycje, sugestie i pytania odnośnie forum”