Podziękowanie

Dział poświęcony wszelkiego rodzaju grzecznościom
Ilyad

Re: Podziękowanie

Postautor: Ilyad » ndz wrz 10, 2017 4:50 pm

bernard pisze:Jest mi miło że chcecie żebym pozostał . Wszystko jednak zależy od Datsuna, to jego miejsce i musze uszanować jego decyzje.

+ + +

Bernardzie, przecież Datsun Cię ani nie przegonił, ani nie zbanował, więc to czy zostaniesz, zależy od Ciebie ;)

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » ndz wrz 10, 2017 5:53 pm

bernard pisze:Jest mi miło że chcecie żebym pozostał . Wszystko jednak zależy od Datsuna, to jego miejsce i musze uszanować jego decyzje.

+ + +

Ale o jaką decyzję ma chodzić?
Przecież Ciebie nie zbanowałem czy jak ktoś twierdził "wykluczałem".
Nic nie poradzę, że niekomfortowo się tutaj czujesz. Napisałem przecież wszystko co o tym myślę. Forum jest tematyczne dla świadków i byłych świadków Jehowy. Nie będę zmieniał profilu i charakteru forum, bo katolik źle się tutaj czuje. Nie dogodzę wszystkim i nie mam zamiaru więcej tracić czasu na tłumaczenie Tobie, że modlitwa różańcowa jest niebiblijna, Maria nie była wieczną dziewicą albo, że modlitwa do zmarłych to pogranicze spirytyzmu lub dosłownie spirytyzm. Najlepiej to Tobie wytłumaczy (paradoksalnie) każdy świadek Jehowy. Może po prostu ich posłuchaj?
Problem polega na tym, że w realu prawdopodobnie przekonujesz świadków Jehowy co do rzekomej autentyczności tych i innych nauk i próbujesz przyprowadzać ich na "łono KK". Pisywałeś na tym forum w tych i podobnych wielu tematach nadzwyczaj gorliwie i to jest zwyczajnie podejrzane. Nie mam czasu na takie dyskusje i kontrolowanie ich bo to nie ma nic wspólnego ze świadkami Jehowy.
Gdybym pisywał na forum katolickim i przekonywał ich do tego, że mylą się w wielu kwestiach to pewnie też czułbym się niekomfortowo zderzając się z ich reakcją. Wymagałbym od administratora jakiegoś specjalnego traktowania? Zupełnie nie wiem po co robisz ten cyrk. Prosiłem wcześniej abyśmy na PW rzeczowo porozmawiali, a tymczasem zakładasz w międzyczasie wątek i teatralnie się żegnasz. Spowodowało to ataki na mnie jako administratora forum i straciłem mnóstwo czasu na jałową dyskusję, bo podobno jestem niesprawiedliwy, bo Ciebie wykluczyłem i że forum w ogóle jest do bani tak naprawdę.
Teraz piszesz dla odmiany o jakichś moich decyzjach jakie mam podjąć.
Nie wiem, śmiać się czy płakać...

bernard

Postautor: bernard » pn wrz 11, 2017 6:57 am

Datsun pisze:

+ + +

Ale o jaką decyzję ma chodzić?
Przecież Ciebie nie zbanowałem czy jak ktoś twierdził "wykluczałem".

,,Wykluczyć " można także postawą wobec drugiej osoby.
Nic nie poradzę, że niekomfortowo się tutaj czujesz. Napisałem przecież wszystko co o tym myślę. Forum jest tematyczne dla świadków i byłych świadków Jehowy. Nie będę zmieniał profilu i charakteru forum, bo katolik źle się tutaj czuje.
Nic nie mówiłem ze źle się tu czuje. Forum te jest dobrym pomysłem dla tych ŚJ którzy nie utracili wiary po wyjściu z Org.
Nie dogodzę wszystkim i nie mam zamiaru więcej tracić czasu na tłumaczenie Tobie, że modlitwa różańcowa jest niebiblijna, Maria nie była wieczną dziewicą albo ...

