Myśli nieuczesane...

Czyli dział poświęcony na wszelkiego rodzaju rozmowy niekoniecznie związane z przesłaniem forum
korba

Re: Myśli nieuczesane...

Postautor: korba » czw paź 19, 2017 7:54 pm

I nic innego??? :roll:

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » czw paź 19, 2017 8:08 pm

Zdaje sobie sprawę, że mogę być irytujący.. leżę w szpitalu po skomplikowanej operacji. Odczöwam okropny böl. Staram się na czymś skupić, bo środek przeciwbulowy jaki dostaje to wręcz żałosna sprawa. Ale ok. Zamkne się już
Miarą wszystkich rzeczy jest człowiek.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » czw paź 19, 2017 8:32 pm

Pstryk Provolone pisze:Zdaje sobie sprawę, że mogę być irytujący.. leżę w szpitalu po skomplikowanej operacji. Odczöwam okropny böl. Staram się na czymś skupić, bo środek przeciwbulowy jaki dostaje to wręcz żałosna sprawa. Ale ok. Zamkne się już

Pstryku Provolone , zatem życzę Tobie szybkiego powrotu do zdrówka :-)
Wiesz ..... , żeby Korba przestał się czepiać , to możesz dopisywać do swoich komentarzy i będzie wtedy jeden :-)
No chyba , że jeszcze może doczepić się , że za długi ten kometarz i walnąć np. treść w stylu : "Ale rozwlekle piszesz", albo: "Ale nasmarowales......" dlatego ja już ignoruje niektórych życzenia :-)
Pstryku , pisz jak ma Ci to również ulżyć w Twoim bólu :-)
Pozdrawiam.
P.S. Pamiętaj , że nie jesteś psem a Korba nie jest Twoim panem i to nie koncert życzeń :-) tak więc nie musisz się zamykać - nic nie musisz tylko możesz i to zależy od Ciebie :-)

korba

Postautor: korba » czw paź 19, 2017 8:38 pm

NETYKIETA.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » czw paź 19, 2017 9:01 pm

korba pisze:NETYKIETA.

Ile Twojego niestosownego zachowania było w Twoich wpisach ? - ostatnio też nie wyraziłes się zbytnio i nerwy Cię poniosły pisząc : " Jasna cholera! "Zatem zajrzyj najpierw pod swój nos i wytrzyj swoje smarki - swój bajzel zanim zechcesz próbować wycierać nos innym i drzec się w niebo głosy!
viewtopic.php?f=44&t=1156&start=30

Masz swoją netykiete skierowana w moją stronę :
no chyba, że w Twoim domu nie panują Żadne reguły więc... sorry, ale chyba musisz mieć bajzel na kółkach!  :mrgreen:

viewtopic.php?f=46&t=777&start=110

Żeby było merytorycznie - to jakoś wyrażanie Twoich myśli też jakieś nieuczesane....
Próbujesz swoje nieczystości zamiatac pod dywan zgłaszając mój post jako NETYKIETA a u innych to bajzel na kółkach widzisz!

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » pt paź 20, 2017 7:55 am

korba pisze:Pstryk... w ciągu ok. 30 minut aż SZEŚĆ postów wysmarowałeś... żaden jakoś mądry, czy wnoszący COKOLWIEK...
zlituj się...

Korba, wy od siebie niewiele się różnicie ... choćby tym ,że jesteście mężczyznami.
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » pt paź 20, 2017 7:59 am

Pstryk Provolone pisze:Zdaje sobie sprawę, że mogę być irytujący.. leżę w szpitalu po skomplikowanej operacji. Odczöwam okropny böl. Staram się na czymś skupić, bo środek przeciwbulowy jaki dostaje to wręcz żałosna sprawa. Ale ok. Zamkne się już

Za Ciebie potrzebna modlitwa...och jak przydał by się kościół.
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pt paź 20, 2017 8:33 am

Za Ciebie potrzebna modlitwa...och jak przydał by się kościół.

Kto myśli , że jest chrzescijaninem tylko dlatego , że chodzi do kościoła , myli się.
Nie stajemy się przecież samochodem , kiedy idziemy do garażu.
Albert Schweitzer

Tak samo jak spotykamy się w zdrowej społeczności , nie zawsze każdy z jej członków jest wartościowym człowiekiem - są aktorzy którzy potrafią dobrze grać swoje role..... natury widłami nie wygonisz bo i tak powróci.

Tadeuszu , jeżeli uważasz , że za Pstryka Provolone potrzebna jest modlitwa - to pomodl się , ale nie obnos się z tym w taki sposób - bo można to odebrać bardzo negatywnie....

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » pt paź 20, 2017 1:41 pm

Aga jesteś kochana :)
Miarą wszystkich rzeczy jest człowiek.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pt paź 20, 2017 1:53 pm

Pstryk Provolone pisze:Aga jesteś kochana :)

:oops: :D ;-)

Wróć do „O tym i o tamtym”