Święta,czas pojednania?

Dział poświęcony wszelkiego rodzaju grzecznościom
Awatar użytkownika
tadeusz2904

Święta,czas pojednania?

Postautor: tadeusz2904 » wt gru 26, 2017 8:55 pm

Dobrze, że już po świętach.
Te ,,Ucho prezesa" w tej odsłonie to jakby błazen króla rządzącego całkiem sporym
państwem.https://www.youtube.com/watch?v=iYP6DgGx0NY
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Re: Święta,czas pojednania?

Postautor: tadeusz2904 » śr gru 27, 2017 9:15 pm

Poza tym, że mają całkiem miłą pracę, to przesłanie jest wg.mnie wybitnie aktualne na nasze czasy w jakich przyszło nam żyć (chrześcijanom).
Jest tu całkiem sporo mądrych wypowiedzi i zachowań, dających wiele przemyśleń i wyciągnięcia wniosków z powyższych zachowań.
Drodzy, chętnie utwierdzę się w moich stanowiskach w różnych sprawach, przy pomocy Waszych spostrzeżeń w postaci komentarzy -postów.

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Re: Święta,czas pojednania?

Postautor: tadeusz2904 » pn sty 01, 2018 11:39 am

tadeusz2904 pisze:Poza tym, że mają całkiem miłą pracę, to przesłanie jest wg.mnie wybitnie aktualne na nasze czasy w jakich przyszło nam żyć (chrześcijanom).
Jest tu całkiem sporo mądrych wypowiedzi i zachowań, dających wiele przemyśleń i wyciągnięcia wniosków z powyższych zachowań.
Drodzy, chętnie utwierdzę się w moich stanowiskach w różnych sprawach, przy pomocy Waszych spostrzeżeń w postaci komentarzy -postów.

Mądra wypowiedz w 8 min.
,,Zawsze było więcej tych, którzy chcieli wieszać krzyż, niż tych co rozumieli co On oznacza".
Mądre, a może raczej śmieszne zachowania w temacie odnoszenia się do siebie.
Od 15 min.
---pani też z Ukrainy.
---nie ja jestem z Ząbek.
Nawet sekretarz prezydenta nie wytrzymał.

Wróć do „Pozdrowienia, życzenia, podziękowania”