Zauważ że ja nie założyłem ani jednego tematu o którym mówisz,włączyłem się tylko do dyskusji i tyle.
. Pisywałeś na tym forum w tych i podobnych wielu tematach nadzwyczaj gorliwie i to jest zwyczajnie podejrzane. Nie mam czasu na takie dyskusje i kontrolowanie ich bo to nie ma nic wspólnego ze świadkami Jehowy.

Uważasz ze jako katolik powinienem się włączyć w rozmowę która z takiego czy innego powodu mnie dotyczy czy nie ? Jeżeli będzie poruszany temat doktryny ŚJ i jakiś świadek się w nią włączy to tez będzie to podejrzane? Jeżeli będzie temat zbieżne z Twoim zrozumieniem pewnych kwestii a ty się włączysz to tez będzie podejrzane? Bądźmy racjonalni Marcinie.
Gdybym pisywał na forum katolickim i przekonywał ich do tego, że mylą się w wielu kwestiach to pewnie też czułbym się niekomfortowo zderzając się z ich reakcją. Wymagałbym od administratora jakiegoś specjalnego traktowania?

Ale ja nie chce jakiego specjalnego traktowania. Wystarczy zeby nie przekładać ,,walki" na argument na walkę z człowiekiem. Niestety moja przynależność do KK jest podstawą niechęci administracji.
Prosiłem wcześniej abyśmy na PW rzeczowo porozmawiali ...
Nasza rozmowa na PW nic nie wniosła.
Teraz piszesz dla odmiany o jakichś moich decyzjach jakie mam podjąć.

Forumowicze byli przeciw mojemu odejściu, ja zaś pragnąc czynić zadość sprawiedliwości odniosłem się do Ciebie, jako najwyższej instancji forum o zabranie głosu.
Myslę jednak ze Twoją decyzja jest jednoznaczna.

Ps.Jest to świetne forum.Bedzie zaś jeszcze lepsze kiedy nie będzie w nim ostracyzmu.

+ + +

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » pn wrz 11, 2017 7:23 am

Morwa pisze:nie popieram
Trzeba szanować
Takie postawienie sprawy,
tak pieknie tutaj się tępi...
Jakże łatwo
Widzę że ewangeliczni bywają w większości równie fanatyczni jak i SJ.
To nie pierwszy przykład na tym forum...
A forum,no cóż istnieje już trochę... Jakoś nie przypominam sobie by pomogło ono komuś z byłych czy obecnych SJ ...
No ,może przeoczyłam jakąś duszyczkę...Ale niewiele tego było... Za to dużo sporów waśni, utarczek...
Jestem bo jestem tutaj, ale jak długo jeszcze nie wiem... Może też dostanę bilet powrotny,kto wie?

Obrazek

Droga Morwo!
Nie potrafie byc obojetny w obliczu tego powyzszego.
Co ty niemko sobie wyobrazasz, ze mozesz tak czlowieka (jakiegokolwiek) zaliczyc do bezdusznego tyrana kierujacego sie niszszymi z nas wszystkich pobudkami.
Wiesz droga, nie zauwazyl bym tego, gdybym nie otrzymal w przeszlosci takiej szkoly przetrwania .
Ktos wystawil mi opinnie psychologiczna na pismie, ktora dolaczona do akt byla powodem moich wiloletnich udrek z powodu powolywania sie na nia osob decydujacych (nie jest to naduzciem slowa) o moim zyciu.
Moja wina, ze nie postepowalem racjonalnie nie staralem sie o uniewaznienie opinni tylko czekalem zeJehowa im odplaci.
Pan Bog udzielil mi sil poslugujac sie przyjsciem na swiat wnuczki z potrzeba zatroszczenia sie.
Nie wiem jak poradzi sobie Datsun,moze jak ma dzieci odchowane, sie powiesi.
.Pozdrawiam goraco wszystkich.
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pn wrz 11, 2017 8:19 am

Bernardzie, uprzejmie proszę nie pisać do mnie więcej, odczepić się i nie imputować obraźliwie ostracyzmu. Tego rodzaju "dyskusja" mi zwyczajnie uwłacza. Koniec.

