Już listopad

Dział poświęcony wszelkiego rodzaju grzecznościom
Iskierka

Już listopad

Postautor: Iskierka » śr lis 02, 2016 10:06 am

Już listopad - listek opadł, taki sobie wierszyk był....
a tu inny:

Daleko do zimy, a chłodem coś wieje
Za dużo ciszy, mało się też dzieje
Czy wszyscy zamarzli, czy urlopują
Czy to lenistwo, czy też pracują?....... :( :( :)

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich tych co czytają, milczą, piszą i może jeszcze coś napiszą ;) .

Awatar użytkownika
Datsun

Re: Już listopad

Postautor: Datsun » śr lis 02, 2016 1:57 pm

Zabrzmiało bardzo sympatycznie, Iskierko :)
Co prawda niewiele piszę ale za to często zaglądam i sprawdzam co się dzieje.
Pozdrawiam również bardzo serdecznie. ;)

Awatar użytkownika
Ann78
Kontaktowanie:

Postautor: Ann78 » śr lis 02, 2016 2:34 pm

To tak samo, jak ja :)
Ładnie to ujęłaś, Iskierko :)
Zapraszam na www.jwpomoc.pl

Iskierka

Postautor: Iskierka » śr lis 02, 2016 9:26 pm

Ha, Datsun ja też zaglądam i sprawdzam co się dzieje, niewiele piszę....a może poszli co niektórzy do "konkurencji"? ;)

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » czw lis 03, 2016 5:21 am

Możliwe :)

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » sob lis 05, 2016 5:27 pm

korba pisze:Cześć!
Myślę, że nie przeszli. Raczej sobie odpuścili. Forum powinno mieć coś w sobie ciekawego. Tematy światków raczej się już przejadły.

Możliwe, że masz rację.
Masz może jakieś sugestie?

A tak w ogóle to witamy Cię na naszym forum. :)

Natan

Postautor: Natan » sob lis 12, 2016 1:06 pm

Trzeba dzielnie przejść przez jesień i zimę. Dbać o zdrowie ciała i ducha. Mnie ostatnio bardzo porusza lektura Księgi Ezechiela.

Może to drobiazg, ale korzystanie z nieszkodliwych form kultury też może być pomocne. Ja na jesieni lubię sobie odświeżać starsze utwory muzyczne, które kiedyś lubiłem. To poprawia mi humor w szare dni.
Ostatnio zmieniony ndz lis 13, 2016 6:38 am przez Natan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » sob lis 12, 2016 5:11 pm

Natan pisze: Ja na jesieni lubię sobie odświeżać starsze piosenki, które kiedyś lubiłem. To poprawia mi humor w szare dni.

Na przykład jakie? :)

Natan

Postautor: Natan » ndz lis 13, 2016 6:43 am

Są to na przykład takie melodie:

Od nastolatka aż do dziś nieprzerwanie lubię ten utwór, Sleepy shores, Johna Pearsona:

Utwór w wykonaniu pianisty Richarda Claydermana:

Czy też kompozycję Consolation (Pocieszenie) nieodżałowanego duetu pianistów, Marek i Wacek:

Ostatnio zmieniony ndz lis 13, 2016 6:50 am przez Natan, łącznie zmieniany 1 raz.

Natan

Postautor: Natan » ndz lis 13, 2016 6:49 am

Przy okazji chciałbym się z Wami podzielić uwagami odnośnie moich doświadczeń z muzyką.

Mam słuch muzyczny, gdyż mam taki dar od Boga, a ponadto moja Mama jest muzykologiem i od dzieciństwa towarzyszy mi muzyka. Ukończyłem Szkołę Muzyczną I stopnia. Grałem na pianinie, flecie i wiolonczeli. Śpiewałem w chórze dziecięcym. Potem byłem prezenterem płytowym, gdy miałem ok. 19 lat. Byłem też muzykiem wykonującym muzykę alternatywną, nowofalową. Dałem w sumie tylko trzy koncerty jako muzyk nowofalowy: jeden z zespołem Kanał z Warszawy jako wokalista, drugi z zespołem Ornitolodzy jako gitarzysta solowy i wokalista, trzeci w duecie Last Portion (Ostatnia Porcja) jako wokalista i klawiszowiec. Kiedyś muzyka była moim bożkiem. Ale to dawne czasy.

Skomponowałem też sporo utworów, jest nadzieja, że dwa z nich zostaną złożone w piosenki przez Siostrę - śpiewaczkę ze zboru baptystów w Toruniu. Trafią na jej płytę, o ile Bóg pozwoli. Proszę o modlitwę w tej sprawie.

Zachęcam innych, by podzielili się swoimi perełkami muzycznymi z pozostałymi Uczestnikami Forum.

Wróć do „Pozdrowienia, życzenia, podziękowania”