ŻYCZENIA NOWOROCZNE

Dział poświęcony wszelkiego rodzaju grzecznościom
Awatar użytkownika
Datsun

ŻYCZENIA NOWOROCZNE

Postautor: Datsun » śr gru 30, 2015 4:58 pm

W nadchodzącym Nowym Roku 2016 chciałbym złożyć serdeczne życzenia wszystkim uczestnikom forum oraz tym, którzy je tylko czytają.

Z całego serca życzę aby nadchodzący 2016 rok był przede wszystkim wypełniony naśladowaniem Pana Jezusa i wypełnianiem Jego woli.
:)
Załączniki
życzenia.jpg
życzenia.jpg (21.04 KiB) Przejrzano 2391 razy

Awatar użytkownika
Ann78
Kontaktowanie:

Re: ŻYCZENIA NOWOROCZNE

Postautor: Ann78 » śr gru 30, 2015 10:43 pm

Jak miło :)
Takie piękne życzenia...
Ja ze swej strony także życzę Wszystkim aktywnym i biernym użytkownikom tego forum, aby Pan nasz prowadził nasze kroki w tym Nowym 2016 Roku, aby kształtował nasze serca, abyśmy Wszyscy podążali Drogą, którą On jest, mieli Jego Życie w sobie oraz żyli w Prawdzie Jego Słowa :)
Pozdrawiam!
Zapraszam na www.jwpomoc.pl

Iskierka

Postautor: Iskierka » czw gru 31, 2015 7:33 am

Witam :)
Również dziękuję za życzenia.
Ja z kolei chciałabym nam wszystkim życzyć abyśmy mogli powtórzyć za Hiobem "Tylko ze słyszenia wiedziałem o tobie, lecz teraz moje oko ujrzało cię"(42:5). Oby nasz Bóg był z każdym dniem blisko nas a właściwie abyśmy my dążyli do poznania naszego Boga i Zbawiciela, bo tylko wtedy możemy Go naśladować, wypełniać Jego wolę, podążać Jego Drogą, mieć w Nim życie i w pełni żyć Prawdą Jego Słowa, jak to już wcześniej wspomnieli Datsun i Ann78.
pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Ann78
Kontaktowanie:

Postautor: Ann78 » czw gru 31, 2015 2:27 pm

Tak!
6) A usprawiedliwienie, które jest z wiary, tak mówi: Nie mów w sercu swym: Kto wstąpi do nieba? To znaczy, aby Chrystusa sprowadzić na dół; (7) albo: Kto zstąpi do otchłani? To znaczy, aby Chrystusa wywieść z martwych w górę. (8) Ale co powiada Pismo? Blisko ciebie jest słowo, w ustach twoich i w sercu twoim; to znaczy, słowo wiary, które głosimy. Rz. 8
Zapraszam na www.jwpomoc.pl

Awatar użytkownika
Kaznodzieya

Postautor: Kaznodzieya » wt sty 05, 2016 10:12 am

Bardzo dziękuję osobiście Aniu za życzenia i tego samego życzę Wam WSZYSTKIM :)

Pozdrawiam Serdecznie

Wróć do „Pozdrowienia, życzenia, podziękowania”