Tadeuszu, Morwa nie jest "niemką" ale Polką :)
Co do wieszania to na razie nie planuję, nawet po dochowaniu dzieci. :lol:
Pozdrawiam serdecznie. ;)

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pn wrz 11, 2017 8:36 am

Co ty niemko sobie wyobrazasz, ze mozesz tak czlowieka (jakiegokolwiek) zaliczyc do bezdusznego tyrana kierujacego sie niszszymi z nas wszystkich pobudkami.

Tadeuszu , odnoszę wrażenie , że nie zrozumiałeś Morwy i przede wszystkim niegrzecznie odniosles się pisząc : "Co ty niemko sobie wyobrażasz......"..
Myślę, że Morwa nic sobie nie wyobraża a pisze prawdę....
Owszem Tadeuszu są ludzie których można zaliczyć do tytanów albo psychicznych albo fizycznych albo 2 w 1 - i tu chociażby przykład z historii - Hitler , a ile jest na świecie mężów damskich bokserów albo żon znecajacych się nad rodziną? Albo przykład szantażu emocjonalnego. Przykładów można by mnożyć. Jakimi zatem wg. Ciebie pobudkami kierują się tacy ludzie?

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » pn wrz 11, 2017 10:28 am

Tacy ludzie kieruja sie nizszymi pobudkami od Nas
.Zapewnie jak Datsun ze swym pomyslem zakladania tego forum.
Pozdrawiam Ciebie Agnieszko
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Awatar użytkownika
morwa

Postautor: morwa » pn wrz 11, 2017 10:58 am

tadeusz2904 pisze:Droga Morwo!
Nie potrafie byc obojetny w obliczu tego powyzszego.
Wiesz droga, nie zauwazyl bym tego, gdybym nie otrzymal w przeszlosci takiej szkoly przetrwania .
Ktos wystawil mi opinnie psychologiczna na pismie, ktora dolaczona do akt byla powodem moich wiloletnich udrek z powodu powolywania sie na nia osob decydujacych (nie jest to naduzciem slowa) o moim zyciu.
Moja wina, ze nie postepowalem racjonalnie nie staralem sie o uniewaznienie opinni tylko czekalem zeJehowa im odplaci.
Pan Bog udzielil mi sil poslugujac sie przyjsciem na swiat wnuczki z potrzeba zatroszczenia sie.
Nie wiem jak poradzi sobie Datsun,moze jak ma dzieci odchowane, sie powiesi.
.Pozdrawiam goraco wszystkich.

No Tadeuszu... iście merytoryczne podejście... Ja tam przeciwko Niemcom nic nie mam w przeciwieństwie chyba do Ciebie... Ba ,nawet pracuję dla nich... Ale...urodziłam się i mieszkam w Polsce...
Najpierw ...Droga Morwo ,a potem ...co ty niemko sobie wyobrażasz?
To jestem Droga czy nie jestem :) ?
Pozdrawiam :)
1Kor 4:5 bw "Przeto nie sądźcie przed czasem

Ilyad

Postautor: Ilyad » pn wrz 11, 2017 11:22 am

tadeusz2904 pisze:Tacy ludzie kieruja sie nizszymi pobudkami od Nas

Tadeuszu, czemu ma służyć Twoje plucie na innych na lewo i prawo, nawet na administratora ?

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pn wrz 11, 2017 12:15 pm

Ilyad pisze:
tadeusz2904 pisze:Tacy ludzie kieruja sie nizszymi pobudkami od Nas

Tadeuszu, czemu ma służyć Twoje plucie na innych na lewo i prawo, nawet na administratora ?

Na mnie?
Ja tak tego nie odebrałem. Tadeusz używa skrótów myślowych.

Wróć do „Pozdrowienia, życzenia, podziękowania”